Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

Cok
Ben film cekildm simdi geldm eve.16.50 de girdm 10 dk surdu.anestezi aldm agrım uok suan cok sukur bunu da atlattm.az bı lekelenmem var.dr la yarn gorusucem cıkmıs gec oldugu için.rabbim kucaklarımızı bos bırakmasın ınsallah
Cok gecmis olsun.insallah sonuçlarınız temiz çıkar

Cok tesekkurler.Esime bi tarafta darlık var demiş ama artk yarn net ogrenicem.üstümden bi yük attm.cektrmek isteyenler ertelemsn benm gıbı :-( bide dr film cekilmedn once antobiyotk ve agrikesici yazdi.5 gun iliski yok dedi.bu ay korunalmmi diye sordm hayr gerek yok dedi

Bende geçen ay anestezi altinda cektirdim acidan korktugum için. İşlem sırasında birşey hissetmedim. İki gün kanamam oldu normal oldugunu söyledi doktor. Çok şükür tuplerimin açık olduğunu söyledi. Benim sorunum da fsh degerimin yüksek olup amh degerimin dusukolmasid. Bunun da yumurta rezervinin az olduğu anlamina gekdigini söyledi doktor. Aşılama ya da tüp bebek dedi. Ve ben daha 22 yaşındayim ne yapacagimi sasirdim Allah'tan ümit kesilmez dua edip bekleyecegiz inşallah

Bekle can
Bende geçen ay anestezi altinda cektirdim acidan korktugum için. İşlem sırasında birşey hissetmedim. İki gün kanamam oldu normal oldugunu söyledi doktor. Çok şükür tuplerimin açık olduğunu söyledi. Benim sorunum da fsh degerimin yüksek olup amh degerimin dusukolmasid. Bunun da yumurta rezervinin az olduğu anlamina gekdigini söyledi doktor. Aşılama ya da tüp bebek dedi. Ve ben daha 22 yaşındayim ne yapacagimi sasirdim Allah'tan ümit kesilmez dua edip bekleyecegiz inşallah[/QUOTE

Bende geçen ay anestezi altinda cektirdim acidan korktugum için. İşlem sırasında birşey hissetmedim. İki gün kanamam oldu normal oldugunu söyledi doktor. Çok şükür tuplerimin açık olduğunu söyledi. Benim sorunum da fsh degerimin yüksek olup amh degerimin dusukolmasid. Bunun da yumurta rezervinin az olduğu anlamina gekdigini söyledi doktor. Aşılama ya da tüp bebek dedi. Ve ben daha 22 yaşındayim ne yapacagimi sasirdim Allah'tan ümit kesilmez dua edip bekleyecegiz inşallah
bekle canm acele etme filmden sonra gebelk sansi artiyor.bikac ay klomen falan kullan bitkisel kurler denee olmazsa gecersn tup bebege

Merhabalar,

Ben 7 yıllık evliyim. 1 yıldır korunmuyoruz ve bebek deniyoruz. 1 kere dış gebelik geçirdim. Sağ tüpüm tıkalı ve sol tüpüm açıkmış ancak orada da çikolata kistim var maalesef. Durumum karmaşık yani. Bugün özel bir hastanede çektirdiğim HSG filmi için iki doktor farklı şeyler söyledi. Filmi çeken doktor rahmimin T şekilde olduğunu, bu şekilde hamile kalmamın çok zor olduğunu söyledi ve tüp bebek konusunda uzman doktorlara yönlendirdi. Kendi doktorum ise rahim yapınız normal, hafif arkuat bir yapı var dedi. Bu durum hamile kalmanıza engel değil dedi. İkisi de özel hastanede doktorlar. Kafam çok karışık. Eskişehir'de yaşıyoruz. Ankara Anatolia Tüp Merkezi'nde Prof. Dr. Hakan Yaralı hocaya da muayene olmayı düşünüyorum. Tecrübesi olanların önerilerine ihtiyacım var. Şimdiden sağolun

40 yaşındayım. Rezervlerim azalmış 1-2 yumurtam kalmış. Rahim filmi çektirdim.
Bulgular:
Kavum uteri normal form ve hacimdedir. Uterinkavitede düzensiz, keskin konturlu küçük dolumdefektleri görülmektedir.
Kontrast madde her iki tubadan intraperitoneal mesafeye geçmiş ve bu alanda dağılmıştır. Tubalar normal çaptadır.
Servikal kanal doğal görünümdedir.
İnceleme alanına giren diğer oluşumlarda patoloji yoktur.

SONUÇ:
➢ Uterin kavitede küçük sineşiler.

Ne demek acaba bilen var mı?

X