bebeklerde göz kırpması

elanurum

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
487
17
41
kızlar 1 aylık bebegim var v bugun farkettim ki gözlerini bizim gibi arada sırada kırpma reflexi yok,öyleee hiç kapatmada bakıyo bu normal mi acaba sizinkiler nasıl

nasıl yani dikkatlimi bakyıo hiçmi kapamıyo gözlerinii :uhm: bilmşyorum ki canım ben hiö dikkat etmedim çocuğun gözüne kırpıyo ama benim ki yahuu :uhm: benimde kafam akrıstı

hiç kırptıgını görmedim yasemincim ya,elimi parmagına yaklaştırınca kirpigine dokununca falan kırpıyo ama normalde yetişkinler gibi ara ara kırpması yok doktorumda kongrede soramadım moralim bozuk yaaa:KK43:
bu arada her soruma bitek sen cvp veriyosun çok teşekkürler

canım benim kızımda bir yere odaklandığı zaman gözlerini dakikalarca kırpmadan sabit bakıyo.korkulacak birşey yoktur içini rahat tut.

canım geçen aynı şeyi bende farkettim.doktorumuza gidince sorayım diyordum, sen burda yazmışsın. benim bebeğimde göz kırpmıyor.elimi burnuna dokundurduğumda,yada onu öpmek için çok yaklaştığımda kırpıyor gözlerini.galiba bu normal,hemen telaşlanma. sen doktordan falan öğrenirsen buraya yaz,bizim daha doktorumuza gitmemize 8-9 gün var.

canımm anladım sımdıııı bak bebegın daha reflexlerı gelısmedıgı ıcın anlamıyor korkulcak bısey yok benımkıde yapıyor canım benım bezen gozune dogru getırıyorum elını benımkı hele hıc kırpmıyor daha anlamıyor annesı nroaml yanı korkma senn

X