pozitif sonuçtan sonra gelen kahverengi lekeler tehlikelimi?

gulseren4434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.332
2
merhaba kısslar, aslında daha önce böyle açılan bir başlık vardı ama gergin bir konuşma geçmişti orada o yüzden yenisini açmak istedim... bugün doktorumun kapısında beklerken bir bayan 3 düşük yapmış spontan 1 tüp bebek denemesi oda 3 aylıkken gelişmediği anlaşılmış kalp atışı filan duyulmamış ve kürtaj olmuş dondurulmuşlarla denemeye gelmişti.. merak ettiğim dediki tüp bebek denemesinde kahverengi lekeler geliyormuş sürekli onunlamı alakası var acaba doktorum rahat ol onunla ilgisi yok dedi ama böyle lekeleri olupta normal bir hamilelik geçiren varsa ve cevap yazarsa inanın çok mutlu olurum... bu arada 5 haftalık bebeğim.

canım benim gebeliğim yardımcı üreme teknikleriyle değil, fakat bahsettiğin lekelenme ilk aylarımda benimde oldu 2 aylıkken kahverengi lekelenme oldu doktorum düşük tehlikesine karşılık ilaçlar verdi ve atlattım sen bence bunlarla kafanı yorma kötüyü düşünme gebeliğinin keyfini çıkar...:teselli:

canım benim gebeliğim yardımcı üreme teknikleriyle değil, fakat bahsettiğin lekelenme ilk aylarımda benimde oldu 2 aylıkken kahverengi lekelenme oldu doktorum düşük tehlikesine karşılık ilaçlar verdi ve atlattım sen bence bunlarla kafanı yorma kötüyü düşünme gebeliğinin keyfini çıkar...:teselli:

öncelikle çok teşekkür ederim. vallahi korkulardan tadını çıkarmaya fırsat yok birde hergün başım ağrıyor uyusam geçicek gibi ama uyuyamıyorumki düşünmekten tabi oda a.s

Bence çok azla stres yapma unutma stres hem sana hemde bebişine zarar
kişlerin bünyleri farklı olduğu için gebelik süreçleride farklı geçer diye biliyorum
çok şüphe ediyorsan dr.görüş emin ol o bizden daha çok aydınlatır seni
kendine dikkat et ve hamilelelğinin tadını çıkar :1hug:

canım benim benim bir kaç arkadaşımın böytle sorunları oldu ama bu aynı zamanda bebegin tutunmaya çalışmasıyla da ilgili bu yuzden bencede stres yapma

Galiba aşırı stres yapıyorsun, dinlenmeli, işi gücü bırakmalısın, göreceksin herşey yoluna girecektir, bu lekeler normal , yakında lekelenme olmaz , istirahat et kafana takma hiç bir şeyi:nazar:

Sağolun Kislar Ya Inanin Hiçbir Iş Yapmiyorum Yemek Bile Yapmiyorum Sadece Hareket Olarak Bahçeye Iniyorum Hava Almak Için Birde Evin Içinde Dolaniyorum. çamaşirliğa çamaşir Asip Toplamaktanda Birşey Olmaz Heralde.

merhaba kısslar, aslında daha önce böyle açılan bir başlık vardı ama gergin bir konuşma geçmişti orada o yüzden yenisini açmak istedim... bugün doktorumun kapısında beklerken bir bayan 3 düşük yapmış spontan 1 tüp bebek denemesi oda 3 aylıkken gelişmediği anlaşılmış kalp atışı filan duyulmamış ve kürtaj olmuş dondurulmuşlarla denemeye gelmişti.. merak ettiğim dediki tüp bebek denemesinde kahverengi lekeler geliyormuş sürekli onunlamı alakası var acaba doktorum rahat ol onunla ilgisi yok dedi ama böyle lekeleri olupta normal bir hamilelik geçiren varsa ve cevap yazarsa inanın çok mutlu olurum... bu arada 5 haftalık bebeğim.

canım seni rahatlatırmı bilmem ama benim arkadaşımın hamileliğinde kanaması oldu doktor bolca dinlencen demiş oda sürekli rapor alıp yattı ve hamileliğindede kanama bi risk yapmadı bence sende vakit buldukca sırt üstü yat bebiş için herşeye değer öpüyorum.....

çamaşırlığa çamaşır falan asma canım....yasakkelimesonuçta onada kolunu falan uzatıyorsun azda olsa....

X