Tupperware

annem 2 sene once dunyanın parasını verip ekmekliğini almıstı guya ekmekleri taze tutuyor bayatlamıyor demişlerdi ama hiç oğle değil ekmekler bayatıyor ve kuruyor ayrıca gorentusude pekte guzel değil tavsiye etmem kimseye dunyanın parasını ver hiç bir işe yaramasın

tinimini de 8lt çok güzel ben sadece onu kullanıyorum sadece yeşilliği değil tüm sebzeyi dolduruyorum içerisine; ayrıca kurabiye saklamak için de su serisini kesinlikle tavsiye ederim.

saol canım... peki 8 lt olanın içine neler sığdırabiliyorsun ?

su serisine de bir bakayım :KK71:

tini mini hanımı ben de kullanıorum cnm bn de 1.6 lt si var bir demet kıvırcık sığmıyor tabiki bir büyüğünü alsan yeter bence sana şeker kapları
çok severek kullanıorum ben herşey saklıorum onlarda kek,börek,kuruyemiş..tavsiye ederim yani
evet yaz karnavalı var kızlarr yaz karnavalında da eko kaplar var çok kullanışlı,sürahi var bir de kaçırmayın derim

saol canım... peki 8 lt olanın içine neler sığdırabiliyorsun ?

su serisine de bir bakayım :KK71:

8lt tini miniye ne sığdırmıyorum ki.. sadece yeşillik koyacaksam roka,nane,dereotu,maydanoz vs den 3'er demet saklıyor aynı anda..ayrıca göbek marul da atıyorum içerisine 2 tane orta boy.. Ayrıca domates salataık vs koyacaksam da 2şer kilo diyebilirim..

bende üye oldum kit çantasına 100 tl verip aldım resmn alışkanlık yapıyo ama ben damla seti aldım hiç memnun değilim onca para verdiğime şimdi acıyorum bi heves herşeyi aldım kırmızı kapaklı olnlar mikro dalgaya girenlerin kapakları okadar sıkıki açarken içindekiler fırlıyo:KK43:bi hello kıtty li kaplar var onlardan nenmnunum öyle bikaçtane daha var memnun olduğum geri kalanını aldığıma bin pişmanım çünkü pahalı şeyler.

tini mini hanımı ben de kullanıorum cnm bn de 1.6 lt si var bir demet kıvırcık sığmıyor tabiki bir büyüğünü alsan yeter bence sana şeker kapları
çok severek kullanıorum ben herşey saklıorum onlarda kek,börek,kuruyemiş..tavsiye ederim yani
evet yaz karnavalı var kızlarr yaz karnavalında da eko kaplar var çok kullanışlı,sürahi var bir de kaçırmayın derim

eko kaplara karpuz koyuyorum hemen bozuluyo:KK43:

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.henüz tupperware in ürünlerinden kullanmadım ama sipariş ettm gelecek.sebze ve yeşillikleri yıkayrakmı saklıyorsunz bazıları da kağıt havluya sarıyoruz diyolarkullanan arkadşalr tavsiyelerinizi bekliyorum salatalık, domates bunları nasıl hangi kaplarda saklıyorsunuz

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak.henüz tupperware in ürünlerinden kullanmadım ama sipariş ettm gelecek.sebze ve yeşillikleri yıkayrakmı saklıyorsunz bazıları da kağıt havluya sarıyoruz diyolarkullanan arkadşalr tavsiyelerinizi bekliyorum salatalık, domates bunları nasıl hangi kaplarda saklıyorsunuz

Neredeyse bütün ürünlerini kullanıyorum diyebilirim.Hepsindende çok memnunum.Annem üye olmuştu bana çeyizlik almak için.
Hem gelişine sahip olduk ürünlere hemde hediyeler kazandık.En az 3-4 Bin TLlik tupperware sahibim şu anda.evimde küçük zor sığdırıyorum ama hepsi çok işime yarıyor.bunlar olmasa naparmışım diyorum.oyle bir girmişki tupper hayatımıza.10 yıldır tanıyorum ve kullanıp memnun kaldıkça insanın aldıkça alası geliyor.Bağımlılık yapıyor bu tupper annem zor bırakmıştı zamanında üyeliği: )

Neyse arkadaşım sorunu yanıtlayayım.Ben sebzelerimi ve yeşilliklerimi isimleri tini mini hanım olan sebzeliklerde saklıyorum.Bir tane büyük bir tanede orta boyu var bende.Buzdolabımın sebzelik kısmındaki kendi sebzeliklerini çıkarttım yerine tini mini hanımları koydum onları kullanıyorum.Çok daha pratik ve güvenli yiyeceklerim açısından.Yeşillikleri yıkayıp koyarsan sana kullanım açısından kolaylık olmuş olur ama yıkamadanda koyabilirsin.Ben eğer zamanım varsa marketten geldiğim gibi yıkayıp (salatıcı diyede bi ürün var) onda kurutup kaldırıyorum salatacının içindede saklanabiliyo sebzeliktede.Ben hangisi boşsa ona koyuyorum.Sonra çıkartıp salatamı yapıyorum hergün yıkama derdi olmuyo.Domates salatalık içinde sebzeliği kullanabilirsin yada herhangi bir saklama kabındada durabilir.Şu kabın içine illa şu konulacak bu kap bunun içindir diye birşey yok.Her kabın içine hangi gıdayı koyarsan koy hepsi aynı kalitede ve tazelikte koruyor.Ben denemiş biri olarak söylüyorum.yalnız dipnot olarak şunuda hatırlatiim sebzeler durdukça buhar yapar.Mesela kabı açıp içinden birşey alacağın zaman buharını o ıslaklığı bir bezle kurularsan daha iyi olur.Ben öyle yapıyorum.
Aklına takılan birşey olursa sen yine sor.Yardımcı olurum:KK71:

