Farklı büyüklükteki göğüsler

Kızlar bence bu tamamen elinizi kolunuzu ne kadar kullandığınızla ilgili bişey.Ben solağım ve sol kolum daha çok çalıştığı için sol göğsüm daha küçük ve dik,sağ elini kullananların da sağ göğüslerinin küçük olması çok normal.Düşünsenize her gün diş fırçalayıp,kapı açıp,poşet taşıyoruz,cam siliyoruz ve daha neler neler yapıyoruz.Aklınıza geldikçe diğer kolunuzu kullanırsanız fark azalır diye düşünüyorum,ben de henüz denemedim tabi :1rolleyes:

Ama eğer öyle olsaydı sol göğsünün daha büyük olması gerekmezmiydi..Hani sol kolunu daha çok kullanınca sol kaslar daha çok hareket eder sol göğüs büyük olur-tatlicadiarzu-Böle bişi işte tatlım yha annatabildimmi bilmiyorumkaydirigubbakcemile3Neysem onla ilgisi olmayabilir kısaca...Belki genetiktir yafs bizdede herkesin sol büyükkaydirigubbakcemile3

benimkide öyle sol küçük sağ büyük...tabi aşırı fark yok...sağ 85 se sol 80 beden...85 beden sütyen takarak durumu sabitlemeye çalışıyorum..

Ama eğer öyle olsaydı sol göğsünün daha büyük olması gerekmezmiydi..Hani sol kolunu daha çok kullanınca sol kaslar daha çok hareket eder sol göğüs büyük olur-tatlicadiarzu-Böle bişi işte tatlım yha annatabildimmi bilmiyorumkaydirigubbakcemile3Neysem onla ilgisi olmayabilir kısaca...Belki genetiktir yafs bizdede herkesin sol büyükkaydirigubbakcemile3
yok bu göğüsler için geçerli değil,göğüsleri çalıştıracak egzersizler yaparsan göğsün küçülür ve dikleşir,çünkü kendisinde kas yok tamaman yağdan oluşuyo sadece çevresinde kas var,egzersiz yapınca yağlardan kurtuluyosun :)

Kizlar ben doktoruma muayene olmustum bundan bi yil kadar önce. Muayene olmamin sebebide gögüslerimde agri olmasiydi. Hayatimda ilk kez muayene oldum o gün ve doktorum muayene ederken biri birinden büyük oldugunu fark etti. Bana dediki iste bi tanesi daha büyük ama zamanla düzelebilir daha, dogum yaptiktan sonra mesela (24 yasindayim). Bende sordum niye sol gögsüm daha büyük bana dediki kalbe yakin oldugu icin sol taraf genellikle daha büyük olurmus.

benm de sol göğsüm sağdakine göre daha büyük.sütyen takınca çok dikkatli bakmadığın takdirde yani o farkı aramadığın takdirde belli olmuyo ama çıplakken o fark belli oluyo tabi :KK70: henüz 17 yaşındayım.ve ilerde düzelir mi acaba????hadi şimdi bişey diil de ilerde evlennce kocamın beğenmemesindn korkuyorum :KK70:

bnmde sol büyük sağ küçük hepimizde aynı şey olduguna göre anormal bişey yok yani kaydirigubbakcemile2 bnm sağ küçük ama çok fark edilmiyo anca dibine girince

benim sağ göğsüm daha büyük ama.. her konuda olduğu gibi bu konudada ters olmayı başardımm ne diyim :hooray:

offfff ya 17 yaşındayım daha.sol göğsüm sağa göre daha büyük ve bu benim çok moralimi bozuyo.hatta ilerde belki bu yüzden ameliyat olmayı bile düşünebilirim.ama benimki küçüklükten beri hep sağ göğsüm daha yavaş büyüyo,acaba diyorum ergenlik döneminden sonra eşit olur mu???birisi doğumdan sonra düzelir demiş gerçekten düzelir mi???çünkü ben gerçekten çok kafaya takıyorum bunu :KK43:(

geçen günde bi arkadaşım söyledi,televizyondan duymuş.bi göğsü diğerindn büyük olanlarda kanser riski daha fazla oluyomuş.o da bi korkuttu beni :KK43:(

X