Bunların kokusunu seven varmı:))

A

*Ayyıldız*

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi *Ayyıldız*
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum; Ben oldum olası oje, tiner,aseton, uhu,naftalin. boya. benzin kokularını sevmişimdir:bbo:
Normal değil biliyorum:bbo:
Ama merak ediyorum benimle aynı anormalliği paylaşan kaç kişi var???
Yoksa şahsıma münhasır mıyımyerimseniben

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
bazen depoda ki arkadaş tinerle çalışıyor ve koku merdivenlerden yukarı doğru çıktığında çok hoş oluyor..
ama arkadaş içeride kokudan fenalık geçiriyo tabi... lafın kısası severim...

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
oldum olası bayılmışımdır, ama küçükken söylemeye çekinirdim sanki kötü bişemiş gibi :roflol:

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
Yalnız değilsin hayatım bi de ben,içmeden kafa bulduruyor diye mi ki acaba:uhm:Yıllardır anlamadım gitti:sm_confused:

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
Yanlız değilsin canım :1hug:
Ben birde yağmur çiseleyip geçtikten sonra topraktaki kokuyu seviyorum.

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
bende severim nedense hatta yazları arabayla sinek ilacı sıkarlar herkes kaçar ben kaçmam

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
bende severim oje aseton benzin tiner heleki benzinciye girince benzin kokulari cok hosuma gideyo

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
yok anacım sevmem ben hele benzin kokusu içimi bayar....

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum; Ben oldum olası oje, tiner,aseton, uhu,naftalin. boya. benzin kokularını sevmişimdir:bbo:
Normal değil biliyorum:bbo:
Ama merak ediyorum benimle aynı anormalliği paylaşan kaç kişi var???
Yoksa şahsıma münhasır mıyımyerimseniben

[B]Yooo normal bişeee Bence bende bayılırım bu kokulara :smiley-cool: hatta ortaokulda işteknik derslerinde uhu yada bali lazım olurdu hem öğretmenin verdiği işi yapardık hemde sonıf deli gibi bali uhu kokardı bayılırdım kafamçokkarıştı zaten 2 yaşımdan 6 yaşıma kadar Falanda kömür ve Taş yemişim ben :roflol: zaten tee annecim zor bıraktırmış bana ozamandan arızalıymışım şimdi bile Olsa yerim walla ama taşlar sarı kömürlerde eski kaya kömürlerden olsun lütfennnnnnnnnnnnn :1rolleyes:[/B]

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
oldum olası bayılmışımdır, ama küçükken söylemeye çekinirdim sanki kötü bişemiş gibi :roflol:
Ben de çekiniyorum:1no2: İnsanlar sanki normal misin? der gibi bakıyorlar :uhm:

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
Yanlız değilsin canım :1hug:
Ben birde yağmur çiseleyip geçtikten sonra topraktaki kokuyu seviyorum.

Eveet yeni biçilmiş çimen kokusu, yağmurdan sonra toprak kokusu. fırından çıkan ekmek kokusu, bunlar ben de çok seviyorum.yerimseniben
Zaten güzel kokular..normal bir beğeni yani di miyerimseniben

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
bende severim oje aseton benzin tiner heleki benzinciye girince benzin kokulari cok hosuma gideyo
Bizimkiler kapıyı camı kapatırlar..Ben hiç istifimi bozmam..utanmasam camı açıp burnumu çıkarıp derin derin içime çekicem:roflol:

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
[B]Yooo normal bişeee Bence bende bayılırım bu kokulara :smiley-cool: hatta ortaokulda işteknik derslerinde uhu yada bali lazım olurdu hem öğretmenin verdiği işi yapardık hemde sonıf deli gibi bali uhu kokardı bayılırdım kafamçokkarıştı zaten 2 yaşımdan 6 yaşıma kadar Falanda kömür ve Taş yemişim ben :roflol: zaten tee annecim zor bıraktırmış bana ozamandan arızalıymışım şimdi bile Olsa yerim walla ama taşlar sarı kömürlerde eski kaya kömürlerden olsun lütfennnnnnnnnnnnn :1rolleyes:[/B]

Ayyy süpermş bu da ilginç..Denemek lazım tabiia.s Sen şimdi maden işçilerine imreniyosundur da:roflol: Ye ye bitmez ...ohhhh:roflol:

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
Bu arada ben kibrit yanınca çıkan kokuyu da çok seviyorum..Bazen çakar çakar koklarım:roflol:

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
Aynen arkadaşım,ben de oldum olası bayılırım bu kokulara.bağımlılık yapar falan da derlerdi ama bende öyle bişey olmadı.rastgelince derin derin çekerim kokuları içime:)

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
ilkokuldayken uhudan topcuklar yapardık kokusuna bayılıyorum.
benzin,tiner kokularınıda severim.
sırf kokusu için oje sürüp sildiğim çok olmuştur.:icecream:
kısacesı yanlız değilsin bende varımmm

• Konu Sahibi *Ayyıldız*
bir nedeni varmıdır acaba bende çok severim saydığınız o kokuları en çokta yağmurdan sonra toprak kokusuna bayılırım

X