Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Kızlar bende son çare rhim filmi düşünüyorum tıkalı tüpleri açıyormus hem fakat bende rahim ters yani geride olayı varmış daha cok acır dimi bu yüzden kesin aneztezili yaptırayım diyorum

Kızlar ben de c.tesi günü hsg çektirdim.. Korktuğum kadar bi ağrı duymadım Ankarada özel bi laboratuarda 650 TL ye çektirdim.. Duydumki hsg sonrası gebelik ihtimali çok artıyomuş hakkımızda hayırlısı :) Herkese geçmiş olsun..

Dediğiniz gibi spekulum takılırken hafif canım yanımdı . ama tüplere ulaşamadılar rahim biraz yukardaymış neyse diyip saldılar ilacı o anki çektiğim acının tarifi yok. Ve sonuç hüsran hiçbirşey anlaşılmadı sonuçta. ve nasip olursa yarın yatış yapıcam pazartesi laparoskopi ve histeroskopi olacağım. o kadar acıyı da boşa çektim neye üzüleceğimi şaşırdım :KK42::KK42::KK42:
rahim filmi çektiriyoruz tabii ki kolay değil....

Kizlar merhaba bugun bende hsg cektirdim sisli echomarda korkulacak bi durum yok hic agri sizi duymadim herhangi bi agri kesici almadim adet sancisi gibi bile degil cok hafif hissedilen bir sizi gonlunuzu ferah tutun.

Kizlar merhaba bugun bende hsg cektirdim sisli echomarda korkulacak bi durum yok hic agri sizi duymadim herhangi bi agri kesici almadim adet sancisi gibi bile degil cok hafif hissedilen bir sizi gonlunuzu ferah tutun.
Ben çok hafif sol tarafımda ilaç verildiğinde hissetmiştim.sizin de tek taraflı mı oldu?

İki taraf olmasi lazim cunku bi taraftan bahsedilmedi doktora gosterdigimde sonuc gayet iyi dendi
Yok o anlamda sormadım.elbette ki iki tarafa da ilaç veriliyor.ben sadece sol tarafıma ilaç verilirken çok hafif bir ağrı hissettim anlık.sağ tarafımda hiç hissetmedim.onu sormak istemiştim.

Yok o anlamda sormadım.elbette ki iki tarafa da ilaç veriliyor.ben sadece sol tarafıma ilaç verilirken çok hafif bir ağrı hissettim anlık.sağ tarafımda hiç hissetmedim.onu sormak istemiştim.
Yok canim ben fark etmedim cok hafif kasiklarda oldu ikisinde de sanirim bi taraf olarak olmadi

mart 10 da adet oldum 18 martta rahim filmi çekildim anestezili çünkü ağrı eşiğim çok düşük çok da korkuyordum hiç bir şey hissetmedim :) 11 nisan da hamile olduğumu öğrendim :anneadayı:

mart 10 da adet oldum 18 martta rahim filmi çekildim anestezili çünkü ağrı eşiğim çok düşük çok da korkuyordum hiç bir şey hissetmedim :) 11 nisan da hamile olduğumu öğrendim :anneadayı:
Hayırlı olsun canım sağlıklı sekilde kucagına al inşallah belirtilerin varmı peki bende 31 martta rahim filmş cekindim artıdan yaptıgın birsey oldumu peki ovülasyon testi felan kullandınmı

Canım birde adetine yakın dönemde agrıların oldumu baya belde kasıkta felan rahim filmi cektirdigin için hani sonucta işlem gördük ya merak ettim de

Hayırlı olsun canım sağlıklı sekilde kucagına al inşallah belirtilerin varmı peki bende 31 martta rahim filmş cekindim artıdan yaptıgın birsey oldumu peki ovülasyon testi felan kullandınmı

teşekkür ederim amin inşallah .. valla herhangi bir belirti söylesem yalan olur üstelik adet olmayı bekliyordum çünkü adet sancısı çekiyordum bir de sanki adet olmuşum gibi akıntı geliyordu bakıyorum kırmız yok :):) rahim filmi çekildikten sonraki gün başladık ilişkiye doktor korunmanıza gerek yok dedi ovulasyon felan kullanmadım hatta bu ayda ümidim yoktu işin açıkçası .. inşallah seninde bu ay hamile olduğunu öğreniriz canım sansın bol olsun

teşekkür ederim amin inşallah .. valla herhangi bir belirti söylesem yalan olur üstelik adet olmayı bekliyordum çünkü adet sancısı çekiyordum bir de sanki adet olmuşum gibi akıntı geliyordu bakıyorum kırmız yok :):) rahim filmi çekildikten sonraki gün başladık ilişkiye doktor korunmanıza gerek yok dedi ovulasyon felan kullanmadım hatta bu ayda ümidim yoktu işin açıkçası .. inşallah seninde bu ay hamile olduğunu öğreniriz canım sansın bol olsun
Amin inşallah canım hayırlısı benimde bugun bi kahverengi akıntı geldi adet olcakmısım gibi geliyo gecen aya göre daha 10 gün var adetime ama bilmiyorum sanki adet olcam gibi geliyo

bende belirtilerde vardı hatta reglim 3gün gecikti hsg çektiğim ay ve acayip parçalar düşerek ve de hem kasık hem belim kopuyordu adet başladığında

bende belirtilerde vardı hatta reglim 3gün gecikti hsg çektiğim ay ve acayip parçalar düşerek ve de hem kasık hem belim kopuyordu adet başladığında
Suan benimde baya agrım var lekelenmelerde basladı sanırım bu ayda olmadı hayırlısı diyorum ama moralim cok bozuldu

Suan benimde baya agrım var lekelenmelerde basladı sanırım bu ayda olmadı hayırlısı diyorum ama moralim cok bozuldu
malesef sorma içten içe ümitliydim bu ay hsg işe yarar diye dengemde şaştı artık ya 2gün çok yoğun geldi hatta yoğun parçalarla---- 3.4.5.günler kahverengi birkaç damla geliyor wc de
normalde ilk gün az 2.gün yoğun 3.gün nispeten daha az 4-5 azalır

malesef sorma içten içe ümitliydim bu ay hsg işe yarar diye dengemde şaştı artık ya 2gün çok yoğun geldi hatta yoğun parçalarla---- 3.4.5.günler kahverengi birkaç damla geliyor wc de
normalde ilk gün az 2.gün yoğun 3.gün nispeten daha az 4-5 azalır
Sorma ya benim buay agrılarım kasılmalar cok oldu hsgden sonra simdide inanılmaz kasıklarımda sancı var kahve lekelenmeler var adet oluyorum herhalde aglamaktan içim dışıma cıktı cok canım sıkkın

Sorma ya benim buay agrılarım kasılmalar cok oldu hsgden sonra simdide inanılmaz kasıklarımda sancı var kahve lekelenmeler var adet oluyorum herhalde aglamaktan içim dışıma cıktı cok canım sıkkın
canım dur bakalım belki olmazsın benim adetten bigün önce kahve lekelenme başladı 3gün sürdü adet olana kadar ahaaa dedim yerleşme falan galiba çünkü benim direk gelir pembeyle başlar bence tutunamadı döllenme oldu gibi bilmiom belkide öyle ümit ediyorum ama senin adet gelmeden aceleci davranma inşallah gelmez

X