Soy Ağacınız Her Burcun Ağaçları ve Her Ağacın Anlamı

köknar:KK43:gizem)sıradışı zevki vardır ,güzel olan herşeyi sever ,dik başlı ,çabuk mod değiştiren ,bencil ,çok mütevazi olduğu söylenemez ,memnun edilmesi zor bir sevgilidir (eştir).aman allahım ben nasıl biriyle evlenmişim. benim koca baya zor çıktıkaydirigubbakcemile neyse ben onu hamur kıvamına getirmeyi başarırım evelallah:eek:klava:kötükedihüso

hlamur : (Suphe) Hayatin ona getirdiklerini kabul eder. Kavga ve tartismadan nefret eder. Caliskandir, tembelligi ve bencilligi hic sevmez, streslidir.Yumusak huylu ve merhametlidir. Arkadaslari icin cekinmeden fedakarlik yapar. Becerikli olmasina ragmen bunlari degerlendirmesini bilmez. Mizmizdir. Kiskanc fakat vefalidir.:dilcikar:

Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine guvenmeyen, sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkasinin guclu olmasini ve sIki insanlarla muhatap olmasini sever. Cok secicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatordur. Felsefi takilmayi sever. Ama her durumda guvenilebilir biridir. Iliskilerini de cok onemser.

hiçte bilemmmmm
her durumda guvenilebilir biridir. Iliskilerini de cok onemser.

burası uyuyor bana bitekk

Son düzenleme:
Selvi : (Sadakat) Guclu, fiziksel olarak kasli, her ortama uyabilen, hayatla fazla ugrasmayan, hosnut, iyimser, paraya meraklidir Yalnizliktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadiktir. Modu cabuk degisir. Kurallara boyun egmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

yarisindan fazlasi dogru

Gurgen : (Zevk sahibi) Cool bir guzel. Dis gorunusune ve bakimli Olmaya dikkat eder. Zevk sahibidir. Baskalarini kendinden fazla dusunur. Hayati mumkun oldugunca kolay bir hale getirmeye calisir. Disiplinli bir hayat icin kilavuzluk eder. Iliskilerinde kibardir. Farkli Sevgililer bulmak ister. Duygulariyla ilgili olarak mutlulugu yakalamasi kolay olmaz. Cogunlukla da baskalarina guvenmez. Kararlarindan da asla emin olmaz.

Salkimsogut : (Melankoli) Guzel ve cok melankoliktir.Etkileyicidir. Guzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir.Kaprisli ama durusttur. Baskalarinin duygularina onem verir.Cabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. AsIkken aci ceker ama demir atabilecegi birini bulabilir....:nazar:

04-13 Agustos : Kavak
Kavak : (Tatminsiz) Fazla kendine guvenmeyen, sadece gerektigi zaman cesaretli olan biridir. Arkasinin guclu olmasini ve sIki insanlarla muhatap olmasini sever. Cok secicidir. Genellikle yalnizdir. Artistik bir dogasi vardir. Kin tutar. Iyi bir organizatordur. Felsefi takilmayi sever. Ama her durumda guvenilebilir biridir. Iliskilerini de cok onemser.

cesaretliyim secici iyi bir organizatör sayılırım güvenilirim ilişkilerimide önemserim bu kadarı uyuyo
gerisi bana uymuyoo

kızlar ben kestane ağacıyım
harbidende bana uyuyor
aşkata şansım yokmuş ama

hayırlı olsun canım benım oncelıkle topıgın.

Ceviz : (Tutku): Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gosterir. Asil bir ruhu vardir. Spontanedir. Cok hirslidir ve hic esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir. Cok zor begenir. Sadece takdir eder. Cok kiskanc ve tutkuludur. Uyum gostermek icin fazla fedakarlik etmekten de hoslanmaz. Ilginc stratejiler uretir.

asıl ruhlu hırslı esneklıgı olmayan zor ve zor begenen bırıyımdır.taktırı sayan sa kesınlıkle hakkını verırım.anı ve beklenmedık tepkılerım vardır.kıskanc degılımdır ama tutkuluyumdur.uyumluyumdur ama fedakarlık karsımdakıne gore yaparım.kaprısı hıc sevmem karsımdakı ınsanında kaprısını cekemem.
ay ben neymısım beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:lepi::lepi::lepi::lepi:
opuyorum canım benım senıŞenizŞeniz

hayırlı olsun canım benım oncelıkle topıgın.

