Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar uzun süre çam terebentin kullanımı saçta dökülme yapıyor

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

cemrem_78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2007
51
2
45
selam arkadaşlar doğumdan sonra saçlarımda ciddi şekilde dökülme oldu bu siteden çam terenetinin iyi geldiğini okudum hemen 1 tane aldım ve yaklaşık 6 aydır düzenli olarak kullanıyorum ama son 1 ay saçlarımda inanılmaz dökülme yaptı ben bunu çam terebentine buldum aman dikkat bırakınca azalıyor başlayınca dökülüyor emekleyen ve herşeyi ağzıan götürmeyi seven bir kızım var saçlarıma dikkat etmem gerekiyor bildiğiniz başka bir çözüm varmı

s.a saçların için qercekten üzüldüm ins eski sağlıklı saçlarına kavusursun bende kullandım çamtere ama bende dökülme yapmadı aksine dolqunlaştırdı ama ben 1 aydan fazla kullandım sizn qibi 6 ay kullanmadım belki 6ay uuzn birsüre kullndığınız için sacınzıda dökme yapmıs olablir,bide ALLAH kızınızı sizsevdiklerine bagışlasın rabbim 2 dünyasınıda hayrlarla donatsın:emir_bebek:

evt cnm haklısın benimde sacımda dökülme yaptı kullanmadan önce dökülmezdi ayreyeten saclarım boyalı bir iki yıkamada sac boyamı akııtı hiç iyi birşey değil kullanmayın derim

s.a benim kafam cok karıştı ya sampuanın içine camtere.badem vs yağlardan karstırıpmı kullansam yoksa sampuanın içine bal katıp o sekildemi yıkasam,ben 1aydan fazla kullandım dökülme yapmadı ama ya ilerde dökülme yaparsa ya qüzelleşcez diye kel kalmayalım ofsss ne yapsam acabakafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:çok üzgünüm:

valla önce kullananlarla enikonu konuş saç bu başka şeye benzemez her öğrendiğimizi yapıyoruz 1-2 ay sonuç süper sonra hüsran oluyor

gercekten doğru sac başka bişeye benzemz 750 gr şampuann içine 1 kaşık bal kattım ve yıkadım saçlarım süper oldu ins dediğin qibi1,2 ay sonra hüsrana düşmem:=((

merhaba ben de kullanıyorum fakat inşallah dökülmez zaten dökülüodu birde bundan dökülürse saç kalmaz yanı inşallah faydalı olur

yılanyağı ii gelir diyorlar birde bunu deneyeceğim bende, inş. herkese ii gelirrrr

X