hamile kalmak için dua

E

EU3

Ziyaretçi
arkadaşlar hamile kalmak için bir dua buldum ben denedim siiznde deneminizi tavsiye ederim ALLAH herkese nasip etsin inşallah.AMİNNN
(üzerinizde taşımasanızda olurbence)

Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya*kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın*caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)
herkese nasip etsin inşallah.

sen denedigini yazmissin latifecim peki cocuk sahibi oldunmu gerc Allah ne zaman dualari kabul eder bilinmez ama sadece merak ettim yanlis anlama sakin bende duymustu bunuda ondan dedim birde ben uzerimde bismillahhirahmanirrahim varken iliskiye girmek korkutuyor benii acikcasi

yanii evet bencede yanlış olur yaa üzerinde dua varken ilişkiye girmek mantığıma sığmıyor açıkcası...ha tamam dua okunur allah ım bana evlat nasip et denir ya da ne bileyim dilek duaları okunur ama snki bu bana biraz hurafe gibi geldi...ilginç...

arkadaşlar hamile kalmak için bir dua buldum ben denedim siiznde deneminizi tavsiye ederim ALLAH herkese nasip etsin inşallah.AMİNNN
(üzerinizde taşımasanızda olurbence)

Tıbbî bir arızası olmamak şartıyla, çocuğu olmayan bir kadın, eğer aybaşı halinden üç gün sonra, öğle saatlerine ya*kın bir zamanda temiz bir kâğıt üzerine 110 defa "Bismillâ-hirrahmânirrahîm" yazıp o kâğıdı üzerinde taşıyarak eşiyle beraber olursa, Allah'ın izniyle hâmile kalır. (Hâmile kalın*caya kadar kâğıdı üzerinde taşımalıdır.)
herkese nasip etsin inşallah.

bunun doğruluğu ne kadar yani hurafe olmasın gerçekten,sen nereden duydunfisfisfis

bunun doğruluğu ne kadar yani hurafe olmasın gerçekten,sen nereden duydunfisfisfis

canım hurafe olsa ne olacakki sonuçta üstümüzde besmele taşıyacağız bunun zararı olması imkansız...kağıda resim çizip gül ağacının dibine dikmiyoruz,dilek ağacına çaput bağlamıyoruz sonuçtatatlicadiarzu....bence yapmakla hiçbirşey kaybetmeyiz canımŞeniz

bunu bende yaptım tabi gecen aylarda ama benim bebegim olmadı bu kimseninde olmucak anlamında degil hatta bir arkadasımda yaptmıstı bunu ve tabi o baska dualarda okumustu onlara tüp bebek demişlerdi ama dogal yolla kalmıstı allah büyük inş. dualarımızın karsılıgını veriir biz ona tevekkül edelim......

saçma üzerinde dua varkedn kesinlikle ilişkiye girilmezzzzzz

arkadaslar dualara ınancım sonsuz ama üzerinde dua varken bu iş bıraz garip.bence gunah.ben 3 aylık hamileyım 4 sene sonra asılamayla hamile kaldım.dualarım bütün bebek sahibi olmak isteyenlerle.Allahım herkese nasip etsin.

kıslar ben de bir alim ablamızdan duymustum daha sonra da baskaları da teyit etti. cocugun uslu efendi, hanım yani aklı selim olması icin esiniz iliskiden once besmele ceksin derdi. yani iliskiye girmeden once besmele ile basayın derdi.
tabi bu hamile kalmak icin degil. ama ben aklıma her gelisinde esimden besmele cekmesini rica ediyorum. ben de tabi. bir sefer.

kıslar ben de bir alim ablamızdan duymustum daha sonra da baskaları da teyit etti. cocugun uslu efendi, hanım yani aklı selim olması icin esiniz iliskiden once besmele ceksin derdi. yani iliskiye girmeden once besmele ile basayın derdi.
tabi bu hamile kalmak icin degil. ama ben aklıma her gelisinde esimden besmele cekmesini rica ediyorum. ben de tabi. bir sefer.
canım o besmele her ilişkiye girildiğinde oluyo.diğeri ne kadar doğru tartışılr dua ve ilişkiye girme k niyet önemli ama allaha dua ederekten rabbim kabul eder inş.

