Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

hürremim nolursun anlat emi gelince.. bende cuma günü 25inde olucam ama ölesiye korkuyorum.

gerçi kürtajımı resmen anestezi olmadan yaptılar çığlık atmıştım. onun kadar ağrılı olmaz diye düşünüyorum.

bide korkum kas gevşetici de kullansan o anki ağrıyla kasılma olabiliyomuş ve tüp açık da olsa kapalı gibi görünebiliyormuş.

ya öyle olursa ve açık olduğu halde kapalı çıkarsa ondan da tırsıyorum. sonra hürraaa tüp bebek hiç yok yere..

offf off. ne zor işler bunlar kızlar ya.

eşim çektirmeyelim bi kez daha deneyelim dedi ama ben yine dış gebelik olursa diye çok korkuyorum.

canım benim her şey biter bitmez eve dönünce ayrıntılarıyla yazacağım....
aynen canım ene da söledi kızlar bende kas gevşetici alacağım.... ve ağrı kesici.... dilerim çok fazla ağrı duymam.....bide benim ağrı eşiğim çok düşük az acılara bile katlanamıyorum.... bakalım saat zor bekliyorum ... bi korkuyorum ki anlatamam...
inşallah korktuğum kadar zor bişi diildir....:1shok:

canım benim her şey biter bitmez eve dönünce ayrıntılarıyla yazacağım....
aynen canım ene da söledi kızlar bende kas gevşetici alacağım.... ve ağrı kesici.... dilerim çok fazla ağrı duymam.....bide benim ağrı eşiğim çok düşük az acılara bile katlanamıyorum.... bakalım saat zor bekliyorum ... bi korkuyorum ki anlatamam...
inşallah korktuğum kadar zor bişi diildir....:1shok:

inşallah canım hayırlısıyla atlatırsın.. ben de atlarım. çok korkuyorum inanki.
bugündü dimi senin.. ayyy inşallah canım hayırlısıyla bi atlat.

Arkadaşlar alttan muayeneye dayanabilyorsanız öyle çok büyük bir ağrı olmuyor korkmayın.Ben daha önce çektirdim sadece spekulum canımı çok yakıyor ve kasılmama neden oluyor.Onun dışında zaten suyu verip filmi çekiyorlar hemen .Bir hafta sonra yine çektireceğim ve sadece spekulum benim gözümü korkutuyor.Normalde acıya karşı çok dayanıklıyım ama muayene esnasında çok canım yanıyor malesef:KK43: Eğer muayenede zorlanmıyorsanız korkmayın yani.

inşallah canım hayırlısıyla atlatırsın.. ben de atlarım. çok korkuyorum inanki.
bugündü dimi senin.. ayyy inşallah canım hayırlısıyla bi atlat.

ewet tatlım benim bu gün 15:00 da ... hayırlısıyla atlatıcam inşallah...
sende 25 inde hayırlısıyla atlatıv-can inşallah canım benim...
hakkımızda hayırlısı olsun....
ben dönünce sana yazacağım .....:a015:

kızlar o kadar abartmayın ben 2 kere çekildim hiç acı hissetmedim sadece ilaç verildiğinde onun soğukluğunu hissettim o kadar korkmayın ateş falanda olmadı dr işini bitirdi kalktım yürüdüm

arkadaşlar benim de 28 inde çekilecek, ben de korkudan çok heyecan var, çok korkmuyorum, acı eşiğim yüksek sayılır, bence öncesinde kas gevşetici ya da ağrı kesici almayın, eğer bir faydası olsa doktorlar zaten söyler şunu şunu kullan da gel diye, yine de siz bilirsiniz.

seninde az kalmış canım yaaaa...
sağ ol canım ... hayırlısıyla inşallah bi şekilde atlatacağız....a.s.

kızlar o kadar abartmayın ben 2 kere çekildim hiç acı hissetmedim sadece ilaç verildiğinde onun soğukluğunu hissettim o kadar korkmayın ateş falanda olmadı dr işini bitirdi kalktım yürüdüm

aaa sahi mi?
ayyy beni rahatlattın canım..... inşallah benimde kolay geçer...a.s.

