Tupperware

arkadaşlar kullanan bir çok arkadaştan çok amaçlı sürahinin çok güzel bir ürün olduğunu öğrendim.Bir arkadaş içerisinde 20 gün süt sakladığını ve kesinlikle bozulma olmadığını başka bir arkadaşta içerisinde pekmez sakladığını söyledi.Bende dayanamadım 3 adet sipariş verdim ikisi çeyizime bir taneside annişime :)

arkadaşlar aranızda su set kullanan varmı kullanan varsada hangi ürünleri saklamak için kullanıyorsunuz bu haftaki kaalogta mor renkli su set varda kullanışlı bir ürünse almayı düşünüyorum

arkadaşlar kayınvalidem aktif bir şekilde satışını yaptığı için eşimin çeyizliğine azımsanamayacak kadar tupperware ürünleri koymuş aşırı mutlu oldum. şık servisleri muhteşem herşeyi muhteşem bence. artan yemekleri koyuyorum hiçbirşey olmuyor ilk pişirdiğim günkü gibi saklıyorum. özellikle bakliyat kaplarında pirinç 5 yıl saklanabiliyormuş onlardan da aşırı derecede memnunum. ayrıca su şişesine çeşme suyu koyun ertesi gün içmeyi deneyin sanki memba suyuymuş gibi tadının değiştiğini göreceksiniz...pahalı ama başlıca ihtiyaçlar için muhakkak tavsiye ederimmm

arkadaşlar aranızda su set kullanan varmı kullanan varsada hangi ürünleri saklamak için kullanıyorsunuz bu haftaki kaalogta mor renkli su set varda kullanışlı bir ürünse almayı düşünüyorum

ben su serisinde pirinç, un ve şeker saklıyorum. çok sık pasta börek yapmadığım için uzun süre sağlıklı saklaması lazım diye su serisine koydum, böceklenme topaklanma vs hiçbir şey olmuyor. gayet güzel duruyor.

ya arkadaşlar ben bu salata kurutucusnu aldım ama çok zor onda kurutması yaçeviriken zorlanıyo insan.acaba benmi bir yerde yanlış yapıyom.
bide şu tinimini varya buzdolabı için içine sebzeleri koyunca yandi düğmeler açıkmı olacak , kapalımı???

ya arkadaşlar ben bu salata kurutucusnu aldım ama çok zor onda kurutması yaçeviriken zorlanıyo insan.acaba benmi bir yerde yanlış yapıyom.
bide şu tinimini varya buzdolabı için içine sebzeleri koyunca yandi düğmeler açıkmı olacak , kapalımı???

hangi sebzeyi koyuyorsan, kabın üstüne o sebzede düğmeler nasıl olacak resimleri var. üstüne bak. ona göre aç yada kapa düğmeleri.

Son düzenleme:
peynir dünyasından memnun olan varmı.beğenmeyenleri duydum alıp almama konusunda tereddütlüyüm.birde kullananlar memnunsa orta boy idealmidir

kızlar ben de çeyiz yapmaya yeni başlıyorum. çay kaşığım dahi yok şu an :) tupperware ürünlerinden almak istiyorum. başlangıç için neler alayım sizce? bir de etrafımda satış yapan yok kendim üye olup öyle mi alsam diyorum ama kendim dışında satış yapabileceğim kimse de yok etrafımda. sonradan zararlı çıkar mıyım bu durumda?

kızlar ben de çeyiz yapmaya yeni başlıyorum. çay kaşığım dahi yok şu an :) tupperware ürünlerinden almak istiyorum. başlangıç için neler alayım sizce? bir de etrafımda satış yapan yok kendim üye olup öyle mi alsam diyorum ama kendim dışında satış yapabileceğim kimse de yok etrafımda. sonradan zararlı çıkar mıyım bu durumda?

Ankara'daysan yardımcı olabilirim. Ben satış yapıyorum.

arkadaşlar biri bana lütfen tupperware danışmanı olmak için başlangıç kitini aldıktan sonra ne kadar satış yapmam ve her ay nekadar sipariş vermem gerektiği gibi bütün bilgileri anlatırsa çooook memnun olucam nerdeyse hiç bi sitede bunla ilgili bi açıklama yapılmamış

Merhaba kızlar ;
Benim hiç tupperım yok :KK50:
Merak ettiğim peynir dünyası vs gibi ürünler bu içerisindeki ürünlerin bozulmasını önlüyormu

X