bende ilşkiye girdigim zaman besmele çekip içimden allahım diyorum bu birşelmeden olcak bebeklerimizi sen şeytandan uzat tut diye dua ediyorum bunu bir hoca arkadaşım söylkemişti her zamanda bu şeklde dua ediyorum bu besmele duasınıda biliyorum ama denemedimm

arkadaşlar ilişki sırasında zaten üzerinde nasıl taşısınki.demekki elbiseler çıkınca oda çıkarılıyor.ilişki sırasında doğru olmaz zaten taşımak.ilişki sırasında melekler gidiyomuş ilişki bitene kadar.çok mahrem olduğundan duada olmaz sanırım.ama yinede çok iyi bilen bi hocaya danışmak lazım.

canım bu hurafe değildir bence.K.K arkadaşlarımın çoğu bana bunu yap dedi ama fırsat bulamadım ama yazıcam bence taşıyıcam üzerimde yazarım size hamiş kalırsam :dance:

yalnız topiki açan arkadaş cevap yazmadı tekrar??? merak ettim,işe yaramış mı?

arkadaşlar inşallah hepinizin duaları kabul olur sa sağlıklı bir şekilde bebeklerinizi kucağınıza alırsınız hepiniz için sürekli dua ediyorum rabbim kabul eder inşallah sevgiler hepinize

dualar kabul olur tabii yoksa dua olmazdi ama bir ilahyiat profesörü böyle sayili dualarin hurafe oldugunu söyledi bende ona inaniyorumHer cuma sabahtan ögleye kadar duani et yasini oku kac kez oldugu kimi ilgilendirirki. Niyetin önemli bence.Her ise baslarken bence bismillah demeyi adet edinmek gerekir. Bunun hurafeyle alakasi yok bu ince cizgileri ayirt etmek gerekir.Ben hem kendim hemde tum isteyenler icin dua ediyorum. Benim kendi kendime inandigim bisi varki bu bana pozitif yariyor. Ben dua edip bisey istedigimde istekler siraya giriyor ama bi an bile vazgecsem olmicak diye dusunsem listeden cikiyor :) O yuzden eger bisi istiyosaniz mutlaka bi gun ama en iyi gun en hayirli gun istedigim olacak ben sabirla beklicem diyin kendinize hic bi zaman bozmayin moralinizi.

bılınçsızce fetva veren ınsanlara cok kızıyorum gercek veya yanlış oldugunu bılmedıgınız bırseyı arastırmadan yorum yapmayın lutfen kapsamlı bır arastırma yapın önce!

çok saçmaaaa!!!bunu yapıp da akşamına eşiyle yatan bir kadının varlığına hayret ediyorum.en çok şaşırdığım da bu safsatalara inanan insanların anne olup geleceğimiz dediğimiz çocuklarımızı yetiştirmeleri....jeyyarbu dünya dualar üzerine kurulu.. amenna ama sayıyla çeteleyle yok öğle üzeri aman ha kaçırma öğleden sonra yazarsan tutmaz..ya da 110 kere yazcan 109 kere yazarsan hamile kalırsın ama düşükle sonuçlanır mı olacak...bırakın artık şu işleri...allaha sığının o bize şah damarımızdan daha yakın...beyaz kagıt arayıp da mektup yazmaya uğraşmayın...içinizden geçirdiğiniz her şeyi yaradan zaten biliyor...günü vakti gelince alnına yazılmışsa zaten olacaktır....:kahve:

yorumlarınızı okuyorum ve sozumu hala tekrarlıyorum bılmeden fetva vermeyın gunaha gırmeyın aslında bu konu kapatılsın...belkı dogrudur belkıde yanlış kafanıza gore yorum yapmayın arastırın lutfen!

Niye adetten 3gün sonraki?? ve özellikle öğle saatinde bende bunu merak ettim:)

X