GÖĞÜS UCU Sorunları

yaa bende zamanında cımbızla almıştım herhalde ondan dahada sertleşti. Yaa benimkiler çok büyük ve kalın göbeğimdede var bu şekilde kalın. Almazsam olurmu hiç? mecburen almak lazım..Ama eldivenle mi alyım?

ya bibi dıcem benımde göğus uclarımda vardı bı kıllardan bende cımbızla aldım once.ama kıl donmesı oldu bıdahada almadım.sımdı ıse tekrar kıl donmesı oldu hemde kıl olan yerden.dayanamayıp sıktım .ama tekrar irin doldu .bıraz korkuttu benı işin doğrusu ne yapmalıyım sızce.kotu bişi olabılırmı acaba acele cevap ltf.CADIARZU

benimde göğüs ucunun yanında küçük küçük uçlar var.kıllanma özellikle malum dönemde oluyor.birde o beyaz sıvıdan geliyor.bazı dönemlerde de inanılmaz acıyor uçları dokunamıyorum bile.bi bilgi alırsanız heberim olsun lütfen.

arkadaşalar o kılların zamansız cıkması(göğüste, yüzde) rahimde kist işareti olabilir.yani kistlein çoğuda verilen ilaçlarla küçüldülebiliyor yada kendiliğinden geçebiliyor....memeden sıvı gelmesi yada renk değişikleri de göğüste kitle işareti veya süt bezlri filan tıkanmış olabilir..kesin doktora gösterilmelidir...sonucta bi hastalık warsa ne kadar erken gidilse okadar iyi..korkunun faydası yok zararı war ama.....o göğüs ucunun içe çökük düz olma durumuda süt kanalerinin kısalığından kaynaklanıyomuş..estteik ameliyatlarla belirinlştirilebiliyormuş ama bunun için süt kanallarıyla ilişkisi kesiliyormuş o yüzden doğumdan sonra yaptırın diyolar..doğumdan sonrada emzirme problemi yaşanıyomuş..süt gelmiyomuş bebek memeyi bulamıyomuş filan...çok üzücü bendede var aynı problem=/.....

gizemcim ya inan ki çok rahatladım şimdi. sağ göğüs ucumun içine çökük olmasında hep korkuyordum, çok araştırmama rağmen bulamamıştım sebeplerini. doktora da gitmeye korkuyordum kötü birşey der diye :) (Bir Dr. olarak Türk Aklı ışte deme lütfen) acayip korkuyorum bu durumdan.

göğüs ucu şöküklüğü süt kanallarının kısa olmasından kaynaklanıyrsa cidden aldığım bu derin nefes için sana teşekkür borçluyum. :)

bir sorunum daha var belki daha önce duymusunuzdur bu tür bir sorun: Göğüs haremin bittiği yerde koyu kahverengi mercimek büyüklüğünde leke var. doktora görünmek zorundayım biliyorum ama ne olabilir acaba bu leke? daha önce böyle bir durum hakkında konuşuldu mu?

benımde gogus uclarım yara gıbı gıtmedıgım doktor kalmadı ama bı sonuc alamadım hersey normal dıyolar ama neden boyle cvp yok senağlama sadece bazı bayanlarda olur dıyorla ama ne hıkmetse ben hıc rastlamadım en sonunda aktardan bugday yagı aldım onlar yaraları dusurdu ancak kulnamayınca tekrar cıkıo :nazar: kızlar benım gıbı sorunu olan varmı cvp lutfen

selam kızlar. benimde göğsümün ucunda, deri altında, beyaz bir sıvı birikintisi var (sivilce gibi küçük). ben doktora gittim elle muayenesini yaptı normal dedi, yinede bir ulturasonunu görelim dedi.O da çok şükür normal çıktı ama ben korkuyorum çünkü yaklaşık iki ay oldu ve hala geçmedi. o beyazlık deri altında öylece duruyor.:çok üzgünüm:

kızlar çok acil ve önemli bişey soracam annemin tek göğüsünden kan geliyor sizce nedendir ? menopozada erken girdi bişey olmaz demi kanser ne olmaz demi yaa =( önümüzdeki ay doktora gidecek ama çok korkuyorum o benim herşeyim ona bişey olmasın =(

Merhaba kızlar benimde bi sorunum var ve kafama çok takılıyor:çok üzgünüm:
Göğüs uçlarımın kenarındaki kahverengi olan bölge geniş bende acaba göğüslerim büyük olduğu için mi öyleefisfisfis:uhm: Bir de böyle çok prüzsüz bi yapısı yok yani nasıl anlatılır bilmiyorum ki o kahverengi bölgede bi iki tane küçük çıkıntı gibi bişiler var yeni olan bişe değil ama kendimi bildim bileli böyleyim.Utandığım için kimseye de gösteremiyorum:eek::çok üzgünüm: Yardımcı olursanız sevinirim.

Sağlık ve mutlulukla kalına.s.a.s.

benim bildigim kadarıyla hamile kalındıgında kahverengi olan yerde cıkıntılar olusur ama yine de doktora gostermekte yarar var ne olur ne olmaz

merhaba kızlar...benimde bir sorum olacaktı bilgisi ya da fikri olan varsa lütfen cevap versin lütfen...sol göğsümde iki üç günden beri tatlı bir kaşıntı var..ara sıra kaşıntı artıyor feci şekilde bir sorun var mıdır sizce lütfen cevap verin???????????????
:bbo::bbo:

Bence sorun yapma bende de var hatta bazen kokulu oluyorr... Onemsenıcek bır sey degıl sakin ol.. Güzel bak güzel gör.. :)

arkadaşlar sanırım göğüs ucumda kıl dönmesi oldu fakat böyle birşey mümkünmüdür bilgim yok pek.çok ufak bir alan kıl derinin altında gözüküyor hafif kızarmış ve bastırınca hafif sertlik hissediyorum.ne yapmam gerekiyor kendiliğinden geçecek bir durummu :KK43:

Benim de meme uçlarımda küçük küçük kabuklar var kaç senedir.. Ve aşırı derecede kaşıntı yapıyor. Cildiyeye gitmiştim merhem ve krem verdi doktor ama geçmedi..

X