Tupperware

Kızlar ben hatırlarım 5.sınıfa gidiyordum annem bir modelini almıştı. hala durur annemde. bende hemen hemen her ürünü var. hatta kayınvalidem yurtdışından Türkiyede olmayan bir kaç modeldende getirmiş. koku yapmıyor rek değişmiyor. kırılsa yıpransa hemen değiştiriyorlar. evladiyelik dedikleri şey bence tupperware euygun :KK9:

önceden türkiyede bu kadar yaygin degildi tuppelar
almanyada cok yaygin, annemin 10-15 yildir kullandigi kaplar hala sapasaglam
bende suan ceyizim icin tupperware stogu yaptim sayilir
saglikli ve taze besinler icin cok uygun..

arkadaşlar hamur ve yoğurt maalamak için en ideal hangisi? maksi miks alacaktım ama 7.5 lt çok büyük geldi

hamur ve yoğurt mayalama özelliği olan ürün eko kaplar,ben eko kaplarda yapıyorum hamur mayalanınca kapağı atıyor,ayrıca kuru fasulyeyi geceden ıslatmak gerekmiyor pişirmeden 2-3 saat önce eko kaba ıslamak yeterli oluyo ve haşlamaya gerek kalmıyor.ayrıca maksi miks de de yapabilirsiniz bu dediklerimi. 7,5 biraz büyük tabi ama kalabalık bi aileyseniz kullanılır bence :)

kızlar beğenmeyenleri bilmem ama ben bi tupperware canavarıyım. kendime engel olamıyorum alırken. cok sevıyorum cok kullanıslı ve saglıklı. pahalı olabılır ama verdıgınız paraya emın olun deger. en guzelı de tek bır satıcıdan ve uygun satan bırınden almak. bende olan tupperwareleri yazıyım. eko kaplar 3'lü, eko pasta servis, maksi miks, tini mini, duru setin yağdanlıkları, ekmeklikler, antartika 2li, turunçgiller, şek şek, 2 adet süzgec, kristalin ikili kabı, şeker kaplar, mucize şekerler, mksim pro, sihirli dörtgen, hanımeli ikili, akdeniz 2 lt. akdeniz ikili, özel kare seti, ergonomik salatacı, hünerli üçüzler, tak sakla, patat-ez, çevir soy, bıçak, servis kaşıgı, balıklı tahta, berrak servis, üçlü maksi, adlarını bilmediğim bi kaç adet saklama kabı. pembe su seti, zebra su seti, sihirli inci.pilavlık. çikolata sevgilim. ve siparişini verip gelmesini beklediğim bikaç ürün daha varr. :))

ne demek :) ilgileniyo musun böyle şeylerle yoksa yorumları görünce mi merak ettin.

Mayısta nişanım var
yavas yavas ceyizlerimi almaya baslicam oyüzden ceyiz baslıklarına bakıyodum
herkesinkinde mutlaka bi tupperware diye biseyler var
dedim bu cok lazım bisey heralde:KK1:
burdada başlığını görnce sorim dedim:KK9:

Mayısta nişanım var
yavas yavas ceyizlerimi almaya baslicam oyüzden ceyiz baslıklarına bakıyodum
herkesinkinde mutlaka bi tupperware diye biseyler var
dedim bu cok lazım bisey heralde:KK1:
burdada başlığını görnce sorim dedim:KK9:

:) şimdiden hayırlı olsun. ben derim ki evlenince kocan alsın. şimdi bu telaşe arasında masraf arsında bi de tupperwareyi sokma araya. bence her mutfakta olması gerken bişey. googleden felan gir bak. çok güzeller zaten :) ben de daha evlenmedım ama bayılıyorum tupperwareye o yuzden alıyorum. fiyatlar tuzlu. ama kapların 10 yıl garantısı var. saklama ozellıgı cok guzel. bozmadan bayatlatmadan uzun süre saklayabılıyo yıyeceklerı. :)

hamur ve yoğurt mayalama özelliği olan ürün eko kaplar,ben eko kaplarda yapıyorum hamur mayalanınca kapağı atıyor,ayrıca kuru fasulyeyi geceden ıslatmak gerekmiyor pişirmeden 2-3 saat önce eko kaba ıslamak yeterli oluyo ve haşlamaya gerek kalmıyor.ayrıca maksi miks de de yapabilirsiniz bu dediklerimi. 7,5 biraz büyük tabi ama kalabalık bi aileyseniz kullanılır bence :)

iyi günlerde canım sen bu hamur mayaladığın kabı kaç liraya aldın seninki kaç litrelik bende almak istiyorum aynı kapta yoğurtta mayalayabiliyormuyuz iyice öğrenmedende almak istemiyorum ah birazda ucuz olsa mübarek

iyi günlerde canım sen bu hamur mayaladığın kabı kaç liraya aldın seninki kaç litrelik bende almak istiyorum aynı kapta yoğurtta mayalayabiliyormuyuz iyice öğrenmedende almak istemiyorum ah birazda ucuz olsa mübarek

eko kaplar 3lü olarak kampanyaya girdiğinde uygun oluyo canım. ben 3lü olarak almıştım büyük orta boy ve küçük olarak 55 tlydi. normalde 3ü 80 küsür.

amanın süper fiyata almışsın vallahi birdaha indirime girsede bizde alsak

evet gayet uygundu ve cok kullanıslı olduklarına emınım annem kullanıyı cevredekıler kullanıyo herkes memnun. benımkıler ceyızde :) satıcın uyguna satan bırıyse düz ellıye bıle verır canım.

tuupperware, kadınlar günü hediyen gerçekten harika.. canlısını gördüm ve satıcımdan aldım :) bayramlarda şeker çikolata ya da misafire kesme şeker koymak için gerçekten harika bi ürün bayıldımm şahsen. :KK1:

bayanlar peki tupper nasıl kullanılıyor.ben tini mini hanım 8lt aldım.nasıl kullanacağım.sebzeleri poşetli poşetli koydum ama çıkartmam mı lazım.birde altına peçete mi sereceğim

:81:kızlar slm..benimde bir kaç sorum olacak kullanan arkadaşlara:
1.mini şef almayı düşünüyorum sanırım yenisi çıkmış süper rondo galiba adı emin değilim,ipliymiş.hangisini alayım?
2.üç şekerpare hakkındaki yorumlarınızı merak ettim. üç şekerpare hangi amaçla kullanılıyor?
3.mucize şekerlerle ilgili bilgi rica ediyorum kızlar..

X