Tupperware

tupper in kase buyuklugundeki seker kaplarindan cok memnunum. yesilliklerimi, salataliklarimi dograyip karistirip onlara paylastirdigim zaman bir hafta hic bozulmadan dolapta kalabiliyor. hergun bir tanesini cikarip domates ekleyip yaglayip tuzladigim zaman salatam hazir.

Fiyatları biraz pahalı ama kesinlikle değer...
Çeyizime almalıyım her türlüsünden.gamyoncuiremsu

çeyizime bunlardan aldım :asigim:

sadece bıçakları 125 milyona aldım oda indirimli hali :1shok:

big25896142tym.jpg

tupperwarebicakseti7lik.jpg

su2110.jpg

tupperpeynirlik.jpg

tupperwaresekerkaplar4l.jpg

tupperwarerenkliduruser.jpg

arkadaşlar,
ULTRAPLUS;tupperware güveç kaplarını yeni duydum kullanan var mı,memnun musunuz.resim ve fiyatlalarını görebileceğim bir yer var mı

...........................................................................................

Son düzenleme:
Selam kızlar
bende hem kullanan hemde satısını yapanlardanım..
bılgı urun paylaşımı ıcın yazabılırsınız

ben peynir kabı orta boy ve oval 2.3 sipariş verdim. peynir kç kilo alır acaba bilginiz var mı? bi de oval de salça saklamayı düşünüyorum uygun mu? teşekkürler

ben peynir kabı orta boy ve oval 2.3 sipariş verdim. peynir kç kilo alır acaba bilginiz var mı? bi de oval de salça saklamayı düşünüyorum uygun mu? teşekkürler

Canım peynir dünyasından bahsediyorsan o kilo kilo peynir almaz servis içindir o.

Oval de bakliyat ,kuru yada makarna ,şehriye falan saklamak içindir salçaya uygun bir ürün değil kullanışsız olur yani bir tarafı küçük kapakla açılır bir tarafı daha büyük açılır ama salça azaldıkça içine kaşık uzanmaz helede 2.3'ün.

Salça için tek parmaklar yada yıldız kaplar en uygunudur :KK66:

Süzgeç satan varmı varsa ne kadar yeşil çay içiyorum

Merhaba.

Sitemiz üzerinden ürünlerin katoglarının eklenmesi, reklamının yapılması, ürün satışının yapılması yada üyelik istek ve cevaplarının yapılması yasaktır..

Lütfen sadece deneyimlerinizi paylaşınız..

Not : Forum içinde olduğu gibi özel mesajlardan da aynı uyarılar geçerlidir ve denetim altındadır..

İyi paylaşımlar...

neden bi mağzaya gidip alamıyoruz görerek cancanlı bakarak :26: şahsen böyle görmeden almak içime sinmiyor bi mağzası olmalı varmıdır arkdaşlar bilen varmı ?

Canım peynir dünyasından bahsediyorsan o kilo kilo peynir almaz servis içindir o.

Oval de bakliyat ,kuru yada makarna ,şehriye falan saklamak içindir salçaya uygun bir ürün değil kullanışsız olur yani bir tarafı küçük kapakla açılır bir tarafı daha büyük açılır ama salça azaldıkça içine kaşık uzanmaz helede 2.3'ün.

Salça için tek parmaklar yada yıldız kaplar en uygunudur :KK66:

teşekkürler... ama
ne yazıkki aldım hr ikisini de... peyniri saklamak için aldım.. ve şimdilik memnunum kaşar hiç yeşillenmedi ki baya oldu.. satın aldığım kişi saklamak için de uygun olduğunu söylemişti...

ovali da salça için önermişti ama sonuç maalesef kötü.. yine beyazlanmalar ve yeşillenmeler....

salça için acıkgözlerde uygun

siz kullanıp tecrübe ettiniz mi açıkgözü... kaç hafta sakladınz...

neden bi mağzaya gidip alamıyoruz görerek cancanlı bakarak :26: şahsen böyle görmeden almak içime sinmiyor bi mağzası olmalı varmıdır arkdaşlar bilen varmı ?

bence de bir mağaza olmalı

bişey daha..:KK43:(((( malesef peyniri kontrol ettim şimdi ve 2.hafta bitmeden peynir sararmaya başladı ve o koku..... sorun bende mi acaba...

X