Hürremcim Ben şimdi Geldim Rahim Filimden Korkma Bacim Ben çok Kormuştum Ama Korkulacak Kadar Birşeyi Yok Kendini Rahat Tut Yeter

Kendini Sikarsan Eger Gerçekten Canin Yaniyor Benim Tüplerim Açikmiş Bir Sorun Yok Inş Seninde Yoktur şimdiden Geçmiş Olsun Dua Et Allah Yardimcin Oluyor

hürremcim sakın korkma rahat ol,film çekilmeden yarım saat önce 1 tane apranax ve 1 tanede buscopan al ,geçen hafta perşembe günü çektirmiştim gitmeden önce bunları içtim ve tabiki kendini birazcık motive et inanki abartıldığı gibi korkulacak bir şey değil,o karın ağrısı zaten 1 dk bile sürmüyor,ben aletler takılırken hiç acı hissetmedim,doktorum sağolsun hiç hissettirmedi ve kesinlikle ne takılacak ya da nasıl olacak diye ne sordum ne de baktım,böylece kendimi daha iyi hissettim,sende öyle yap ve filmden sonra benim akşama kadar bel ve karın ağrım oldu,adet sancısı gibi ve birkaç leke geldi o kadar,ertesi gün çok iyiydim,şimdiden geçmiş olsun a.s.

ay kızlar gerçekten benim de içimi rahatlattınız.

bişi sorcam yanlız benim mantar yine başladı. ilaç kullandım geçmedi. bugün akşamda fitil kullanıcam ama..

enfeksiyon varken film çekilmez diye duymuştum.. ay bi ay daha beklemeye dayanamam. inşallah öle değildir.

ewet tatlım benim bu gün 15:00 da ... hayırlısıyla atlatıcam inşallah...
sende 25 inde hayırlısıyla atlatıv-can inşallah canım benim...
hakkımızda hayırlısı olsun....
ben dönünce sana yazacağım .....:a015:

canım belki çıkmışsındır, Allah yardımcın olsun, hiçbirşey olmayacak göreceksin, hemencik bitecek, sabırsızlıkla bekliyoruz seni a.s.

ay kızlar gerçekten benim de içimi rahatlattınız.

bişi sorcam yanlız benim mantar yine başladı. ilaç kullandım geçmedi. bugün akşamda fitil kullanıcam ama..

enfeksiyon varken film çekilmez diye duymuştum.. ay bi ay daha beklemeye dayanamam. inşallah öle değildir.

Ben de öyle duymuştum.Enfeksiyonun yayılmasına yol açarmış.Doktorunla bir konuş istersen bu konuyu. :sm_confused:

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar..................:1shok:
ayyy çok fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooooooooooooook....:1no2:
hani hiç acımıyordu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
bayıldım ben çekerken......:1shok: tansiyonum 5' e 4' e düşmüş...:1shok: herkes teleşlandı.... annem çok korktu....:çok üzgünüm:
kızlar ama herkeste böle olmaya biliyormuş....siz genede korkmayın....:çok üzgünüm:
şu anda daha ii gibiyim ama içim çok acıyor.....
15 dakika falan sürdü...
önce yatırdılar sora rahimi sanırım dışarı aldılar acıdı....
sora iğne gibi acıyan bi şey yaptı dr
sora hazırlandılar ve ilacı içeri verdi..... ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dayanılmazdı... vallahi bağırdım sorasını hatırlamıyorum çünkü bayıldım..... ayıldığımda başka odadaydım.....:çok üzgünüm:

ayyy canım benim çok geçmiş olsun..anlamıştım öyle olacağını..yazdıklarını okuyunca korkmuştum zaten..peki sonuç bellimi..

hay Allah ya geçmiş olsun umarım sonuçların iyidir,benim o kadar canım yanmamıştı üzüldüm şimdi umarım iyisindir a.s.

Hürremciğim geçmiş olsun canım. İğne filan anlamadım ben niye iğne yaptılar ki :uhm: Normalde yatırıp, spekulumu yerleştirip, şırıngayla içeri basınçlı sıvı veriyorlar . Heyecandan düştü demek tansiyonun da :KK43: OFFFF offffffff bir hafta sonra sıra bende :KK43:
Eltim de çok bağırmış çektirirken, hatta beni görünce şaşırmıştı.Bakalım bu sefer ne olacak:KK43:
Umarım bir daha çektirmek zorunda kalmazsın canım. Tekrar geçmiş olsun canım.Çektirecek arkadaşlara da şimdiden geçmiş olsun.

X