bebekle tatil

1 , 2 yaşında bebekle tatile giden varmı merakettim uyutmak için odaya çıkcaksın e beklemek zorundasın dışarda pusette uyuyamaz koca çocuk ses var uyumaz odada tatil yapmakta mantıksız ama bi yandan eşim ben ve kızım 3 müz aynı anda hareket edebileceğiz sırayla sen yap sen git sonra ben gibi bi sorun yok ama yine de kararsızım
buarada geçen sene bi arkadaşın yazlığına gitmiştik 3 ayı bitmek üzereydi hiç zorlanmadık çünkü hem yol kısaydı hem kendi aracımızlaydık hemde ev ortamı olduğu için ama şimdiki planımıza göre hem yolculuk hem otel nasıl olur ki acep bekleyip görciiiiz :82:

terletmemeye dikkat edersen hasta olcağını sanmıyorum deniz havası bebeklere ii geliyo terine çok dikkat etmelisin bide yıkadıktan sonra akşam dışarı çıkarsanız başını şapka bere vs bişey takarsın

tşk ederm inş güsel bi tatil olur

tşk ederm inş güsel bi tatil olur

ayy kızlar hıc tavsıye etmem ben gecenb sene gıttım oglum 5 aylıktı ınanın o kadar zor oldu kı bı kere cok sık uyumak ıstıyorlar cok sık acıkıyorlar hele bıde emıyorsa tamam artık sureklı kucagında ın cık yok karnı acıktı yok uykus geldı yok gunes gececek herseye mız mız
ne yemek yıeyebıldım ne dogru durust denıze gırebıldım
arabasında uyuttum bı kere havuza gırecem dıye ertesı gunyuksek derecede ates
1 hafta kaldık ben 1 kere havuza gırdım dusunun yanı cektıgım ıskenceyı
buyusun oyle gıdın oraya tatıl yapıp dınlenıp gelecem dıye gıdıp sınırlerını yıpratıp gelmeyınn
yanınızda bı buyuk vara olur ama onlarda o nımetlerden faydalanmak ısteyeceklerı ıcın odada oturmaları sızınde hosunuza gıtmeyecek

ayy kızlar hıc tavsıye etmem ben gecenb sene gıttım oglum 5 aylıktı ınanın o kadar zor oldu kı bı kere cok sık uyumak ıstıyorlar cok sık acıkıyorlar hele bıde emıyorsa tamam artık sureklı kucagında ın cık yok karnı acıktı yok uykus geldı yok gunes gececek herseye mız mız
ne yemek yıeyebıldım ne dogru durust denıze gırebıldım
arabasında uyuttum bı kere havuza gırecem dıye ertesı gunyuksek derecede ates
1 hafta kaldık ben 1 kere havuza gırdım dusunun yanı cektıgım ıskenceyı
buyusun oyle gıdın oraya tatıl yapıp dınlenıp gelecem dıye gıdıp sınırlerını yıpratıp gelmeyınn
yanınızda bı buyuk vara olur ama onlarda o nımetlerden faydalanmak ısteyeceklerı ıcın odada oturmaları sızınde hosunuza gıtmeyecek

CANIM peki bu sene gidermisin 1 yaşında olmuştur 1 yaşdadamı uygun değil sence bana biri fikir versin lütfen.. :KK1:

Son düzenleme:
CANIM peki bu sene gidermisin 1 yaşında olmuştur 1 yaşdadamı uygun değil sence bana biri fikir versin lütfen.. :KK1:

bu sene gıdıcem canım bakalım o zamn nasıl olacak havuza fılan gırmek ısteyeewktır bu sene ama ben yıne tatıl yapamayacagım yanı 24 haftalık hamıleyomde gıttıgımız zaman 8 aylık fılan olurum zor olacak yanıı
:KK37:

