Tupperware

ben orta boy kullanıyorum. 2 yıl oldu alalı. çok da memnunum. 2 kalıp peyniri rahatlıkla koyabiliyorum. tavsiye ederim

ben orta boy kullanıyorum. 2 yıl oldu alalı. çok da memnunum. 2 kalıp peyniri rahatlıkla koyabiliyorum. tavsiye ederim

çok sağol canım.nette resimlerde bazen anlaşılmıyor kutu gelince elime şok olabiliyorum boyutlar konusunda.en küçük boyu için çok küçük diye duymuştum büyük ve ortada kararsızdım ama 2 kalıpda idealmiş hem fazlada yer kaplamaz.

çok sağol canım.nette resimlerde bazen anlaşılmıyor kutu gelince elime şok olabiliyorum boyutlar konusunda.en küçük boyu için çok küçük diye duymuştum büyük ve ortada kararsızdım ama 2 kalıpda idealmiş hem fazlada yer kaplamaz.

zaten boyutları yazıyor nette. 20.4 x 20.4 x 9.5 cm

Bende tupperware yeni keşvedenlerdenim...Dun bır kac bıseyler aldım.Baya tuzlu fıyatları baktıgında bı yıgın plastıge bu kadar verilirmi diyorsun ama gercekten urunler cok kalıtelı.Ben hem çalışıyor hem diyet yapıyorum.İş yerınde mutfak olmamasından dolayı dısarıdan fast food soylemekten kılo aldım...Normal kaplarda yanımda getırdıgım yıyecekler kotu oluyordu...Taki tupperware kesfedene kadar...K.K da 9.takım üyesiyim orda bır arkadas bu urunlerden bahsettı arastırdım oncelıkle su sısesınden basladım bır 10 gundur kullanıyorum ve cok memnunum ...Cumt mesaı bıtımınde ıcınde kalan suyu pazartesı ıctım ve hıc bısersey olmamıstı su aynı duruyordu...Daha sonra arastırırken cok yakın bı tanıdıgımın sattıgını duydum.Oda zamanıda almıs stok yapmıs hem urunlerı gorerek aldım hemde kendısı coktan odemelerını yaptıgı ıcın bana hem fıyatta hem odemede kolaylık sagladı...

Aldığım ürünler ;

Su şişesi
Mucize şekerler
salata kurutucu
süper şef
beslenme kabı
Sıcak soguk yemek kabı

Şimdi kullandıklarımdan fikrim olanları yazıyorum...

Su Şişesi : Suyu uzun sure soguk ve taze tutuyor...Memnunum

Salata kurutucu : Kurutma ıslemı basarılı...Yesıllıklerı kurutup kendı kabunda saklıyorum amacım uzun sure yesıllıklerın taze kalmasını sağlamak....En az 1 hafta ürünü kullanıp fikri olan varsa sonucu duymak isterim...

Mucize Şekerler ; Henüz kullanmadım ama hakkındakı yorumlar şahane...

Süper Şef : İpsiz eski modelini aldım...Sogan ve domates dogradı sonuc mukemmek gayet mınık ve pratık oldu...

Beslenme kabı : Bunu 1. sınıfa başlıyacak Bal yeğenim için aldım...

Sıcak soğuk yemek Kabı :KK70:ün gece yaptıgım tavuk soteyı koydum ıcıne gece 11:00 de ısıtıp kaba aldıgım yemegı demın kontrol ettım ılıktı...Sabahtan ısıtma ımkanım olsaydı demek
hala sıcak tutacak...Memnun kalıcam anlasılan bu ürünündende...

Bu aldıklarım iş yerine yemek getirmek amaçlı aldıklarımdı...Şimdi sırada ceyizime bıseyler almak var...Bunları ödeyeyım sırasıyla şunları alıcam ;

Peynır kabı
Makarna pısırıcı
pılav yapıcı
tınımını hanımlardan
Mucize şekerler
sürahi
bıcak seti

selam kızlarben mucize şekerler aldım 1 ay oluyor ama ürünün en küçüğünün kaapağı küçük
yani kapanmıyor sitesine şikayet ettim
az bir parada vvermdedim 47.50
yazık yani napabilriim ?

bende de adını hatırlamıyorum ama sebze koymak için aldğım bikaç kap var, ama makinada yıkayınca kapağı gevşedi ve tutmuyor:KK43: hava alıyor. aldığım kişi de buralardan gitti, napcam ben?
bide peynir kabına bikaç çeşit peynir birden konabiliyormu?
son olarak hamur ve yoğurt mayalama kaplarından almıştım,hamuru hiç denemedim ama yoğurdum hemen ekşidi. acaba pratikte bir hatamı yapıyorum arkadaşlar? bilgisi olan varmı? şimdiden teşekkürler :)

Bu ürünlerin temizliğini neyle yapıyorsunuz arkadaşlar? Beyaz sabun ya da sirke diye duymuştum.