Ceviz : (Tutku): Garip ve zitliklarla dolu biridir. Egoist ve agresiftir. Beklenmedik tepkiler gosterir. Asil bir ruhu vardir. Spontanedir. Cok hirslidir ve hic esnekligi yoktur. Zor ve alisilmisin disinda bir estir. Cok zor begenir. Sadece takdir eder. Cok kiskanc ve tutkuludur. Uyum gostermek icin fazla fedakarlik etmekten de hoslanmaz. Ilginc stratejiler uretir.

asıl ruhlu hırslı esneklıgı olmayan zor ve zor begenen bırıyımdır.taktırı sayan sa kesınlıkle hakkını verırım.anı ve beklenmedık tepkılerım vardır.kıskanc degılımdır ama tutkuluyumdur.uyumluyumdur ama fedakarlık karsımdakıne gore yaparım.kaprısı hıc sevmem karsımdakı ınsanında kaprısını cekemem.
ay ben neymısım beeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:lepi::lepi::lepi::lepi:
opuyorum canım benım senıŞenizŞeniz

Kestane : (Durustluk) Alisilmadik bir guzelligi vardir ama insanlari etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neselidir. Dogustan diplomattir. Cok kolay huzursuzluga kapilir ama her turlu iliskisinde hassastir. Bazen olagandisi davranir. Sevgili bulmakta gucluk ceker.

ay bende böyle biriymişim ama doğru
çok hassasımda doğrusu
sevgili bulmakta güçlük çekermiş ama
ilk gördüğüm adamlada evlendimişim:roflol::roflol:

bende salkımsöğütmüşüm

Salkimsogut : (Melankoli) Guzel ve cok melankoliktir.Etkileyicidir. Guzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir.Kaprisli ama durusttur. Baskalarinin duygularina onem verir.Cabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. AsIkken aci ceker ama demir atabilecegi birini bulabilir

Kestane : (Durustluk) Alisilmadik bir guzelligi vardir ama insanlari etkilemek gibi bir derdi yoktur. Adil ve neselidir. Dogustan diplomattir. Cok kolay huzursuzluga kapilir ama her turlu iliskisinde hassastir. Bazen olagandisi davranir. Sevgili bulmakta gucluk ceker.

ay bende böyle biriymişim ama doğru
çok hassasımda doğrusu
sevgili bulmakta güçlük çekermiş ama
ilk gördüğüm adamlada evlendimişim:roflol::roflol:

allah senı ne dıyım sana kıs:roflol::roflol:
marıfen sende degıl enıstemde demekkı sekerım
gucluklerın ustesınden gelebılmıs ve senı almıs bak:lepi:

bende salkımsöğütmüşüm

Salkimsogut : (Melankoli) Guzel ve cok melankoliktir.Etkileyicidir. Guzel ve zevkli seylere meraklidir. Seyahat etmeyi sever. Hayalperesttir.Kaprisli ama durusttur. Baskalarinin duygularina onem verir.Cabuk etki altinda kalir ama beraber yasanmasi zordur. Talepkardir. Sezgileri de kuvvetlidir. AsIkken aci ceker ama demir atabilecegi birini bulabilir

oh oh masaallah sekerım.
ıdeal bır arkadas ve essın canım ne guzel.
tum guzellıkler senın olsun ınsaallah herzaman

oh oh masaallah sekerım.

amin canım aynı güzellikler hayatın boyunca seni ve ailenide bulsun...:Saruboceq:.

oh oh masaallah sekerım.

sen sus kıskanç
baksana sende zor beğenirmişsin
enişteyi nasıl beğendin
şaşırdım doğrusu:roflol::roflol::roflol:

ya efsuncum bu ağaçlar sadece kadınlaramı özel benim herif gürgenmiş ama sadece ikisininde yontulmamaış olması örtüşüyo.....

Findik : (Olaganustu) Cekici, anlayisli, insanlari nasil etkileyecegini bilen, fazla talepkar olmayan, sosyal hayatta aktif ve girisken hatta dovusken biridir. Populerdir. PsIkolojik durumu cabuk degisir. Kaprisli bir asIktir. Ama durust ve esine toleransli davranir. Kusursuz bir yargi yetenegi vardir.

Hiçte kaprisli bilem değilim ben,yargı yeteneğim terazi burcu olmamdan kaynaklanıyor.

ya efsuncum bu ağaçlar sadece kadınlaramı özel benim herif gürgenmiş ama sadece ikisininde yontulmamaış olması örtüşüyo.....

genel canım
yontulmamış mı
sen beni öldürecen delüüüüdelikafaduldendelikafadulden

Selvi : (Sadakat) Guclu, fiziksel olarak kasli, her ortama uyabilen, hayatla fazla ugrasmayan, hosnut, iyimser, paraya meraklidir Yalnizliktan nefret eder. Kolay kolay tatmin edilemeyecek kadar tutkuludur. Ama sadiktir. Modu cabuk degisir. Kurallara boyun egmez. Biraz da ukala ve ilgisizdir.

benim adamda aynı valla çok doğru

Son düzenleyen: Moderatör:
dişbudak çıktım :roflol::roflol:
emeğine sağlık tatlım :1hug::1hug:

ben karaağaç asil:CüvCüv: , güzel :eek: , zevkli ve güzel giyinen:smiley-cool: , ben liderim diyen kimsenin peşine takılıp gitmeyen:dilcikar: ama peşine takılanlara bayılan:asigim:kaydirigubbakcemile3

bende ceviz çıktım efsuncum....

X