Son düzenleme:
benmi de uzun zamandır kafamı kurcalıyırdu bu konu naspse mayıs 11de doğum yapıcam çok şükür eşimle evliliğimzin ilk yıılarından bu yana tatile gittik hep ve şimdiden benim burnuma deniz kokuları gelmeye başladı tüp bebek bizimkisi ve stres atmaya çok ihtiyacımız var bir de oturduğumuz ev de yazın çok sıcak oluyor yani çok istiyorum tatile gitmeyi ama bebeği hasta ederim diye de çok korkuyorum bebeğim herşeye alışsıın annesi gibi pimpirirkli olmasın istiyorum ama etrafımdakiler ele kadar bebekle gidilirmi diyorlar bence hareketlenmeye başlamadan daha kolay olur ama ne biliyim

kızlar benimde 15 aylık kızım var. bu ay sonunda tatile gidecez. kızım cok şükür yemek falan ayırt etmıyor. değişik yerleri seviyor. umarım başka sorunlar yaşatmaz. uykusuda artık azaldı. çok merak edıyorum umarım pişman olmayızzzz

benmi de uzun zamandır kafamı kurcalıyırdu bu konu naspse mayıs 11de doğum yapıcam çok şükür eşimle evliliğimzin ilk yıılarından bu yana tatile gittik hep ve şimdiden benim burnuma deniz kokuları gelmeye başladı tüp bebek bizimkisi ve stres atmaya çok ihtiyacımız var bir de oturduğumuz ev de yazın çok sıcak oluyor yani çok istiyorum tatile gitmeyi ama bebeği hasta ederim diye de çok korkuyorum bebeğim herşeye alışsıın annesi gibi pimpirirkli olmasın istiyorum ama etrafımdakiler ele kadar bebekle gidilirmi diyorlar bence hareketlenmeye başlamadan daha kolay olur ama ne biliyim

benim kuzenim 1 haziranda doğum yaptı temmuz sonu tatile gitti. hiç bir problem yaşadığını duymadım, ancak kız kardeşini de almıştı yanına yardımcı olsun diye. sanırım bu biraz bebekle ilgili.

bu sene gıdıcem canım bakalım o zamn nasıl olacak havuza fılan gırmek ısteyeewktır bu sene ama ben yıne tatıl yapamayacagım yanı 24 haftalık hamıleyomde gıttıgımız zaman 8 aylık fılan olurum zor olacak yanıı

havuza değil de denize girebilirsin hamileliğinde bir sorun yoksa.

merhaba arkadaslar benımde suan 2.5 aylık olan bır oglum var ve havalar ızın verırse mayıs sonu gıbı tatıle gıtmek ıstıyoruz ancak bukadar kucuk bır bebekle 5 yıldızlı bıryere mı gıtmelı yoksa daha sade bırseymı tercıh edılmelı bılemıyorum daha once bukonuda tecrubesı olan bırılerı var mı?

havuza değil de denize girebilirsin hamileliğinde bir sorun yoksa.
ay canım yuzmede bılmıyorum kı batarım gıderım ben o gobek ve kılolarla bıde 90 kılo oldugum ıcın son zamanlar kurtaranda olmaz
artık ayaklarımı sokarımm guneslenırm catlayıncaya kadar yerım en guzelı sınırsız yemek bulasık yemek derdıde yokk superr
merhaba arkadaslar benımde suan 2.5 aylık olan bır oglum var ve havalar ızın verırse mayıs sonu gıbı tatıle gıtmek ıstıyoruz ancak bukadar kucuk bır bebekle 5 yıldızlı bıryere mı gıtmelı yoksa daha sade bırseymı tercıh edılmelı bılemıyorum daha once bukonuda tecrubesı olan bırılerı var mı?
canım degıl 5 yıldızlı burc el arabada gıtsen sen bakacagın ıcın bebege bısey farketmeuecek ama cok kucuk olursa uyudukları ıcın yanında da brı olursa yardım edecek o zaman o kadar sorun olmaz bıberonda koyarsın sutunu ohh rahat edersınn

ınsallah hepımız sorunsuz guzel bı tatıl yaparız cok ıhtıyacımız oluyorrr

geçen yaz tatilimizde oğlum 6 veya 7 aylık felandı
çocuklu ilk tatilimizdi
arabayla gittik larada iyi bir otelde kaldık
çocuklar için iyi oluyor ama
kesinlikle siz kendinizi düşünerek gitmeyin tataile çünkü tamamen çocukla ilgileniyorsunuz
ben karnımı doyurduğuma şükrettim vallahi
herşeyden önce onun keyfine göre hareket etmek zorundasınız

mesela sabah kahvaltıdan sonra birazcık sahilde deniz havuz keyfi yapabiliyorduk
sonra odaya mahkumuz ,uyku saati var
akşam yemekten sonra animasyon gösterileri felan oluyor ama çocuğun uyku saati diye yine odada oturup tv izledim ben
sonuçta kendi çocuklarınızın düzenini biliyorsunuz bu düzende kendinizi bir otelde tatilde düşünün
az çok kafanızda bişeyler şekillenir.