[SUP][/SUP]
Bu ürünlerin temizliğini neyle yapıyorsunuz arkadaşlar? Beyaz sabun ya da sirke diye duymuştum.

slm arkadaşlar bende ankaradan tupperware danışmanıyım istediğiniz ürün olursa seve seve yardımcı olabilirm temizliğini normal diğer ürünleri yıkadığınız gibi yapabilirsiniz sadece için koyduğunuz bazı gıdaların kokusu geçtiği zaman sirkeli suda bir gece bekletin damla ve kristal serilerini sadece bulaşık makinasına atılması önerilmiyor onlarda hassa olduğu için çizilme yapıyor onedenle kapağı iyi tuutmadığını söylemiş arkadaş onu kapağıyla beraber buşaık makinasında yıkadıktan sonra sıcakken yıkama işi biter bitmez kapağını kapatın ve öylece soğumaaya bırakın işe yarıyacaktır birde bulunduğunuz yerde disbürötör varsa oraya götürün değişime göndeririler istediğiniz ürünlerde yardımcı olurum

bende de adını hatırlamıyorum ama sebze koymak için aldğım bikaç kap var, ama makinada yıkayınca kapağı gevşedi ve tutmuyor:KK43: hava alıyor. aldığım kişi de buralardan gitti, napcam ben?
bide peynir kabına bikaç çeşit peynir birden konabiliyormu?
son olarak hamur ve yoğurt mayalama kaplarından almıştım,hamuru hiç denemedim ama yoğurdum hemen ekşidi. acaba pratikte bir hatamı yapıyorum arkadaşlar? bilgisi olan varmı? şimdiden teşekkürler :)

hem kullanıcı hem takımım var yıllardır kullanıyorum 99 dan berı
kullanım sıkıntısı olan urunlerınızı netten sıze en yakın tupperware danısmanına ulastırın lutfen
peynır kabına bır den fazla cesıt koyuyorum super
hamur ve krıstalınde yogurt mayalıyorum
bır seferınde yurt dısına cıktım uc hafta sonra yogurdum gayet ıyı durumdaydı
ozellıukle mayalanmada cok ıyıler ve tek memnun ben degılım
belkı kapakta hata yapıyor olabılırmısınzı yada kapakta teknıksorun olan kablarınızda mı sorun var

tupper satışı yapan arkadaslar varmı bende satış için üye oldumda bişeyi anlamadım onu sormam lazım :KK34:

arkadaşlar bende çeyizime bir sürü tupperware aldım.
Mucize şekerler
Oval set ve baharatlık
patetes ve soğan saklamak için olan yeşilk renkli kaplardan
tini mini hanım
şimdide peynir dünyası almak istiyorum kullanışlı bir ürün mü? birde sürahilerini ve mini max ı kullanan varmı bu ürünleride almayıda düşünüyorum
yardımcı olursanız sevinirim

Mucize şekerler
Oval set ve baharatlık
tini mini hanım
şimdide peynir dünyası almak istiyorum kullanışlı bir ürün mü? birde sürahilerini ve mini max ı kullanan varmı bu ürünleride almayıda düşünüyorum

peynir dünyasından memnun olan var olmayan var ben kullanmadım bende satış yapıyorum aslında satıştan çok çeyizime alıyorum arkadaşım peynir dünyasının koku yaptığını söylemişti su serisi varya ondan güzel saklanıyormuş ben ondan aldım kendme çeyizimde duruyor :)

Mucize şekerler
Oval set ve baharatlık
tini mini hanım

ben peynirlerimi mucize şekerde saklıyorum. bişi olmuyor.

Düğünde 3lü saklama kabı hediye gelmiş bana da henüz kullanmadım balayından sonra bakacağım inşallah.

anladım yardımcı olduğunuz için teşekkürler peki sürahilerini kullanan arkadaşlar var mı

anladım yardımcı olduğunuz için teşekkürler peki sürahilerini kullanan arkadaşlar var mı

ben kullanıyorum surahisini. komposto yapınca koyuyorum 15 gün tadı bouzlmadan kalıyor. bebek beklediğim için bol yoğurt ayran tüketmem gerek. süt alıp yoğurt mayalıyorum, ve ayran yapıp bu surahiye koyuyorum, tadı değişmeden 4-5 gün içiyorum ayranımı.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar,öneriye ihtiyacım var.Mini miksler mi daha kullanışlı yoksa 3lü şeker set mi?Ya da 3lü turunçgiller?Bunlardan birini seçicem de kullanan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

X