Zayflama iksiri

bugün kizimin atesi yüzünden alisverise cikamadim...

Mersindeki ablamla tlf da konustum...ona da söylemistim bu sulari...gitmis aktardan almis..hepsi de varmis aktarda,bir problem yasamamis yani...

bu iyi bir haber...demekki Tr deki arkadaslar aktarlardan enginar suyu,isirgan suyu bulabilirler..domatesi ve patatesi rendeleyip suyunu cikarabilirler..sonra hepsini karistirip meyve suyu kokteyli gibi icebilirler...
:dance::dance:

arkadaşlar ben bugün ankarada aktarlarda enginar suyu ve ısırgan otu suyu buldum.geri kalan malzemelerin suyunu ben evde yapıp onlara karıştırıp içsem olur mu acaba

evet canim patatesi ve domatesi rendeleyip suyunu süzebilir ve enginar suyu isirgan suyuyla karistirip icebilirsin...a.s.

Selam kızlar diyet söz konusu olunca bakmadan edemedim bende
ist da böyle bir yer görmedeim ben şanlsınız sanırım biz kaynatarak içiçez bu şeyi
umarım faydası olur ....

canim neyi kaynatiyorsunuz:1shok:fisfisfis

isirgan otunu kaynatip suyunu cikaranlari duydum gerci ama digerleri kaynatilmiyor,
cig suyu iciliyor...

istanbulda aktarlarda inaniyorumki vardir..ablam mersinde bulmus aktardan...bir arkadasta ankaradan bulmus..bence istanbulda bulunabilme ihtimali daha yüksek...

arkadaşlar ben enginar ve ısırgan otu suyunu sakaryada buldum.çiçekçilerin karşısındakinde.hostanın bitişiğinde olan.öyle çok pahalıda değil.yalnız bu ürünler sulandırıp içilenlerden.hani kekik suyu falan varya onun gibi.
bu suların bu şekilde olması sorun yaratır mı

canım günde 1 bardakmı içilecek sadece bundan?
ayrıca aç karnına tok karnına farkedermi ki?
ayrıca bunları n tan ölcüsü 1 bardak için nekadar olmalıki?
sonuç:ben bu konudan bişey anlamamışımkafamçokkarıştısırnaşık şey

arkadaşlar ben enginar ve ısırgan otu suyunu sakaryada buldum.çiçekçilerin karşısındakinde.hostanın bitişiğinde olan.öyle çok pahalıda değil.yalnız bu ürünler sulandırıp içilenlerden.hani kekik suyu falan varya onun gibi.
bu suların bu şekilde olması sorun yaratır mı

yok sorun degil hatta daha iyi..
zaten 15 er ml lik konuluyor ya bu sulardan sulandirmadan daha iyi olur sanirim..

canım günde 1 bardakmı içilecek sadece bundan?
ayrıca aç karnına tok karnına farkedermi ki?
ayrıca bunları n tan ölcüsü 1 bardak için nekadar olmalıki?
sonuç:ben bu konudan bişey anlamamışımkafamçokkarıştısırnaşık şey

ilk sayfada yazmistim ama bir daha yazayim:))

sabah ve aksam ac karnina yemeklerden yarim saat önce 1 bardak hazirlanip icilecek...günde iki bardak icilmis olacak yani...

15ml enginar suyu
15 ml isirgansuyu
50 ml patates suyu
60 ml domates suyu (karistirilip bir bardak oluyor) icilecek...

afiyet olsun yarasin insallah canim:)

canim neyi kaynatiyorsunuz:1shok:fisfisfis

isirgan otunu kaynatip suyunu cikaranlari duydum gerci ama digerleri kaynatilmiyor,
cig suyu iciliyor...

istanbulda aktarlarda inaniyorumki vardir..ablam mersinde bulmus aktardan...bir arkadasta ankaradan bulmus..bence istanbulda bulunabilme ihtimali daha yüksek...

okudum canım sonrasını ist da aktarlardan bulabiliriz demek
bu iyi haber bilgi için sağol :sm_cool:

gunaydin kizlar bende dun gittim aldim

DM de hepsi vardi ve bio aldim 17 euro tuttu ama domates suyu iki tane aldim

ya dun gece ictim cok igrenc ya tadi nasil icicem ben

bugun daha icmedim cesaretim yok :)

ilk sayfada yazmistim ama bir daha yazayim:))

sabah ve aksam ac karnina yemeklerden yarim saat önce 1 bardak hazirlanip icilecek...günde iki bardak icilmis olacak yani...

15ml enginar suyu
15 ml isirgansuyu
50 ml patates suyu
60 ml domates suyu (karistirilip bir bardak oluyor) icilecek...

afiyet olsun yarasin insallah canim:)

arkadaşım. ben de dünden beri yazdıklarınızı okuyorum . zayıflamak istiyorum ve konu dikkatimi çekti. ısırgan ve enginar suyunu nette araştırdım . ikisinin de iştah açıcı özelliği olduğu yazıyordu. ben aktardan bulabilirsem uygulamayı düşünüyorum ama bilgileri okuduktan sonra kafam karıştı. bu konuda bana yardımcı olur musun arkadaşım.

arkadaşım. ben de dünden beri yazdıklarınızı okuyorum . zayıflamak istiyorum ve konu dikkatimi çekti. ısırgan ve enginar suyunu nette araştırdım . ikisinin de iştah açıcı özelliği olduğu yazıyordu. ben aktardan bulabilirsem uygulamayı düşünüyorum ama bilgileri okuduktan sonra kafam karıştı. bu konuda bana yardımcı olur musun arkadaşım.

bende alip uygulamadan önce cok arastirdim nette ama inan istah acici etkisini hic okumadim,hatta tadi biraz mayhos oldugu icin ben de istah kapatti bile diyebilirim..bilemiyorumki acaba bende mi böyle,ablamda tadi kötü oldugu icin suyu icince bisey yiyemiyorum,yedikten sonra icsem olmaz mi diyordusırnaşık şey

canım annemde zayıflamak için çok uğraşıyor onun için çarşıya çıkıp bu suları alayım bulamadıklarımında suyunu çıkarayımsırnaşık şey tşkler canım

canim sanirim bulunur..dm,rossmann reformhaus larda bulunuyor...

enginarsuyu: artischokensaft
isirgansuyu: brennesselsaft
patates: kartoffelsaft
domates: tomatensaft

bunlari alip evde kendin karistirsan daha ucuza geliyor...

tamamda aklima takilan bir konu var.acaba hazir alinan sebze sularinin iclerinde katki maddeleri olurmu yada bize bir faydasi olurmu?CADIARZU
sevgiler...a.s.

iyi hoş da, çiğ patates sakıncalı degılmi. duydugum kadarıyla patatesı ıyı pısırın dıyor doktorlar.

engınar suyu 1 lt-14 ytl
ısırgan suyu-6 ytl

nettekı fıyatları arkadaslar...şakkıdı

ama bunların tadları kötüdür yaa
neyapcaz
ne kadar içmek gerekiyomuş

X