Zayflama iksiri

bunlari DM den saft olarak alabiliyormuyuz ben anlamadim ya gece yarisi kafama girmedi hehe

1.gün sonunda özetle;bugün o kadar cok tuvalete gittimki,idrar söktürdügü böbrek karaciger calistirdigi kesin:roflol:

65 kilo ile basladim 10.gün bitiminde tartilicam bakalim kac cikacaktatlicadiarzu

umarim 60 kiloyla dönersin aramiza canim :asigim:
sen karisimi kendin hazirlamadin ama degil mi ay ne cok soru sordum ben ya topigini ben doldurdum resmen :roflol:

bunlari DM den saft olarak alabiliyormuyuz ben anlamadim ya gece yarisi kafama girmedi hehe

canim ben tek tek hazir saft(meyve suyu diyebiliriz) olarak reformhausdan (bitkisel ve bio ürünlerin satildigi dükkan) aldim...

Dm de de varmis..

kizimin biberonuyla ölctüm,karistirip ictim:)))

itiraf etmeliyimki tadi biraz ilginc:tomato:

umarim 60 kiloyla dönersin aramiza canim :asigim:
sen karisimi kendin hazirlamadin ama degil mi ay ne cok soru sordum ben ya topigini ben doldurdum resmen :roflol:

kendim hazirladim hemde kizimin biberonuyla,15ml ölcecek baska bisi yoktu da evdelaelaelaelaelae:tomato:

birer bardak hazirlayip hemen iciyorum...a.s.

sorabilirsin canim,seni cok iyi anliyorum,o kadar cok ürün vs denedimki:))

kendim hazirladim hemde kizimin biberonuyla,15ml ölcecek baska bisi yoktu da evdelaelaelaelaelae:tomato:

birer bardak hazirlayip hemen iciyorum...a.s.

sorabilirsin canim,seni cok iyi anliyorum,o kadar cok ürün vs denedimki:))

56 kiloyum amacim 50 ye inmek :eek:
cok mu sey istiyorum ya :eek:
yardimlarin icinde ayrica tesekkur ederim canim demek biberonla öllcüyorsun
bu dedigin 4 seyi alicaz degil mi bana almancasini yazdiginin ve biz gidip dm den yada herhangi bir caufdan alicaz cauflandda vardir sanirim :uhm:
bakmak lazim artik bebemiz yok
bide biberonumuz eksikti onuda alicez artiktatlicadiarzu

56 kiloyum amacim 50 ye inmek :eek:
cok mu sey istiyorum ya :eek:
yardimlarin icinde ayrica tesekkur ederim canim demek biberonla öllcüyorsun
bu dedigin 4 seyi alicaz degil mi bana almancasini yazdiginin ve biz gidip dm den yada herhangi bir caufdan alicaz cauflandda vardir sanirim :uhm:
bakmak lazim artik bebemiz yok
bide biberonumuz eksikti onuda alicez artiktatlicadiarzu

seni gebertirin he sanki çok şişmanda efendim 56 kiloymuş 50 kilo olmak istiyomuş gel ben seni zayıflatırım anam bol bol tatlı yicez:dance:

gülsemın sen kılona kılomu dıyosun arkadasım yapma allah askına cucuk ben de aldım dedıklerını bugün baslayacagım ıns işe yarar ben sporla beraber dıyette yapıyorum hadı gun gun yazalım bu topıge neler olacak ....................

gülsemın sen kılona kılomu dıyosun arkadasım yapma allah askına cucuk ben de aldım dedıklerını bugün baslayacagım ıns işe yarar ben sporla beraber dıyette yapıyorum hadı gun gun yazalım bu topıge neler olacak ....................

56 azmi nan :mymeka:
boyum 166 ya zaten kilodan degilde ben yanlarimin azicikta göbüsümün gitmesini istiyorum hatta 50 olsam cok mu sey istemis olurum tatlicadiarzu

mrblar bende merak edıyorum bu karışımı deneyecem.bu DM ne demek açılımını yazarmısınız.:sm_confused: benımde olmaması gereken fazlalıklarım var:a015:

mrblar bende merak edıyorum bu karışımı deneyecem.bu DM ne demek açılımını yazarmısınız.:sm_confused: benımde olmaması gereken fazlalıklarım var:a015:

canim almanya icinde var disinda varmi bilemiyorum :uhm:
cimg1987kk9.jpg

Selam kızlar diyet söz konusu olunca bakmadan edemedim bende
ist da böyle bir yer görmedeim ben şanlsınız sanırım biz kaynatarak içiçez bu şeyi
umarım faydası olur ....

Selam kızlar diyet söz konusu olunca bakmadan edemedim bende
ist da böyle bir yer görmedeim ben şanlsınız sanırım biz kaynatarak içiçez bu şeyi
umarım faydası olur ....

hep sizin mi olacak :mymeka: :dilcikar:
aktarlariniz var bizim surda bi dm imizi cokmu gördünüz naniknaniknaniknanik

hep sizin mi olacak :mymeka: :dilcikar:
aktarlariniz var bizim surda bi dm imizi cokmu gördünüz naniknaniknaniknanik

Az gördüm canım işte yok burda :roflol:
söylesek te birde burda açsınlar gıgıl amcaya bir aratsam çıkar mı acaba:uhm:

arkadaşlar ben bugün ankarada aktarlarda enginar suyu ve ısırgan otu suyu buldum.geri kalan malzemelerin suyunu ben evde yapıp onlara karıştırıp içsem olur mu acaba

X