Saç Şekillendiriciler Mavi Su kullanan var mı?

mavi suyun hiçbir zararını görmedim arkadaşlar ben kesinlikle zaten madensuyu katkılı bir ürün zararını gören varsa arkadaştan başka yazsın lütfen kusura bakma ama bana biraz reklam yapıyorsun gibi geldi... mavi su bahsettigin üründen daha çok adı duyulmuş bişey ve zararı oldugunu ilk defa senden duyuyorum üstelik bahsettigin üründen çok daha ucuz ve parfümerilerde bulunabiliyor bize bu ürünü satmak için sarıkızı kötülemedigini nerden bilelim kusura bakma tekrar ama bana inandırıcı gelmedi sölediklerin :sm_confused:

Canım zaten bunların hepsinin adı mavi sudur. Sadece marka olarak farklı. Ve bazılar iyi bazıları kötü olabliyor bende bildiğimi yazdım buraya. Sadece yardımcı olmak için söyledim fikrimi. Ha bu arada benim yaptığıma tam olarak reklam denemez çünki ben bu markayı (totex) tavsiye etmekle hiç bir şey kazanmam. Sadece almak isteyen olursa yardımcı olurum dedim. Hem bana hem size faydası olablir diye söyledim. Buradaki arkadaşları ve sizi yabancı olarak görmediğimden yazdım onuda. Ayrıca madem öyle düşünüyorsun şunu da söyleyeyim eğer isteyen olursa sarıkızın mavi suyunuda ve diğer tüm markalarınkinide temin edebilirim ve onlar içinde aynı şekilde toptan fiyat geçerli olur. Yani mağaza fiyatından çok daha uygun olur. Anlaştıkmı canım :)

bilip bilmeden markayı kötüleme senin 13 tl fiat verdigin şey herneyse sarıkız onun yarısı degerinde bu forumda sarıkız hakkında kötü yorum yapan tek kişi sen olunca insanın aklına geliyor yorumu diger arkadaşlara bırakıyorum isteyen tabikide senin tavsie ettigini kullanır ben diyecegimi dedim herkese iyi bakımlar...

bende ara sıra kullanıyorum memnunum fakat çok miktarda ve diplere sürerseniz çok çabuk yağlanma yapıyor. kuaförüme sordum doğru dedi, miktarı çok önemli

bilip bilmeden markayı kötüleme senin 13 tl fiat verdigin şey herneyse sarıkız onun yarısı degerinde bu forumda sarıkız hakkında kötü yorum yapan tek kişi sen olunca insanın aklına geliyor yorumu diger arkadaşlara bırakıyorum isteyen tabikide senin tavsie ettigini kullanır ben diyecegimi dedim herkese iyi bakımlar...

Canım sen neden bu kadar agresif davranıyorsun ki? Ben sana kötü bi şey demedim sadece bende fikrimi söyledim tavsiyemi yaptım. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın arkadaşlar.

bende kullanıyorum sacim kolay acılıyor banyodan sonra ozellıkle ama kuaförüm çok fazla kullanmak ıyı degıl dedı

ben kullaniyorum mavi suu..ise yariyor
yapis yapista deil..
en cok denizden cikinca isime yariyor..
hemen SIKIP tariyorum yumusacik oluyor
ama markasi selective..islevi ayni bence

Bende kullanıyorum cnm markası MAGICARE ama heryerde bulamıyorum bulamadığım zamanlarda sarıkız alıyorum ikisindende çok memnunum. Selective kullanmıyorum çünkü kötü kokuyor :1no2: Ben kokuya çok duyarlıyım da yerimseniben

saçların dolaşığını açıyor diye söylemişti kuaför öyle olunca da saç tabi çok yıpranmıyor fön altına baz olarak kullanııyor bir de tabi yumuşatıyor fön kolaylaşıyor ben de yıllardır duruyor çok nadir kullanıyorum kötü olduğundan değil ama çabuk kirletiyor saçımı

kuaförüm banada önerdi mavi su, ama sakın sarıkız alma tavsiye etmiyorum alıcaksan selective al dedi..
kardeşim kuaförde çalışıyo ona getirticem...ayrıca mavi su kullananlar saç kremi yada saç kremli şampuan kullanmasınlar...

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu mavi sudan saçlarım röfleli çok zor açılıyor ama saçlarımı söndürmesinden korkuyorum ben kabarık saç seviyorum saçları kabartıyor mu bu mavi su birde selektiveyi nerde bulabilirim sarıkız hobilerde var ama selektiveyi hiç görmedim.

ben kullanıyorum fön suyu diyede söylenmişliği var...çok kolay fön çekiliyo yumuşacıh oluyo saçlarım...güzelde kokuyo tavsiye ederim...

arkadaşlar bende almayı düşünüyorum bu mavi sudan saçlarım röfleli çok zor açılıyor ama saçlarımı söndürmesinden korkuyorum ben kabarık saç seviyorum saçları kabartıyor mu bu mavi su birde selektiveyi nerde bulabilirim sarıkız hobilerde var ama selektiveyi hiç görmedim.

eğer aşırıya kaçmadan kullanırsanız saçı söndüreceğini zannetmiyorum benim saçlarım kalın telli ve dalgalı, sönükleştirmedi hiç

kabark ama elektrklenmemiş saç dimi ? bende onu seviorm ama nası yapılıo oyle bi model :KK70::eek:

aynen öyle ama benim saçlarım yeni bir evrim geçirdiği için dökülme gibi.. kabarık elektrikli herşeye razıyım yeterki gür gözüksün.bu mavi suyu da krem yerine kullanıcam ama inşallah söndürmez saçlarımı sprey olunca insan endişeleniyor.

X