yara yaktırdım ilişkiden sonra kan geldi yardım

iremre80

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2007
96
0
arkadaşlar canım çok sıkkın yara yaktırdım 15 gün ilşki yasağı vardı sonrasında ilk ilişkimde kanama olmadı 4 gün aradan sonraki ilişkimde kan geldi çok korktum yasmin hapı içiyorum bu ay düzenli adette görmedim acaba adetmi olcam dedim ama kanamam çok az ilk başta çok geldi sonra kesildi dr umu aradım adet kanaman olabilir bir sorun olduğunu sanmam dedi bilmiyorum napacağımı aynı sorunu yaşayan yada bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi lütfen şimdiden teşekkürler

canım geçmiş olsun benim pek bilgim yok bende yara yaktırcam ama nasıl bilmiyorum doktorun adet kanaması dediyse öyledir canım şimdi vücut biraz değişime uğradı belki kendini toparlamaya çalışıyordur doktora danışmışsın merak etme doktorun bizden daha iyi bilir ama tabi yara yaktıran arkadaşlarda yazarsa bilgi sahibi olursun

Saol Canim Ya Dediğin Gibi Yaktiranlar Da Yazarsa Rahatlayacam Sendedemi Yara Var Ya Ne Bu Yaranin Elinden çektiğimiz Biktik Valla Msj Lari Bekliyecem Artik Ilgin Için Tekrar Saol Iyi Geceler

Bendede Yara Var Ama Yaktirma Konusunda Kararsiz Kaldim Yara Yakinca Bebek Olmaz Diyorlar Kimiside Bebek Olmasina Engel Olur Diyor Kimide Hamile Kalirsan Düşük Olur Diyor Offf Kafam Karişti Ya Valla Birileri Yazsada Sayende Bende öğrensem

normal canım bendede olmuştu dr sordum dokuların hasas oldugundan dolayı olabilir diyor

15 de iyileşmez bence yara.Keşke 1 ay bekleseydiniz.

Belki yumurtlama kanaması olabilir,,, mi?????

saol canım başta şunu söyleyim yazdığım konuya yanıt vereceğini biliyordum ve bekliyordum.ilişki 25 gün sonra oldu yarayı yaktırdım on gün bekledik daha sonra kontrole gittim ve 15 gün daha beklendi yani toplam 25 günü hatta ondan önce bir on gün daha ilşikiye girmemiştik 1 ayı geçti toplam ayın beşinde tekrar gidecem kontrolüm var.benim adet kanamam normal olmadı sprali çıkarttıktan sonra hapa başladım belki adet kanamasıda olabilir ama bir türlü çoğalmadı leke halinde bakalım ne olacak bekliyorum şiştim acayip hemde patlayacam. inş enkısa zamanda iyileşir herkese allah şifa versin hamilelik nasıl gidiyor umarım bir sorun yoktur.hayırlı geceler canım kde

normal canım bendede olmuştu dr sordum dokuların hasas oldugundan dolayı olabilir diyor

saol canım ya beni rahatlattın senin yaran geçtimi yani kanama ondan deilmiymiş beni korkutan yaranın sebep olması inş deildir.teşekkür ediyorum yorumun için iyi geceler.

Bendede Yara Var Ama Yaktirma Konusunda Kararsiz Kaldim Yara Yakinca Bebek Olmaz Diyorlar Kimiside Bebek Olmasina Engel Olur Diyor Kimide Hamile Kalirsan Düşük Olur Diyor Offf Kafam Karişti Ya Valla Birileri Yazsada Sayende Bende öğrensem

mrb arkadaşım bence sen yaranı tedavi ettir yaradan sonra hamile kalan arkadaşımız var darkinlife onun adına yazmak doğru olurmu bilmem ama oarkadaş yarasını tedavi ettirdikten sonra hamile kaldı mutlaka yazdığını okuyup seni aydınlatır.geçmiş olsun ama bence çok bekletmeden tedavini ol öpüyorum

