Göz Makyajı Kas konturu yapan varm

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
slm canlarım ya sızlere bırsey sormak ıstıyorummm ben kaslarımdan hıc bır sekılde mennun degılım bence bır kadını guzel gosteren en onemlı seylerden bırıde kaş. bugun yolda gıderken gordum kaş konturu bu ne demek yanı aklıma gelen sey kalıcı makyaj tarzı bırseymı acaba bole bır teknıkle kaslarını duzeltenlere varmı varsa mennunlarmı ayrıca fıyat ne kadar bılgı verırsenız cok mennun olurum canlarım:uhm:

Kaş konturü ben yapıyorum. El medoduyla ve 0 riskle. Salonumdaki fiatı 150 ytl. Fakat İstanbul veya bazı semtlerde değişiyor. Eğitim aldığım yerde 350 ytl ye yapıyorlardı..

kizlar kaslari jiletle kaziyip istenilen modele gore cikmasimi kac konturu tam olarak nsil yapilir??bazen kaslarini kalemle cizmis yani kendine kalemle kas yapmis kisiler goruyordum bir muddet sonra o cizgilerin ustunde kac ciktiginida gordum bu mudur yani???

benimde kaşlarım çok şekilsiz ve seyrek kaş kalemi ile boyuyorum ama hergün boyamaktan bıktım bu kalıcı makyaj kaş konturu nü araştırdım çok pahalı ya 550 € ortalama fiyatı ne yapıcam bilmiyorum
Ankarada bildiğiniz bi yer varsa bilgi verirseniz sevinirim ....

benim 3. yaptırısım,memnunum ama yaptırmamıs olmayı tercih ederim,çünkü en gec 5 yılda bir tekrar edilmesi gerek ve gercekten cok acıyor.pazartesi yaptırdım hala yaralarım gecmedi:kızgın:

[--AS!--];5177786 .!.:
benimde kaşlarım çok şekilsiz ve seyrek kaş kalemi ile boyuyorum ama hergün boyamaktan bıktım bu kalıcı makyaj kaş konturu nü araştırdım çok pahalı ya 550 € ortalama fiyatı ne yapıcam bilmiyorum
Ankarada bildiğiniz bi yer varsa bilgi verirseniz sevinirim ....

subayevleri derya güzellik merkezinde yaptırdım fiyatı 150 tl.. çok memnumun.. numarası 3474344 şiddetle tavsiye ederim..

benim annem yaptırmıştı güzel duruyo ama çok canın acıyomuş iğne sokuyolarmış derinin altını boyuyolar ve 1 2 ay falan dayanıyo sonra tekrar yaptırman gerekiyo

benim annem yaptırmıştı güzel duruyo ama çok canın acıyomuş iğne sokuyolarmış derinin altını boyuyolar ve 1 2 ay falan dayanıyo sonra tekrar yaptırman gerekiyo [/QUOTE

Evet canım haklısın gülü seven dikenine katlanırmış , canın hakkatten yanıyor ama sonuç muhteşem ben tavsiye ederim

ben yaklaşık 10 yıl önce daha bu işlemler yeni moda olmaya başladığında 22 yaşımda yaptırdım 2-3 yılda bir hafif bir rötuş yaptırmak gerekiyor ama son derece memnunum ve herkese de tavsiye ederim ancak bir uyarı geri dönüşü çok zor bir işlem (sonuçta dövme yaptırmış oluyorsunuz) bu yüzden paraya kıyıp düzgün eğitim almış uzman kişilere yaptırın yoksa pişman olabilirsiniz.

kızlar bende yaptiricam kontur.ancak ilk yapildiginda çok koyu oluyormus.bu koyuluk kaç gün surer ?? çalışıyorum ve görsel bir isim var.beyaz tenliyim kötü bir görünüm olurmu ilk günler???

