hamile kalmak için dua

arkadaşlar hamile kalmak için bir dua buldum ben denedim siiznde deneminizi tavsiye ederim ALLAH herkese nasip etsin inşallah.AMİNNN
(üzerinizde taşımasanızda olurbence)

Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya*kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın*caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)
herkese nasip etsin inşallah.

Hurafeler saçma ve anlamsız inanışlar modern tıp ve bilime inanışın aksine eski körelmiş zihinlerin uydurma kalıplarına yeniden yönelim. Mantıklı değil, akıl alır gibi değil ayrıca tam anlamıyla dine karşı çok büyük bir saygısızlık. Hem olmayan birşey uydurularak savunuluyor hem de uygunluğu tartışılabilecek bir ortamda kutsal bir değere karşı saygısızlık yapılıyor.

Tamam anlıyorum, kimi zamanlarda insan sığınacak birşeyler arıyor ama birazcık mantık süzgecinden geçirelim bu tür şeyleri. Sağa sola birşeyler yazmak, şunu bilmem kaç defa yazıp dua ettiğini sanmak ve buna umut bağlamak dinin emrettiği birşey değil. İçten, kalpten, oldukça samimi bir şekilde yüksek bir maneviyat ile dua etmek dururken bunlar tercih edilebilecek şeyler değil.

Bana da üzerinde dua taşıyarak ilişkiye girmek doğru gelmiyor..
Hem nerede taşınacak ilişkiye girerken onu da anlamadım yani hangi üstte???
Bu arada bu dua değil sadece besmele,ilişkiye girmeden önce besmele çekilebileceğini biliyordum
ama böyle bişey hiiç duymamıştım doğrusu...

zekeriya a.s duası var hanımlar onu okuyunn

slm bende bir yerde okuduğum ve kendim uyguladım ve çok şükür gerçekleşti.adamın biri gözleri kör olmuş peygamber efendimiz s.a.v. yanına gelmiş ve peygamber efendimize gözlerinin açılması için dua etmesini istemiş peygamber efendimizde bu söylediklerimi yap allahın izniyle gözlerin açılır demiş.kusursuz bir abdest al sonra bu duayı et demiş.YARABBİ SANA YALVARIYORUM.SEVGİLİ PEYGAMBERİN MUHAMMED ALEYSELAMI ARAYA KOYARAK SENDEN İSTİYORUM.EY ÇOK SEVDİĞİM PEYGAMBERİM MUHAMMED ALEYSELAM.SENİ VESİLE EDEREK RABBİME YALVARIYORUM.SENİN HATIRIN İÇİN DUAMI KABUL ETMESİNİ İSTİYORUM.YA RABBİ BU YÜCE PEYGAMBERİ BANA ŞEFAATÇI EYLE.ONUN HÜRMETİNE DUAMI KABUL ET.AMİN.SONRA DİLEĞİN NEYSE SÖYLE.BUNU ÜÇ DEFA OKU.HER OKUDUĞUNDA DİLEĞİNİ SÖYLE.bunu yapman için kalpten inanman lazım.

ben bu duayı yapmıştım ve hamile kalmıştım. 110 kez bismillah yazıp üstünde taşınılan duayı.
bu ay tekrar yaptım. Rabbim inşallah kabul eder. herkesin ve anne olmayı dört gözle bekleyen bizlerin duasını kabul etsin rabbim.

Kızlar ılıskıye gırılıyoken zaten bısmıllah der erkek.ama ben bugun şunu ogrendım arkadasım yaptı ve hamıle kaldı bende yapıcam..bır kovanın ıcıne kaynar su koyun uzerıne havlu koyup oturun.bıraz ole bekleyın yakarsa da dayanın bakınkı ne goreceksınız vucudunuzdakı ıltıhap akıp gıdıyo bunu adetın bıtişinin 3.gunu yapılacak.ondan sonra ılıskıye grıyosun.ılıskıden sonra ayaklarını yukarı kaldırıp beklıyosun.sıcak su uygulaması yapıldıgı ıcın ıltıhap akıyo rahım temızlenıyo ıcıne spermlerı daha rahat alıyo..ıkı gunde bır bu yapılsın.ıns hepımıze nasıp eder ALLAH'IM..

Kız havluyu sıcak suyun üstünemi koyuyoruz yoksa suya mı anlamadım eğer bu ay hamile kamazsam ALLAH izin verirse kalırım inşallah olmazsa bu suyu denerim bendede çok iltahap var

ben bu duayı yapmıştım ve hamile kalmıştım. 110 kez bismillah yazıp üstünde taşınılan duayı.
bu ay tekrar yaptım. Rabbim inşallah kabul eder. herkesin ve anne olmayı dört gözle bekleyen bizlerin duasını kabul etsin rabbim.

nasıl oluyor banyo yaparken nasıl taşınılıyor üste...açıklarmısın tam olarak nasıl uyguladığınıı..

Biriniz eşiyle birleşeceği zaman, "bismillâh, Allâhümme cennibn_e’ş–şeytâne ve cennibi’ş–şeytâne mâ razaktenâ"

Allahın Adıyla
Allahım! Şeytanı bizden ve bize vereceğin çocuktan uzaklaştır’ derse ve bu beraberlikten çocukları olursa, şeytan ona zarar veremez.”( Buhârî, Vudû’ 8, Bed’ü’l–halk 11, Nikâh 66, Daavât 54, Tevhîd 13; Müslim, Nikâh 116. )

Arkadasin biri neden 110 109 degil cocuk duser mi o zaman diye dalga gecmis de biraz arastirsa bilirdi. Bende tesbih neden var neden sayiyoruz ki allahi anmalarimizi diyordum ama bir anahtarin 4 disli degil 5 disli oldugunu dusun yine de acar mi senin kapini? Sayilar onemli.. inanmak ise en onemlisi.. boyle seyleri hurafe goruyorsaniz zaten bir verim alamazsiniz hatunlar.

Kızlar bu 110 besmele abdestli olarak mı yazılıyor yoksa gusül abdesti olması yeterli mi bu sayede 2 arkadaşım hamile kaldılar

merhaba ben bunu denemek istiyorum ama arapça mı yazayım yoksa türkçe mi yazayım bana cevap verirmisin

X