Merhaba Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.
Kadın olmak ne zormuş. Bendede yara yar hemde çok büyük ve rahim içi polip var.
bu 6. doktorum ilk doktorum yarayı hemen yakıcam dedi korktum çevremden henüz doğum yapmamış kadınlar için zararlı diye duydum doktor değiştirdim sonraki doktorum ilaç tedavisine başladı sadece yaranın üzerindeki intihap yok oldu. yara ve polip hala duruyor.
Ve 1 sene 8 aydır evliyim bebişimiz olmuyor.Şimdi 2 aydır başka bir doktora gidiyorum. Yaraya ve polipe bebek olmadan müdahele etmek istemiyor. Neden bebek olmuyor diye test yapıyor. Bunların bebeğe bir zararı olurmu yaktırma zararlımı.
Bilen varsa beni bilgilendirsin. Kafam çok karışık.

saol canım başta şunu söyleyim yazdığım konuya yanıt vereceğini biliyordum ve bekliyordum.ilişki 25 gün sonra oldu yarayı yaktırdım on gün bekledik daha sonra kontrole gittim ve 15 gün daha beklendi yani toplam 25 günü hatta ondan önce bir on gün daha ilşikiye girmemiştik 1 ayı geçti toplam ayın beşinde tekrar gidecem kontrolüm var.benim adet kanamam normal olmadı sprali çıkarttıktan sonra hapa başladım belki adet kanamasıda olabilir ama bir türlü çoğalmadı leke halinde bakalım ne olacak bekliyorum şiştim acayip hemde patlayacam. inş enkısa zamanda iyileşir herkese allah şifa versin hamilelik nasıl gidiyor umarım bir sorun yoktur.hayırlı geceler canım kde

mrb arkadaşım bence sen yaranı tedavi ettir yaradan sonra hamile kalan arkadaşımız var darkinlife onun adına yazmak doğru olurmu bilmem ama oarkadaş yarasını tedavi ettirdikten sonra hamile kaldı mutlaka yazdığını okuyup seni aydınlatır.geçmiş olsun ama bence çok bekletmeden tedavini ol öpüyorum

Bende yaşadığım için rahatça tecrübelerimi paylaşıyorum.
Baya beklemişsin.Dediğin gibi korunmada bir değişiklik olduysa ondandır.Merak etme.
Bazen yumurtlanan dönemdede oluyor hafif bir kanama.

Belenaycım,ben yaramı yaktırdım Kasımda.
Aralığın sonuna kadar korundum.Ocak pas geçtik ama şubatta Tutturduk canım.
Hemde ben tadavi oluyordum yaramı yaktırdığımdan ve başka sebeplerden ara vermiştim.Yoksa 3. aşılamam olacaktı.:nazar:a.s.

Merhaba Arkadaşlar;
Cevabınız için teşekkür ederim. Yaramı yaktırmak istedim doktor şu anda sana bir zararı yok dedi. Birde birşey daha sormak istiyorum. Yaşayanlar varmı bilmiyorum ama yarası yarası olupta ilişki esnasında acı çeken varmı? bu benim en büyük sorunum.Ne yapıcağımı bilmiyorum çok bunaldım....:1no2:

Merhaba Arkadaşlar;
Cevabınız için teşekkür ederim. Yaramı yaktırmak istedim doktor şu anda sana bir zararı yok dedi. Birde birşey daha sormak istiyorum. Yaşayanlar varmı bilmiyorum ama yarası yarası olupta ilişki esnasında acı çeken varmı? bu benim en büyük sorunum.Ne yapıcağımı bilmiyorum çok bunaldım....:1no2:

canım aynı sorun bendede vardı yara acı veriyor sana ilaç tadavisi felendamı vermedi keşke bir tedavi uygulasaydı dr un.çünkü eziyet oluyor ilişki.allah yardımcımız olsun. herkese allahım acil şifalar versin.