ben yaptırmadım ama arkadaşım yapılırken yanında duydum,az çok bilgim var.
onun kaşlarının ortası boşluktu,küçükken çarpmış sanırım,kaşının ortası hiç çıkmıyodu.Her evden çıkarken de göz kalemiyle falan çizmek zorunda kalıyodu..
bu yüzden gittiğimizde kaşın o bölgesine çizgi şeklinde bi şerit çektiler.
Bunu da kalıcı makyajla yaptılar,yani dövme gibi...
işte dövmeden farkı o derinin 3 cm altına yapılırken bu 1 cm altına yapılıyo...Aynı dövme gibi,bir hafta içinde kabuk bağlıyo ve kabuğu dökülüyo...
yalnız bu süre içinde güneş görmemesi gerekiyo hiç bi şekilde,dikkat etmek lazım.
he bir de bir hafta mı bir ay mı ne sonra ücretsiz olarak üstünden geçip -sabitleme- işlemi yapıyolardı...
Doğal oldu mu?
yani,çok dikkatli bakmayan farketmez,hele kaşının rengine uygun bir renk uygulanmışsa..yine de biraz dikkat edince siyah bi çizgi,farkediliyo elbet.Tabii biz bi kısmına yaptırmıştık-tamamına yaptıranlarınkinde böyle bir sorun olmayadabilir,bilemiyorum...
arkadaşım çok memnun çünkü devamlı kaşına kalem çekmekten,onun akması derdinden kurtuldu.
bu arada fiyat olarak da 30 tl ödedik,çok da güzel bi yerde (küçük şehirdeyiz)
öyle yüzler ikiyüzler..kuaförlerin şişirmesi.Zaten 10 dakikalık işlem.
Acı derseniz...biraz da acı eşiğiyle alakalı,kimi kaş alırken bile ağlar kimi benim arkadaşım gibi güle oynaya yaptırır...
yardımcı olabilmişimdir umarım ilgilenenlere...

yaptırdım ve çok pişmanım:KK43: bilgi almak isteyen sorabilir. Kaşlarınızda gerçekten büyük sorunlar yoksa seyrekti vs gibi aman derim kızlar geri dönüşü çok zor. yapay duruyor seyrek olması bin kat daha iyi emin olun kalemle düzeltin geçin ve kafaya hiç takmayın ama benim durumumu yaşayan bilir insanın tansiyonunun nasıl yerlerde gezdiğini ancak yaşarak anlarsınız.Hiç kaşınız yoksa tek çarem diyorsanız tamam ama kalın kaş modası var aman daha güzel olucam sevdasına kapılmayın,geri dönüşü cok zor belkide yok :KK43: sildirmek için iyi bir yer arıyorum yaptırıp sildiren varsa nolur yardım etsin

yaptırdım ve çok pişmanım:KK43: bilgi almak isteyen sorabilir. Kaşlarınızda gerçekten büyük sorunlar yoksa seyrekti vs gibi aman derim kızlar geri dönüşü çok zor. yapay duruyor seyrek olması bin kat daha iyi emin olun kalemle düzeltin geçin ve kafaya hiç takmayın ama benim durumumu yaşayan bilir insanın tansiyonunun nasıl yerlerde gezdiğini ancak yaşarak anlarsınız.Hiç kaşınız yoksa tek çarem diyorsanız tamam ama kalın kaş modası var aman daha güzel olucam sevdasına kapılmayın,geri dönüşü cok zor belkide yok :KK43: sildirmek için iyi bir yer arıyorum yaptırıp sildiren varsa nolur yardım etsin

ben de yaptırdım ama pişman oldum sanırım, rengi çok koyu oldu ve yapay duruyor. Açılır mı ki zamanla acaba?

ben de yaptırdım ama pişman oldum sanırım, rengi çok koyu oldu ve yapay duruyor. Açılır mı ki zamanla acaba?

ilk zamanlar evet koyu oluyo ama o yapay görüntü emin olun geçmiyor. Ben sildirdim şimdi sildirdiğim yer kırmızı makyajla kapatıyorum ne zaman geçer hiçmi geçmez bilmiyorum :KK43:İnşallah iyi bir yerde yaptırmışsınızdır. Bu boyaların çok çeşidi var dövme boyası ise eyvah ki eyvah :KK43: Benimki kalıcı makyaj boyasıymış ve yağlı olan versiyonu!!! sildirdiğim halde orası parlak duruyo. 1kere daha gidip sildirmem lazım. 2. kere gidip iyice yara yapmak istemiyorum yüzümü. Boyanın ne olduğunu kesinlikle sorun sonuçta yüzünüz ve hiç yoktan yere yüzünüzün tam ortasında bir izle gezmek cok zor. Ayrıca kaş çıkarma konusunda güzel bir ürün buldum keşke başından araştırsaymışım gittim yaptırdım kendimi aptal gibi hissediyorum. Yaptırdığım yer Avcılar Pudra Beauty sakın olaki gidip rezil olmayın. Rezilliği geçtim o iz sizinle hep kalıcak unutmayın silinir diyenler halt etmiş evet rengi siliniyor ama o kırmızılık ne olacak.??? Verdiğim tonla para cabası. Sildirme işlemini başka merkezde yaptırdım. Lazerle silme işlemi yapanlara asla güvenmeyin var olan kaşlarınızda küstürüyor ömür boyu kaşsız kalırsınız. kaş çıkarıcı ürün 300lira civarı ve bildiğiniz kendi kaşınızı güçlendirip kaş çıkarıyor ne yapaylık ne iz kalmıyor. Benim 2 ay geçti ne çektim anlatamam. İşi öğrendim çok araştırdım ama gec oldu. Şimdi o kaş çıkarıcı üründen alıp kırmızılıkları kapatmaya çalışıcam.KIZLAR ŞARLATANLARA DİKKAT EDİN HEM PARANIZDAN HEM GÜZELLİĞİNİZDEN OLMAYIN !!

