Cilt Bakımı Ürünleri St.Ives ürünlerini kullanan varmı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

DatluCadu

5 dakkaya hazırım
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
22.576
772
44
kızlar St.Ives ürünlereni kullananlar varmı. güzellik uzmanı ısrarla bana bu ürünleri satmaya çalışıt. tamamen doğalmiş. hiç kimyasal yokmuş içinde. kızı kullanıyomuş. ama kızın cildi süper. alıp almamakta kararsız kaldım cilt bakım ürünlerinden ağzı yanan birisi olarak. bu ürünle ilgili deneyimleriniz varsa paylaşalım.yerimseniben

arkadaşım kullanıyordu..çok memnundu..cildi ztn problemsizdi onunda etkisi olabilir..

cnm ben elma özlü maskesini kullandım siyah noktalar için şimdi de kayısı özlü peeling maskesini kullanıyorum gayet memnunum işe yarıyorlar bence

bende kayısı özlü peeling maskesini kullanıyorum banyo sonrası gözenek açıldığında masaj yaparak uygulayıp kurumasını bekliyosun ve temizliyosun. cildi kurutmuyor nazikçe temizliyor ama pek fazla da mucize beklenecek bir ürün değil fiyatına göre iyi ürünler bence. benim kullandığım bu :
stives-med-apricot-scrub-large.jpg

bu konuu bulmak için okdrda bakmıştım görmemişim demekki bn tatilde kuzeniminkinden kullanmıştım çok memnun kaldım ama ankarada nerden ulaşabilceğmi bulamadım sonunda bi arkdaş sıhhyenin altındaki kozmetkçilerde var ddi ank da bşa nerlerde var bilen varmı bide fiyatı ne kdr yüz temizleme jelinin

bende paptya ozlu yuz temızleme jelı var bı de seftalı ozlu peeling maskesı var cıldım sıvılcelı ve karma ..
buna ragmen cok ıyı gelıyolar tavsıye ederım =)

valla cnm papatyalı temızleme jelı dergıden cıkmıstı . peeling ı de 3sene once almıstım ama 20ytl cıvarlarındadır tahmınen =)

pısman olcanı sanmıyorum canım =)
bende jojoba ozlu sampuanı da var ama pek memnun kalmadım ..

ben de kayısılı peelingini kullanıyorum. kullandıktan sonra cildimin cidden arındığını hissediyorum,içeriğinde baya granül var masaj esnasında cildi uyusturuyo gibi oluyo belki ondandır değişik hissetmemin sebebi:) uzattım sanırım kısacası memnunum. birde yıllar önce yağsız nemlendiricisini kullanmıştım ondan da memnun kalmıstım hiçbirsey sürmemiş hissi veriyordu hafifti cidden.

Hala var mi bu markadan? Ben çok çok eskiden kullaniyordum.

Mavi renkteki çamur maskesinden memnun kalmiştim.

Apricot scrub çok tahriş etmişti kızartmıştı çünkü içindeki granüller sert ve suyla erimiyordu.

Sivilceler için koyu yeşil bir kutuda salisilik asitli bir temizleme kremi vardı adını hatırlamıyorum kutusunda yağsız yazıyordu ama vıcık vıcık yağlıydı hiç memnun kalmamiştim ve kullanamayip attıydım.

Papatyalı temizleme jeli bende allerji yapmış ve kaşindirip kızartmıştı. Kaşınan yerler sivilce oluyordu haliyle.

Bunun dışında Keratinli şampuanı bayağı güzeldi

ayrica vucüt kremlerinden de memnun kalmıştık senelerce kullanmıştık.

Başka da nesini kullandım hatırlamıyorum bile. Mucize yaratmiyor çok pahalıysa bence fazla takılma derim. Body Shop ve Yves Rocher iyi. Onlar da doğal.

=) 14.5 a aldım canım da başak bi kozmetkçi konuşuken ne kellanıosunn yzüne ddi söleince on onun türkiye gelişi kalktı nerden aldın ddi söledm artık gelmez ddi nieki yaa? =(

Ben de güzel şeyler duydum bu marka hakkında. İstanbul'da nerede bulabilirim, bilgi verebilecek olan var mı?

kızlar St.Ives ürünlereni kullananlar varmı. güzellik uzmanı ısrarla bana bu ürünleri satmaya çalışıt. tamamen doğalmiş. hiç kimyasal yokmuş içinde. kızı kullanıyomuş. ama kızın cildi süper. alıp almamakta kararsız kaldım cilt bakım ürünlerinden ağzı yanan birisi olarak. bu ürünle ilgili deneyimleriniz varsa paylaşalım.yerimseniben

enson kayısı özlü peelingi aldım hem de 10liraya kalitesine göre fiyatları da çok uygundur st.ives'in ürünleri içerigine baktıgında tüm peelingler salisilik ASİT,GLİKOLİK ASİT VB MADDELER İÇERİR SOYSUN DİYE BUNDA HİÇBİRİ YOK NAZİKÇE TEMİZLEYEREK İŞİNİ yapıyo gönül rahatlıgıyla kullanabilirsin:eek::eek:

ben st.ives in şampuanını kullanıyorum 4 aydır falan.bence güzel bir marka.ama neden heryerde yok onu da merak etmiyor değilim.çok sınırlı sayıda var

X