İremre80 canım sen nasıl kurtuldun ilk doktorum intahabı temizlemek için ilaç verdi.
nerdeyse 15 kutu ilaç içtim 1 ayda ama sadece intihap gitti. Bunun çaresi sadece yaktırmakmı başka yolu yokmu senin problemin çözüldümü.

mrb yussicim ben yaktırdım ama daha sorunum bitmedi ilaçta kullandım daha kurtuldum diyemem kontrollerime devam edicem yaktıralı bir ay oldu ilişki yasağı felen oda bitti ilişkiye girdiğimizde acı hissetmedim eskisinden daha iyiydi ama kanama oldu fazla deil ama baya korktum arkadaşların çoğu normal dedi bu duruma fakat benim içim rahat değil. ayın birinde kontrolüm var eğer geçmediyse tekrar yakılır heralde.yanlız bende iltahap yoktu sadece yara dedi. yaradan kurtulmanın tek yoluda yaktırmak canım.ilaç tedavisi bence yetmiyor.ben sana ihmal etme derim en kısa zamanda yaktır olsun bitsin ilerletme.benim ikinci ayım olacak hala kontrollerim bitmedi ama bir seferde geçen arkadaşlar var.şimdiden geçmiş olsun kontrolden sonra yazarım gelişmeleri.sende bizi habersiz bırakma canım acil şifalar.

Allah acil şifalar versin.
Bende hem yara hem polip var yani et parçası şimdi doktor kısırlık testlerini başlattı çocuk olmaması için başka nedenler varmı ona bakıyor. Eşimde bir sorun yokmuş sıra bende bu ay adetin 3. günü hormon testleri bitiminde ise hsg rahim ultrasyonu çekicek. Ama nerdeyse hergün akıntımın içinde kan görüyorum. Doktor normal diyor ama ben çok korkuyorum.

Allah acil şifalar versin.
Bende hem yara hem polip var yani et parçası şimdi doktor kısırlık testlerini başlattı çocuk olmaması için başka nedenler varmı ona bakıyor. Eşimde bir sorun yokmuş sıra bende bu ay adetin 3. günü hormon testleri bitiminde ise hsg rahim ultrasyonu çekicek. Ama nerdeyse hergün akıntımın içinde kan görüyorum. Doktor normal diyor ama ben çok korkuyorum.

canım mrb. dr un normal diyosa korkma bence mutlaka bilgisi vardır kendine stres yapma allah herşeyin hayırlısını versin bizden beterleride var ben onları düşünüp kendimi teselli ediyorum hayırlı akşamlar canım.

mrb arkadaşlar..bende yara yaktırdım.2007 nin nisanında yaktırdım benimki iki seans sürdü.ilk yakmada büyük yarayı ikinci seansta etrafındaki küçük yaraları yaktı.2 ay gibi bir sürede iyileştim tabi bu arada ilişki yasağı koydu doktorum.her hafta düzenli kontrole gittim ilaç tedavisiyle birlikte..şu an yara tamamen iyleşti.hiç bi sorunum yok.

mrb arkadaşlar..bende yara yaktırdım.2007 nin nisanında yaktırdım benimki iki seans sürdü.ilk yakmada büyük yarayı ikinci seansta etrafındaki küçük yaraları yaktı.2 ay gibi bir sürede iyileştim tabi bu arada ilişki yasağı koydu doktorum.her hafta düzenli kontrole gittim ilaç tedavisiyle birlikte..şu an yara tamamen iyleşti.hiç bi sorunum yok.

CANIM MRB YANİ BENİM BİR SEANSIM DAHAMI VAR. SANA BİŞE SORACAM CANIM YA.İLİŞKİ SONRASINDA BENDEN KAN GELMİŞTİ ACABA NORMALMİ SENCE SENDEDE OLMUŞMUYDU YANITLARSAN SEVİNİRİM KONTROLÜM AYIN BEŞİNDE BAKALIM GEÇMEDİYSE TEKRAR YAKILIR HERALDE ŞİMDİDEN SAOL BEKLİYORUM

X