Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

kızlaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar..................:1shok:
ayyy çok fenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa çooooooooooooooooooook....:1no2:
hani hiç acımıyordu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....
bayıldım ben çekerken......:1shok: tansiyonum 5' e 4' e düşmüş...:1shok: herkes teleşlandı.... annem çok korktu....:çok üzgünüm:
kızlar ama herkeste böle olmaya biliyormuş....siz genede korkmayın....:çok üzgünüm:
şu anda daha ii gibiyim ama içim çok acıyor.....
15 dakika falan sürdü...
önce yatırdılar sora rahimi sanırım dışarı aldılar acıdı....
sora iğne gibi acıyan bi şey yaptı dr
sora hazırlandılar ve ilacı içeri verdi..... ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dayanılmazdı... vallahi bağırdım sorasını hatırlamıyorum çünkü bayıldım..... ayıldığımda başka odadaydım.....:çok üzgünüm:
ayy yaşadıklarına üzüldüm geçmiş olsun bende cuma günü çektirdim hatta ordaki kız bana burundan sakinleştirici damlatayım mı dedi bende bilmem ki nasıl olcak dedim adetlerin sancılı oluyo mu dedi yok dedim o zaman gerek yok bence acımaz dedi ama dediği gibi acımadı Allaha şükür acısaydı dayanamazdım herhalde ama sonucumda ii çıktı ona çok sevindim senin sonucun ne çıktı

hürremcim çok geçmiş olsun canım neyse oda bir sıkıntıydı atlattın canım,peki ne çıktı varmıydı tıkanıklık

ayy yaşadıklarına üzüldüm geçmiş olsun bende cuma günü çektirdim hatta ordaki kız bana burundan sakinleştirici damlatayım mı dedi bende bilmem ki nasıl olcak dedim adetlerin sancılı oluyo mu dedi yok dedim o zaman gerek yok bence acımaz dedi ama dediği gibi acımadı Allaha şükür acısaydı dayanamazdım herhalde ama sonucumda ii çıktı ona çok sevindim senin sonucun ne çıktı

benim sonuçta tüpler acık çıktı.... yada bu yapılırken açıkdı... yani her şey yolunda... ama çok acıyor ve kanamam var.... lekelenme diil harbi kanama.....

ayyy canım benim çok geçmiş olsun..anlamıştım öyle olacağını..yazdıklarını okuyunca korkmuştum zaten..peki sonuç bellimi..

canım amacım seni korkutmak diil kimi arkadaşların hiç canı yanmamış ... ay benimki kabus gibiydi...ewet sonuç belli tüpler açık ama bu yapılınca mı açıldı bilmiyorum ... sormak aklıma gelmedi... çok fenaydım o anda. genelde annem konuştu dr la....canım benim epeyce kanamam var ayrıca...lekelenme değil...

hay Allah ya geçmiş olsun umarım sonuçların iyidir,benim o kadar canım yanmamıştı üzüldüm şimdi umarım iyisindir a.s.

ewet canım çok yandı yaaaaa. nasıl oluy anlamıyorum bazı arkadaşlar canlarının hiç yanmadığını yazmış ... benim çok canım ama yandı çok...
kabus gibiydi.....
acaba ağrı eşiğim düşük ondan mı?bilmiyorum...
daha iyiyim tabi o ana göre..... ama yine içim çok acıyor... ilgine çok teşekkür ederim...a.s.

Hürremciğim geçmiş olsun canım. İğne filan anlamadım ben niye iğne yaptılar ki :uhm: Normalde yatırıp, spekulumu yerleştirip, şırıngayla içeri basınçlı sıvı veriyorlar . Heyecandan düştü demek tansiyonun da :KK43: OFFFF offffffff bir hafta sonra sıra bende :KK43:
Eltim de çok bağırmış çektirirken, hatta beni görünce şaşırmıştı.Bakalım bu sefer ne olacak:KK43:
Umarım bir daha çektirmek zorunda kalmazsın canım. Tekrar geçmiş olsun canım.Çektirecek arkadaşlara da şimdiden geçmiş olsun.

canım iğne dediğim,dr dediki şu ada iğne acısı hissedeceksin kasma kendini.... daha sonra ilacı verdi aman allahım kabustu çok canım yandı ... ben bağırmadım ama ,acısı içime çoktü ve bayıldım kendime geldiğimde başka bi odadaydım annem çok korkmuştu...
.şu andada içim çok acıyor......inşallah tekrar çektirmeye gere kalmaz ... öle bişi olursada vallahi narkozsuz asla çektirmem.....büyük konuşmuyayımda yinede....
rabbim sanada kolaylık versin ,ilkinde acımadıysa şimdide acımaz canım öyle sanıyorum...a.s.benide haberdar et ne olur canım arkadaşım...a.s.