birde otele gitmeden bebek yatağı varmı diye sorun
çok rahat edersiniz yatarken

oyy kıyamam hadi bakalım şimdiden iyi tatiller :KK70:

sanırım çocuksuz tatil yapcam zaten 3 maksimum 4 günlüğüne kaçarız fazlası benide eşimide sıkıyo insan evini özlüyo seneye kızımızla gideriz

Son düzenleme:
merhaba bende 14 aylık bebegımle tatıle cıkıcam ama kafama takılan bır sorun var,oglum yemek fılan sorun etmıyor da gecelerı uyanıp emıyor (gercı 1 en fazla 2 kez ama) ve uyanması tabıkı agıtlı oluyor gece oteldekıler acaba rahatsız olurmu en buyuk korkum bu

sonuçta o bibek oteldekilerin bişe diceni sanmıyorum ..
ben de 1.5 aylık bebeğimle tatile gidicem hem de çadır kampı yapcaz pnu da şmdiden doğaya haxırlıyorum... denize kmple sokmasam da başı hariç sokmayı da düşünüyorum...

13 aylık kızım var.çok huysuz değil ama yine de çekiniyorum yemek saatlari uyku düzeni hava değişimi ...... sonra gece uyuyacak saat 10 da ... otel odasına mahkum bir tatil de nekdr rahatlatıcı olur ki? sizce nasıl olmalı bir fikir verin .... eşim otel düşünüyor yoksa haftalık kiralık yazlık tarzında ev ortamı daha mı rahat olur bu sefer devamlı yemek derdi olacak?:26::KK28:

13 aylık kızım var.çok huysuz değil ama yine de çekiniyorum yemek saatlari uyku düzeni hava değişimi ...... sonra gece uyuyacak saat 10 da ... otel odasına mahkum bir tatil de nekdr rahatlatıcı olur ki? sizce nasıl olmalı bir fikir verin .... eşim otel düşünüyor yoksa haftalık kiralık yazlık tarzında ev ortamı daha mı rahat olur bu sefer devamlı yemek derdi olacak?:26::KK28:

:21:slmlar canım, bebeğin küçük olduğu için kiralık bir yazlık bulabilirseniz daha iyi olur bence...Yemek sorununu da yapmadığın zamanlar dışarıda yiyerek çözebilirsiniz..Aslında yanına anneni alabilirsen çok daha rahat olur...:KK49:O zaten bebeği seve seve bakacağından siz de rahatça gezebilirsiniz..iyi tatiller şimdiden..:KK16:

geçen sene ağustosta oğlum 8 aylıkken ilk tatilimize gitmiştik tüm akrabalarla çok keyifliydi hiç sorun yaşamadım ev tutmuştuk bim vs gibi marketlerde vardı evdeki düzenimiz neyse orda da aynısını kurduk belkide otelde olsa bu kadar rahat edemezdik bence çocuklar ufakken apart tarzı yerler çocuk için daha rahat oluyor kendin yapıp yediriyorsun temizliğinde şüphen olmuyor bu senede yine apart tercihimiz olacak oğlum büyüdüğü için ona özel yemek yapmama gerek kalmayacak yediğimiz her şeyi yiyor artık:)

Geçen sene bebeğin 6 buçuk aylıkken Antalya'ya 5 yıldızlı bir otele gittik, ek gıdaya da geçmişti üstelik, herşeyi yanıma aldım, özellikle kavanoz mamalarından, tatilde pek yemek yemedi ama bol bol emdi, onun dışında gayet güzeldi, bir kere bile uyusun diye odada beklemedim, hep pusetinde uyudu, sonrasında 9 aylıkken Çeşme'ye tatile gittik, o daha da güzeldi, üstelik sürekli beach'lere bile gittik. Bebek arabasında açık havada rahatca uyudu, hatta abartıp gece 2 kere açık hava bara bile götürdük. Pusetinde uyudu, baya geç döndük otele. Aynı yaşta çocuklu bir arkadaşlarımız daha vardı yanımızda, onların bebekleri de aynı şekilde rahattı. Anne baba ne kadar rahat ve mutlu ise bebek de uyum sağlıyor aynı şekilde, üstelik araba ile gittik, arabada kustu 3 kere sadece o kötüydü :) Herkese tavsiye ediyorum şiddetle gidin ve rahatlayın.

X