beta hcg kan testi

E

EU1

Ziyaretçi
Merhaba kızlar,
ablam bir kac once esiyle birlikte olmus fakat regli belirtileri oldugunu soyluyor kendinde, adet gunu de bir kac gun sonra olacakmis.. Fakat daha yeni evlendikleri icin bebek istemiyor..Sorum su olacak size, regli olduktan sonra bir kez daha onaylamak için beta hcg kan testi yaptirsa olur mu??Reglisini beklemek istiyor cunku..Fakat regliden sonra bu test yapilabilir mi??

regl sine bi kaç gün varsa b hcg yaptırıp hamile olup olmadığını öğrenebilir ayrıca regl oluyorsa ve normali gibi kanaması yoğun olursa yaptırmasına gerek yok ki eğer normalden daha az lekelenme tarzında kanaması olursa hamile olma ihtimali var ama her halukarda regl dönemine bi kaç gün varsa b hcg yaptırırsa sonucu alabilir regl sonrasında da yaptırabilir gerçi regl olmuşsa zaten hamile olma olasılığı çok düşük

evet ben de oyle dusunuyorum nette de arastırdık zaten ama benim ablam cok kuruntulu oldugu icin illa tıbbi bir sonuc bekliyor anlayacagınız:) Bir de regli de salgılanan hormonlar dolayısıyla hcg testi yanlıs sonuc vermesinden korkuyor

daha dogrusu oyle bir sey olabilir mi?? yani regli donemi yaklastigi icin falan testin yanlis sonuc vermesi olabilir mi??

yznlış sonuç vermez canım merak etme..ben reglime yakın yaptırdım kan testimi ve negatif çıktı sonrada regl oldum..

canım hemen bhcg testi yaptırın belli olur. regi olunca zaten hamile değildir ama üstüne görme olablir. oda çok az olur. regli günü nün 2. günü de idrrar tahlili ile de belli olur.

tesekkurler kızlar o reglisini bekliyormus ondan sonra kan testini yaptircakmis o da olur değil mi??

tesekkurler kızlar o reglisini bekliyormus ondan sonra kan testini yaptircakmis o da olur değil mi??

canım kan testi için illaki adeti beklemesine gerek yok. zaten adet olursada sanmıyorumki hamiş olsun. tutki adet oldu ama hamiş kan testi yapasıya kadar evde bir gebelik testi yapsın yeter yerimseniben

bence de hemen test yaptırın canım hemen belli olur zaten hamile olup olmadığı

X