Neredeyse bütün ürünlerini kullanıyorum diyebilirim.Hepsindende çok memnunum.Annem üye olmuştu bana çeyizlik almak için.
Hem gelişine sahip olduk ürünlere hemde hediyeler kazandık.En az 3-4 Bin TLlik tupperware sahibim şu anda.evimde küçük zor sığdırıyorum ama hepsi çok işime yarıyor.bunlar olmasa naparmışım diyorum.oyle bir girmişki tupper hayatımıza.10 yıldır tanıyorum ve kullanıp memnun kaldıkça insanın aldıkça alası geliyor.Bağımlılık yapıyor bu tupper annem zor bırakmıştı zamanında üyeliği: )

Neyse arkadaşım sorunu yanıtlayayım.Ben sebzelerimi ve yeşilliklerimi isimleri tini mini hanım olan sebzeliklerde saklıyorum.Bir tane büyük bir tanede orta boyu var bende.Buzdolabımın sebzelik kısmındaki kendi sebzeliklerini çıkarttım yerine tini mini hanımları koydum onları kullanıyorum.Çok daha pratik ve güvenli yiyeceklerim açısından.Yeşillikleri yıkayıp koyarsan sana kullanım açısından kolaylık olmuş olur ama yıkamadanda koyabilirsin.Ben eğer zamanım varsa marketten geldiğim gibi yıkayıp (salatıcı diyede bi ürün var) onda kurutup kaldırıyorum salatacının içindede saklanabiliyo sebzeliktede.Ben hangisi boşsa ona koyuyorum.Sonra çıkartıp salatamı yapıyorum hergün yıkama derdi olmuyo.Domates salatalık içinde sebzeliği kullanabilirsin yada herhangi bir saklama kabındada durabilir.Şu kabın içine illa şu konulacak bu kap bunun içindir diye birşey yok.Her kabın içine hangi gıdayı koyarsan koy hepsi aynı kalitede ve tazelikte koruyor.Ben denemiş biri olarak söylüyorum.yalnız dipnot olarak şunuda hatırlatiim sebzeler durdukça buhar yapar.Mesela kabı açıp içinden birşey alacağın zaman buharını o ıslaklığı bir bezle kurularsan daha iyi olur.Ben öyle yapıyorum.
Aklına takılan birşey olursa sen yine sor.Yardımcı olurum:KK71:

teşekkür ederim ilgin için.şimdilik çeyizim için bitane saklama kabı aldım.fiyatları uygun oldukça almayı planlıyorum bakalım

ben en çok şeker kaplar dan memnunum.
her boyu var mucize şekerler-şeker kaplar...
300. ml lik 4 lü set, 600 lük 3 lü set, 1-1,5-2 lt lik en büyük olan seti de yeni aldım
hepsinden çok memnunum hava aldırmama konusunda en başarılı olanlar bunlar
bi de peynir dünyası var tabi. orta boyunu almıştım. ilk aldığım ürünlerden biri. harika bi şey. peynirlerim hiç bozulmuyor

Ceyizime aldim bir suru tupperware urunu seker kaplarim var herkes onu tavsiye ediyor rondosunu aldim elektrikli rondodan cok cok iyiymis hamurda yogurabiliyorsunuz ustelik. Kepce setini aldim komple. Bir de yesilllikler icin buyuk sebzelik gibi bir sey aldim tupperware kullanicilarina veriliyormus satan kisinin hakkindan aldim. Peynir dunyasini da cok begeniyor herkes onu da alacagim baskada almam.

kızlar şuan promosyondo oval set yanında baharatlık hediye veriliyormuş,,kullananlar memnun mu acaba ilk kez inceliyorum ?

açıkçası hem kullanıp hem satışını yapıyorum ama kesinlikle tavsiye ederim biraz pahalı ama verdiğiniz paray değiyor ürünleri

ürünler pahalı ama benim de çok hoşuma gidiyor üyelik şartları neler ne yapmak gerekiyor kendime indirimli almak için üye olamaz mıyım üyelik ücreti ne kadar acaba?

kibele arkadaşım hangi ildesin acaba her ilde hemen hemen tupperware merkezi var oraya gidip daha iyi bilgi alabilirsin avantajlarını öğrenebilirsin

Bende iki yildir su matarasini kullaniyorum tuppenin.Su kacgün icinde kalsada hic koku olmuyor.Tavsiye ederim okul cocugu olanlara.

annem çeyizime almak için bi katalog getirmiş, baktım ama çok pahalı geldi bana.... sizce değer mi o paraları dökmeye? bi kek kalıbı bile 60-90 tl arası.. kararsız kaldım aldırsam mı anneme?

X