GÖĞÜS UCU Sorunları

korkmayın kızlar hiçbir zararı yok kanser vs merak etmeyin yok öyle birşey ben kıl yüzünden çok sorun yaşadım doktorum birşey olmaz al zararı yok dedi.

Benimde göğsümde çıkıyor birkaç tane ben eldivenle alıyorum 2saniyede bunu yıllardır yapıyorum ayda bir zaten 2 3 tane çıkıyor ve çoğalma gibi birşey söz konusu değil ama cımbızla alırsanız kökten kopmayabilir kırılır o sebeple daha sert çıkabilir neyle alırsanız alın kökünden koparın o zaman ne artıyo ne sorun oluyor aksine inceliyor

wallahi ben de rahat durmadım neremde kıl görsem aldım..şimdi zor başediyorum..acaba uzatsam ne hale gelirim bilemiyorum..
ama beni buna teşvik edenler de oldu alsana diyip diyip aklımı çeldi büyükler şimdi cezasını çekiyorum..
işim olursa artık lazere giderim..hiç değilse kalınlaştırmada yardımcı oluyorum işe yarasın kalınlığı....

arkadaşlar aynı şekilde bendede vardı göğüs ucu ve göbek hizasında iğneli epilasyon yaptırdım ve bitti.neden alınmaması gerektiğini anlamadım aslında. onlarla yaşamak kötü yaptırıp bitirmek varken bence onlarla yaşamak mantıksız..ve tabi cildim biraz hassastı benim arı sokmuş gibi kabardığı zamanlar oluyordu.eğer siyahsa lazerde çok mantıklı.

bende de 3-5 tane çıkıyor eldivenle alıyorum walla 3-5 saniyelik bişey dert etmeyin kızlar bukadar alın gitsin almadan da olmaz

ben de var göğüste kıl ben de çekiyorum beni ilçatan oldu kilo almak için ilaç kullandım oda kılanma yaptı kuzenim dr ona sordum ilçtan olur dedi ilaçi hem bırak dedi ben de bıraktım ama ne yazırkı kııllar bir defa yerleşti gidermi allah herkese kolaylık versin bir çözüm bulan varmı kıslar:içelim:

bepanten ve zeytinyagi iyi geliyo demislerdi ama mantar mi oldu yoksa nasil bi yara oldu ki?

adalayda bunlar benim ergenliğimden bu yana sürekli kendini yenileyen türden bişey ne göğüslerim büyüdü tam anlamıyla neden bu yaralar geçti tavsiye ettiğin kremdende kullandım sadece yaranın kopmasına yardımcı oluyo tekrar gene olmaması için hiç bir etki sağlamıyor

merhabalar ben 2 haziranda dogum yaptim. bebegimi emziriyorum ama hala gogus yaralarim iyilesmedi kullanmadigim krem kalmadi.yokmudur buna bir care.. her emzirmemde acilar icinde kivraniyorum.senağlama inatlada emziriyorum bakalim ne olacak?:lepi:

arkadaşlar umarım bunu görürsünüz:KK43:benim de göğsümdeki kahverengi kısımda göğüs uçlarıma çok yakın kabartı var 2 3 tane,ya ne olabilir acaba?off çok korktum,yardım lütfen:KK43:((

adalayda bunlar benim ergenliğimden bu yana sürekli kendini yenileyen türden bişey ne göğüslerim büyüdü tam anlamıyla neden bu yaralar geçti tavsiye ettiğin kremdende kullandım sadece yaranın kopmasına yardımcı oluyo tekrar gene olmaması için hiç bir etki sağlamıyor

cnm tarif ettiğin durumun açıklaması:EGZEMA hastalığı..bir nevi cilt hastalığı..aynı mesele bende de var.dermatolojiye göründüm..bu hastalığın benle menapoz dönemine kadar yaşayacağını;geçici kurtulabilmem için de göğüs ucunu nemli tutmamı (bepanten sürerek)ve pamuklu sütyen kullanmamı tavsiye etti..peki senin kahverengi bölgede küçük pullanmalar da varmı?

göğsümün ucu normal de yok içine çökük biraz oynarsam çok az çıkıyo bunun bi çaresi var mı yoksa evlenince büyür mü göğüs uçlarım evlenmeyi mi beklemelliyim :KK43:(

benımde oyle bekarkende oyleydı evlendım yıne oyle ama ben kafama takmam bole seylerı bence bosuna telas etme dokununca zaten uçları cıkıyo

benim ucu kahverengi de değil açık pembe boyanmış gibi yaa baya pembe yanii oynayınca da çok az çıkıo kuzenimin doğumdan sonra çok büyüdü normalde de büyüktü küçük olması avantaj dio ama biraz daha büyük olsa keşke

gogus yarasina inanmayacaksiniz ama bildigimiz tavugun arka kisminda bulunan yagi var ya o cok iyi geliyor.eritiyorsunuz yagi sonra duzenli gogsunuze suruyorsunuz tavsiye ederim.bana iyi geldi:)

emzimeden oluşan bir yaraysa bu bepanthen iyi geliyor.ben kullanmıştım hem ağrımı kesti hemde yaralarım hızla geçti.ama farklı bi durum varsa mutlaka bir doktora görün tatlım..

geçmiş olsun

X