bayıldım ben çekerken......:1shok: tansiyonum 5' e 4' e düşmüş...:1shok: herkes teleşlandı.... annem çok korktu....:çok üzgünüm:
kızlar ama herkeste böle olmaya biliyormuş....siz genede korkmayın....:çok üzgünüm:
15 dakika falan sürdü...
sora hazırlandılar ve ilacı içeri verdi..... ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy dayanılmazdı... vallahi bağırdım sorasını hatırlamıyorum çünkü bayıldım..... ayıldığımda başka odadaydım.....:çok üzgünüm:

Geçmiş olsun canım.Acayip korktum bende film çektircem diğer aya :a015: allah hepimizin yardımcısı olsun biran önce bebişlerimize kavuştursun inş.

kizlar korkulacak bisey yok kendinizi kasmayin 5 dkk lik bir islem inanin bende cok korkmustum
kamera yerlestirildikten sonra ben korkudan titrerken doktor tamam kalkabilirsiniz demisti hayret etmistim bukadarcik sey icinmi bukadar stres yaptim diye

canım yaaa nası 5 dakika ben anlayamadım.... hele ilacı verirkenki ağrı dayanılmaz.... düşün ben acıdan bayıldım ve tansiyonum 5'e4' edüştü.... annem çok korktu üzerimden soğuk terler boşandı ... daha sonrasını hatırlamıyorum...senin kide hsg mi ... kamera falan yoktu bildiğimiz röntgen cihazı gibi bişeyin altına yattım.... rahimi sanki ilacı verirken kavruldu......ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy kabus gibi yaaa.. hala ağrım var içim acıyor...

Son düzenleme:
ay kızlar gerçekten benim de içimi rahatlattınız.

bişi sorcam yanlız benim mantar yine başladı. ilaç kullandım geçmedi. bugün akşamda fitil kullanıcam ama..

enfeksiyon varken film çekilmez diye duymuştum.. ay bi ay daha beklemeye dayanamam. inşallah öle değildir.

bende öle duydum kucukkedicik; sen bi dr una sor bence....

ay canım ya çok acı çekmişsin allah bidaha yaşatmasın..ama olsun bak sonucu güzel çıkmış buna değer dimi..bakarsın bu ay bebişin sana geli verir..

canım iğne dediğim,dr dediki şu ada iğne acısı hissedeceksin kasma kendini.... daha sonra ilacı verdi aman allahım kabustu çok canım yandı ... ben bağırmadım ama ,acısı içime çoktü ve bayıldım kendime geldiğimde başka bi odadaydım annem çok korkmuştu...
.şu andada içim çok acıyor......inşallah tekrar çektirmeye gere kalmaz ... öle bişi olursada vallahi narkozsuz asla çektirmem.....büyük konuşmuyayımda yinede....
rabbim sanada kolaylık versin ,ilkinde acımadıysa şimdide acımaz canım öyle sanıyorum...a.s.benide haberdar et ne olur canım arkadaşım...a.s.

Canım ilkinde yumruklarımı sıktım, titreme oldu, ama ben spekulumun acısından, sıvıyı bastığı andaki acıyı hatırlamıyorum. Sonrasında da ağrım olmuştu, ama ben zaten her ay şiddetli adet sancısı çektiğimden, o ağrıya da dayandım.
Hürremciğim rahimi dışarı çıkarmıyorlar.Spekulumu yerleştirip kanalı genişletiyorlar ya sana da o ağrı vermiştir canım.
Neyse geçmiş olsun canım. En azından tekrar çektirmeye gerek kalmayacak açık çıkmış:)Hadi bakalım yakında müjdeli haberlerini alırız inşallah.
Allahım bütün bebek isteyenlere, hayırlı evlatlar versin.

