Popüler Konu Rahim filmi çekilecek ve çektirmiş olanların paylaşım alanı

selaam kızlar bende hsg çekilcem ama çok korkuyoruum :KK43:

Canım ist oturuyosan kesinlikle Fındıkzade Radyamor bak hiç bir şekilde ağrı hissetmiyosun günlerce korkudan uyumadım ağlayarak girdim gülerek çıktım tabiki kendime bunun içinmi stres yapmışım diye yani son sistem makınalar o yüzden 0 acı

ben tüp bebek için gittim doktora benden rahim filmi istemedi gerek yokmuş aşılamayı da önermedi neymiş aşılama olursam çoğul gebelik olurmuş yani çok 5-6-7 ne olursa artık çünkü herkeste 5-6 yumurta olurken bende 16-17 yumurta varmış yazık edersin kendine aşılamayı boşver tüp bebek yaptır dedi dr beni kandırıyomu noluyo anlamadım ben varmı yaşayan bunu yada duyan :18:

ben tüp bebek için gittim doktora benden rahim filmi istemedi gerek yokmuş aşılamayı da önermedi neymiş aşılama olursam çoğul gebelik olurmuş yani çok 5-6-7 ne olursa artık çünkü herkeste 5-6 yumurta olurken bende 16-17 yumurta varmış yazık edersin kendine aşılamayı boşver tüp bebek yaptır dedi dr beni kandırıyomu noluyo anlamadım ben varmı yaşayan bunu yada duyan :18:
Mrb bana doktorum rahim filmi cekmezsek senin tüplerinin durumunu bilemeyiz ,tuplerin kapalı olursa ne aşılama ne tüp bebek hiçbirinden sonuç alamayiz demişti.Bence başka bir doktora görün ıstersen.

İnan korkulcak birşey yok .2 dklık birşey.Sonucta tüplerin içine yabancı bir madde geçtiği için kasılma sebebiyle ufacık bir acı hissediyorsun Aklında sor işareti kalmıyor

ya acıdan koruyorum bide o kadar kişi içinde çıplak olcam ooof düşündükçe keyfim kaçıyor :KK43: olsada bitse düşünmekten kafayı yicem, bide prolaktinim yüksek stres yapmayacakmışım gelde yapma :KK43:(

Canım ist oturuyosan kesinlikle Fındıkzade Radyamor bak hiç bir şekilde ağrı hissetmiyosun günlerce korkudan uyumadım ağlayarak girdim gülerek çıktım tabiki kendime bunun içinmi stres yapmışım diye yani son sistem makınalar o yüzden 0 acı

yok canım istanbulda değilim ama özel bi hastanede yaptırcam umarım son teknolojidir , kendi doktorun mu yapıyo bu hsg yi

tüp bebekte çoğul gebelik riski yokmuymuş?nasıl bir zihniyet bu yaaa.resmen zorla tüp bebek yaptırıp sömürecekler milleti.doktorunu değiştirmeni tavsiye ederim

arkadaşlar merhaba

günlerdir forumlarda okuyordum rahim filmi ile ilgili bir çok söylem vardı.Cumartesi günü filmi çekildim ve hemen dedim yazıcam burayada.
ben dr izmir smyrna art gitmekteyim ve barış görüntüleme merkezinde çekiyorlar filmi.
çok panik yapmıştım gitmeden önce
ben aneztezili oldum.15 dk filan sürdü toplamda.Hiçbir acı hissetmedim ve sadece o gün hafif kanamam oldu ki doktor birkaç sürebilir dedi sürmedi.

15 dk sonra hemen uyandım ve gün içerisinde sadece aslında lafı bile olmayacak regl dönemindeki gibi hafif bir kasık ağrısı,hatta karnımızda bozulduğunda hafif bir burkulma olur öyle birşey hissettim o kadar.

çok kolay geçti.sonuçta hemen çıktı.
benim sonuç rahimde yapısal bozukluk varmış önümüzde ay küçük bir operasyon geçireceğim.

Mrb bana doktorum rahim filmi cekmezsek senin tüplerinin durumunu bilemeyiz ,tuplerin kapalı olursa ne aşılama ne tüp bebek hiçbirinden sonuç alamayiz demişti.Bence başka bir doktora görün ıstersen.

canım sağolun ya bende tereddüte düşmüştüm tavsiyeni dinliycem peki önerebileceğiniz bir doktor var mı istanbul da?

tüp bebekte çoğul gebelik riski yokmuymuş?nasıl bir zihniyet bu yaaa.resmen zorla tüp bebek yaptırıp sömürecekler milleti.doktorunu değiştirmeni tavsiye ederim

canım bana sana tek yumurta koyucam dedi zaten kiloluymuşum ikiz bebeği kaldırmazmış vücudum aslında çok şeker bir doktordu ama rahim filmi olayı kafama takıldı tüp bebekte gerek yokmuş aşılamada mecburiymiş ben yumurtluyomuşum zaten öyle dedi:KK50:

ya acıdan koruyorum bide o kadar kişi içinde çıplak olcam ooof düşündükçe keyfim kaçıyor :KK43: olsada bitse düşünmekten kafayı yicem, bide prolaktinim yüksek stres yapmayacakmışım gelde yapma :KK43:(

