4 boyutlu ultrason

EmirkanVeEymenin Annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
656
6
Kızlar nem 4 boyutlu ultrason çektirmek istiyorum fakat nerede ve hangi haftada daha net çıkcağını bilmiyorum aranızda 4 boyutlu çektirmiş olan yada gittiği hastanede 4 boyutlu ultrason olan hamişeler beni bilgilendirirmisiniz ayrıca ben istanbulda oturuyorum.....

canım gittigin hastanede yokmu benim gittgim hastanede var doktorda her defasında ultrasonla bakarken 4 boyutlu olarakta gösteriyor

canım istanbul yakasının hangi tarafındasın senin gittgin hastanede yoksa ona yakın hastanelere sorsan senin icin daha iyi olur hem yakın olmuş olur mutlaka sakın yakın bir yerde vardır ben duygu hastenesine gidiyorum kücükköyde

ben kontrol ücreti ödüyorum 45ytl (ssklı) ayrıyetten 4 boyutlu ultrasona para ödemiyorum kontolde bakarken gösteriyor doktorum ben sormadan ama tek kötü yani malesef cd yapıp veremiyor resmini cekiyor sadece

çoğu yer öyle yapıyor ama ben cd istiyorum ilerde bebişim büyüdüğünde ona göstericem hatıra olsun yani fındıkzadede özel çapa hastanesi çekiyormuş cd ye oaraya gidicem herhalde.............

Kızlar nem 4 boyutlu ultrason çektirmek istiyorum fakat nerede ve hangi haftada daha net çıkcağını bilmiyorum aranızda 4 boyutlu çektirmiş olan yada gittiği hastanede 4 boyutlu ultrason olan hamişeler beni bilgilendirirmisiniz ayrıca ben istanbulda oturuyorum.....

ben anadolu yakasındayım ve 4 boyutlu ultrason çektirdim ayrıca cd de verdiler...normal muayenede nrmal ultrasonda görüyorum ama bebeği....sen şimdi gidebilirsin gayet net görünüyolar...

ben atlas hast. gidiyorum.. cd si falan içinde 145 ytl ödedim ...zaten muayenelerimi falan orda oluyorum ..muayenemi oldum (25ytl ssk) sonra doktor 4 boyutlu ultrason çektirmem için bi kağıt verdi ve onunla çektirdim..cd si de var ...

Gittiğin hastanede yoksa dr. una söyle seni zaten yönlendiricek benim dr.um Bakırköy radyomara gönderdi.195 ytl normalde ama benim özel sigortam vardı ben ödeme yapmadım.60 ytl dvd ve 6 adet resim 1de çerçeveli resim için ödedim.Genelde çok yaygın değil her hastanede yok o yüzden özel görüntüleme merkezlerine gönderiyorlar zaten.
23. haftada girdim ben ama dr. um zaten kalbi ve diğer organlarının kontrolü için beni yolladı yoksa daha geç giderdim çünkü 25. haftadan sonra çok daha net görünüyor benim kısım biras inatçıydı bu yüzden yan profilden görebildik o kadar uğraşmamaıza rağmen dönmedi hiç yüzünü :)
ama çok güsel bişe muhakkak gitmeni öneririm.Ben bir kaç hafta sonra tekrar gidicem

ben ilk 2. düzey ultrason çektirdim 22 haftalıktı sonra 28.haftada dr istedi onu çiftehavuzlarda medus görüntüleme merk 150 ytl ödedim cd ye çektiler ve doktor inanılmaz iyiydi tavsiye ederim ama doğumu erdem hastanesinde yapcam

ben kontrol ücreti ödüyorum 45ytl (ssklı) ayrıyetten 4 boyutlu ultrasona para ödemiyorum kontolde bakarken gösteriyor doktorum ben sormadan ama tek kötü yani malesef cd yapıp veremiyor resmini cekiyor sadece

merhaba umarım görür ve cevap verirsiniz. benim hastanemde de doktorlar 2 boyutluyla bakıyorlar. (medikal bahçelievler) 4 boyutluya 200 ytl istediler. duygu hastanesinde hangi doktora gidiyorsun. kaçıncı haftada başladı 4 boyutluda göstermeye. başka hastanesinde böyle uygulama olan arkadaş var mı ?

28. haftada gittim ben doktor oğuz bey.......................gerçekten ilgili bi doktor hatta bi ara artık sürekli oraya gitmeyi düşündüm ama vazgeçtim çünkü bebişimin herşeyini doktorumuz başından beri takip ediyor. ama sen beğenirsen sürekli oraya gidebilirsin bildiğim kadarıyla doğum ücretleride çok uygun.........

X