K.K 'da Tanissanizda Tanismasanizda Resmine Bakipta Sevdiginiz Begendiginiz Kisiler??

E

EU1

Ziyaretçi
kadinlar kulubunde Albüm ve resimler bölümünden bakip begendiginiz nickler var mi?
Taniyin yada tanimayin begendiginiz isimler varmi ??

albüme hiç bakmadıma.s
ama kendime, kendi profilime bakmak hoşuma gidioosırnaşık şey

herkesi seviyorum ben valla.herkesten değişik fikirler öğreniyorum,bilgiler öğreniyorum.sağolun benim kk arkadaşlarım.

resimlerini görmedim ama düşünce olarak takdir ettiğim bir arkadaş var oda kronick.

eylül, lafael, minasera, canavar,kuzum daha çok var aslında

bütünüyelerimiz birbirinden güzel bence

k.k nin tüm bayanlari güzel :asigim:

Son düzenleyen: Moderatör:
mrs.sömez
tuğçe and uluç
hürrem 2000
fındık
szzkk (doru yazdım umarımtatlicadiarzu)
bihter
kapris
belinay_merve
güllüşen
hepside hem çok güzel hemde çok harika insanlar çok seviyorumŞeniz
daha aklıma gelmedi unuttugum varsa eklerim sonra

Gerçektende çok var .. tanıdığım bütün bayanlarında kendine has özellikleri var En Büyük KK

laale galıba yanlıs yazmıyorsam onun düşüncelerini begenıyorum:)))

bir de canım arkadasım jaippur var:))))) aylardır yuzunu hıc görmediğim ama irtibat halınde oldugum

laale galıba yanlıs yazmıyorsam onun düşüncelerini begenıyorum:)))

bir de canım arkadasım jaippur var:))))) aylardır yuzunu hıc görmediğim ama irtibat halınde oldugum

ay canım benimm yaaa bende seni seviyorum dostum :KK3::KK3: keşke aynı şehirlerde olsaydık kısmt bakalım karşılaşırız biryerlerde neyse yoktun msnde merak ettim aaaa :KK16::KK16::KK16:

ay canım benimm yaaa bende seni seviyorum dostum :KK3::KK3: keşke aynı şehirlerde olsaydık kısmt bakalım karşılaşırız biryerlerde neyse yoktun msnde merak ettim aaaa :KK16::KK16::KK16:

:KK16: yakın olsaydık korksun istanbul bizden derdik:KK1:

BEYAZ MELEK
LAALE
SONGÜL
İPEĞUMU

şuan aklıma gelenn sadece bunlar
fikirleri kendine güvenleri ve konuya bakış açıları gerçekden çok güzel ve örnek alınacak kişilerdir bence

hiç tanışmadık ama nix i takip ediyorum , tatlı birine benziyor, bazen de niltol, saruboceq, laale :)

hic kimsenin resmini vs gormedim. kimseylede kisisel yakin bi arkadasligim yok ama "umutlu ol" arkadasimizin paylasimlarini okumayi cok seviyorum. KK yi guzellestiren kisilerden biri benim icin. kendisi her ne kadar bilmese de :KK70:

X