ben yaklaşık 10 yıl önce daha bu işlemler yeni moda olmaya başladığında 22 yaşımda yaptırdım 2-3 yılda bir hafif bir rötuş yaptırmak gerekiyor ama son derece memnunum ve herkese de tavsiye ederim ancak bir uyarı geri dönüşü çok zor bir işlem (sonuçta dövme yaptırmış oluyorsunuz) bu yüzden paraya kıyıp düzgün eğitim almış uzman kişilere yaptırın yoksa pişman olabilirsiniz.

canım bende yaptırmayı düşünüyorumda bazı tereddutlerim var kalıcı dövme gibi mi acaba abdest geciriyormu nası bısey 3 4 yıl gıdıyomus ortalama heralde

ilk zamanlar evet koyu oluyo ama o yapay görüntü emin olun geçmiyor. Ben sildirdim şimdi sildirdiğim yer kırmızı makyajla kapatıyorum ne zaman geçer hiçmi geçmez bilmiyorum :KK43:İnşallah iyi bir yerde yaptırmışsınızdır. Bu boyaların çok çeşidi var dövme boyası ise eyvah ki eyvah :KK43: Benimki kalıcı makyaj boyasıymış ve yağlı olan versiyonu!!! sildirdiğim halde orası parlak duruyo. 1kere daha gidip sildirmem lazım. 2. kere gidip iyice yara yapmak istemiyorum yüzümü. Boyanın ne olduğunu kesinlikle sorun sonuçta yüzünüz ve hiç yoktan yere yüzünüzün tam ortasında bir izle gezmek cok zor. Ayrıca kaş çıkarma konusunda güzel bir ürün buldum keşke başından araştırsaymışım gittim yaptırdım kendimi aptal gibi hissediyorum. Yaptırdığım yer Avcılar Pudra Beauty sakın olaki gidip rezil olmayın. Rezilliği geçtim o iz sizinle hep kalıcak unutmayın silinir diyenler halt etmiş evet rengi siliniyor ama o kırmızılık ne olacak.??? Verdiğim tonla para cabası. Sildirme işlemini başka merkezde yaptırdım. Lazerle silme işlemi yapanlara asla güvenmeyin var olan kaşlarınızda küstürüyor ömür boyu kaşsız kalırsınız. kaş çıkarıcı ürün 300lira civarı ve bildiğiniz kendi kaşınızı güçlendirip kaş çıkarıyor ne yapaylık ne iz kalmıyor. Benim 2 ay geçti ne çektim anlatamam. İşi öğrendim çok araştırdım ama gec oldu. Şimdi o kaş çıkarıcı üründen alıp kırmızılıkları kapatmaya çalışıcam.KIZLAR ŞARLATANLARA DİKKAT EDİN HEM PARANIZDAN HEM GÜZELLİĞİNİZDEN OLMAYIN !!

benimkinin rengi baya bir soldu, sanırım iyi boyayla yapmamışlar benimkini. Yine yapay görüntü var evet ama onu da açık renk kaş kalemiyle filan yok etmeye çalışıyorum artık :KK34: peki o kaş çıkaran ürünün adı ne ?

benimkinin rengi baya bir soldu, sanırım iyi boyayla yapmamışlar benimkini. Yine yapay görüntü var evet ama onu da açık renk kaş kalemiyle filan yok etmeye çalışıyorum artık :KK34: peki o kaş çıkaran ürünün adı ne ?

merhaba ben 3 ay önce yaptırdım asitle falan değil amerikadan gelen bi yöntemle siliyolar 3 seans da sildiler sonra yeniden kaş yaptırdım şimdi çok memnunum herkese tavsiye ederim tek bir nokta bile kalmadı eski kaşımdaki kontürden

X