Geçmiş olsun canım.Acayip korktum bende film çektircem diğer aya :a015: allah hepimizin yardımcısı olsun biran önce bebişlerimize kavuştursun inş.

canım benim ... korkma ... ben böyle yaşadım diye sende yaşayacak değilsin bak bazı arkadaşların hiç canı yanmamış.... aslında ben hala bunun imkansız olduğunu düşünüyorum ama .....
dilerim seinki kolay geçer.....gözün korkmasın... dilerim acı duymayanlar arasında olursun...a.s.

hürremcim çok geçmiş olsun canım neyse oda bir sıkıntıydı atlattın canım,peki ne çıktı varmıydı tıkanıklık

ayyy zelişim çok zordu yaaa.......hatta kabus gibiydi.....valla son filmde tıkanıklık çıkmadı ya açıldı yada tıkanıklık yoktu dr a soracağım.... sonra anlatırım...

ay canım ya çok acı çekmişsin allah bidaha yaşatmasın..ama olsun bak sonucu güzel çıkmış buna değer dimi..bakarsın bu ay bebişin sana geli verir..

ayyy inşallah yaaa.... ne güzel olur çektiğim ızdıraba değer o zaman....
RABBİM NE OLUR DUY SESİMİ..... DUY SESİMİZİ....

Canım ilkinde yumruklarımı sıktım, titreme oldu, ama ben spekulumun acısından, sıvıyı bastığı andaki acıyı hatırlamıyorum. Sonrasında da ağrım olmuştu, ama ben zaten her ay şiddetli adet sancısı çektiğimden, o ağrıya da dayandım.
Hürremciğim rahimi dışarı çıkarmıyorlar.Spekulumu yerleştirip kanalı genişletiyorlar ya sana da o ağrı vermiştir canım.
Neyse geçmiş olsun canım. En azından tekrar çektirmeye gerek kalmayacak açık çıkmış:)Hadi bakalım yakında müjdeli haberlerini alırız inşallah.
Allahım bütün bebek isteyenlere, hayırlı evlatlar versin.

AYYY ANACIM O SPEKULUM MUDUR NE KARIN AĞRISI İSE...çok fena bişi....
bende sandım rahmi dışarı aldı... diyom nası oluyor.... ayyy çok acı verici yaw...bana bide ilacı verirken çok acı hissettim içim kavruldu sanki ayyy ayyy ayyy dedim hep.....
sora zaten bayılmışım... kimbilir neler yaptılar ....
ayyy bişi sorcam....şimdi benim hamiş olm şansım daha mı yüksek.... ama kanallarım açık ise neden şimdiye kadar hamiş kalmadım ... çok fena kafam basmıyo bu duruma.... acaba bu işlem sırasında mı açıldı... nasıl bileceğiz bu nu....?

AYYY ANACIM O SPEKULUM MUDUR NE KARIN AĞRISI İSE...çok fena bişi....
bende sandım rahmi dışarı aldı... diyom nası oluyor.... ayyy çok acı verici yaw...bana bide ilacı verirken çok acı hissettim içim kavruldu sanki ayyy ayyy ayyy dedim hep.....
sora zaten bayılmışım... kimbilir neler yaptılar ....
ayyy bişi sorcam....şimdi benim hamiş olm şansım daha mı yüksek.... ama kanallarım açık ise neden şimdiye kadar hamiş kalmadım ... çok fena kafam basmıyo bu duruma.... acaba bu işlem sırasında mı açıldı... nasıl bileceğiz bu nu....?

Canım işte sen de benim gibi spekulumdan dolayı çok acı çekmişsin.Yapı meselesi bir de galiba çok gergin olduğumuzdan kasıyoruz kendimizi,daha da zorlaşıyor. Senin şansın tabiki daha yüksek canım:)) Doktorun hormon tahlili filan verdimi sana ?Belki hormonlardan kaynaklanıyordur canım:) Hem bir de eşinin tahlilleri nasıl çıktı ? Stres bile etkiliyor biliyorsun canım.

15 dakika falan sürdü...

ne rahimi dışarı çıkarması ya ilk kez duydum iğne filan bende o masaya yattım beni yukarı kaldırdılar masayla içime ince ir hortum sokarak ilaç verdiler tamam ilaç hafif bir sancı veriyo ama senin gibi olmadım aynı adet olacağında sızlar ya kasıkların öle bişey 10 dakika bile sürmüyo çekmeleri ben rahim filimi çekildikten sonra odadan çıkıp pazarda alışveriş yaptım 1 saat sonra sonuçları alırsınız dediler gidip aldım sonuçları anlamadım senin niye bu kadar acıdığını çok geçmiş olsun cnm

nerde çekildim bu rahim filimini ben aksarayda RADYOMAR diye bi yer var orda çekilmiştim İST de oturanlar bence orada çektirsin

rahim filmi çektirenlere bişey sorcam çektirdiğiniz ay doktorunuz korunun dedimi çünkü ilaç veriyolar kanallara bide röntgen çekiiyo ya

X