Canım cıplak olmuyorsun kı amelıyat onlugu gıydırıyorlar .Kadın dr secersın sen de daha rahat olursun . Bır uyarı sgk hsg anestezıyı karsılamıyor bu yuzden cogu dr anestezılıyı onerıyor kı kendılerı para olsun ve cogu zaman anlasmalı merkezlere yonlendırmeye calısıyorlar .Ben anestesız oldum yıne olsam yıne anestesız olurum
:KK9:

merhaba arkadaşlar benim bir sorum olucak. ben rahim filmi çektiricem. zeynep kamile gidiyorum adetin 1. günü 8.30 da gel isim yazdır dediler. ben de bugün öğlene doğru adet oldum yani 1. gün bugün. yarın da çok yoğunum dgidemem. acaba 3. gün gitsem beni sıraya alırlar mı yoksa bidahaki aya mı atarlar? herkes 1. gün mü yazdırdı adını? acil cevap verirseniz sevinirim. Zira zaman tükeniyor karar vermem lazım:)

Canım cıplak olmuyorsun kı amelıyat onlugu gıydırıyorlar .Kadın dr secersın sen de daha rahat olursun . Bır uyarı sgk hsg anestezıyı karsılamıyor bu yuzden cogu dr anestezılıyı onerıyor kı kendılerı para olsun ve cogu zaman anlasmalı merkezlere yonlendırmeye calısıyorlar .Ben anestesız oldum yıne olsam yıne anestesız olurum
:KK9:

Merhabalar , foruma yazdım ama kimse bakmazsa diye bi de alıntıyla size sorayım dedim:) acil birinin fikrine ihtiyacım var. yarına kadar:) hsg çektiricem ve adetin 1. günü sabah gel dediler isim yazdırmak için. 1. gün bugün ama öğlen geldi . yarın da gidemem çok yoğunum 3. gün gitsem olur mu ki. zeynep kamile gidiyorum. aradım açan yok. çok kararsız kaldım. bir gün için öbür aya atarlarsa çok üzülürüm. lütfen yardım...

Merhabalar , foruma yazdım ama kimse bakmazsa diye bi de alıntıyla size sorayım dedim:) acil birinin fikrine ihtiyacım var. yarına kadar:) hsg çektiricem ve adetin 1. günü sabah gel dediler isim yazdırmak için. 1. gün bugün ama öğlen geldi . yarın da gidemem çok yoğunum 3. gün gitsem olur mu ki. zeynep kamile gidiyorum. aradım açan yok. çok kararsız kaldım. bir gün için öbür aya atarlarsa çok üzülürüm. lütfen yardım...

Merhaba ben hsg yı adet bıtımınden sonra cektırdım .Tam tamına 7.günü cektırmısım .Çünkü doktor bana kanamanın tamamen bıtmesı lazım leke bıle gelmemelı dedı oyle yaptırdım .Istersen baska bır hastaneyı ara ozel bır hasteneyı ara sor canım ıhmal etme

Bende adet bitiminden 3 gün sonra çektirdim.Bittikten sonra 5 gün içerisinde gel demişlerdi.

selam kızlar bugün hsg yaptırdım, ağrı evet ağrıdı ama çok kısa saniyelik öyle ayılıp bayılcağım bi durum yoktu, sadece çok kasmışım kendimi titriyodum okadar, sadece çok utandım, doktorum erkekti ondan, lekelenmem var, ped kullanıyorum, hiiç korkulcak acı falan yok, çok şükür sonuçta iyi çıktı

Merhaba ben hsg yı adet bıtımınden sonra cektırdım .Tam tamına 7.günü cektırmısım .Çünkü doktor bana kanamanın tamamen bıtmesı lazım leke bıle gelmemelı dedı oyle yaptırdım .Istersen baska bır hastaneyı ara ozel bır hasteneyı ara sor canım ıhmal etme

Çok teşekkür ediyorum cevap için. öğlen öyle bi gelir gibi oldu ama henüz bişey yok. büyük ihtimal yarın gelecek ben de ertesi gün giderim artık. tedavimi zeynep kamilde yapmak istiyorum. hem büyük ve güvenilir. onlar da hep kendi yaptıkları testleri kabul ediyolarmış diye okudum hep forumlarda. o yüzden garanti olsun diye orda yaptırmak istiyorum. ama adetin ilk günü 8.30 da gel de denmez ki. telefona bakan biri olsa bari. ama neyse katlancaz artık. allahım bi mucize verse keşke......

selam kızlar bugün hsg yaptırdım, ağrı evet ağrıdı ama çok kısa saniyelik öyle ayılıp bayılcağım bi durum yoktu, sadece çok kasmışım kendimi titriyodum okadar, sadece çok utandım, doktorum erkekti ondan, lekelenmem var, ped kullanıyorum, hiiç korkulcak acı falan yok, çok şükür sonuçta iyi çıktı

deneyimli arkadaşlarım bişey sormak istiyorum rahim yapışıklığı bu film yöntemiylemi anlaşılıyo????

X