Tupperware

bende kullanıyorum ve de çok memnunum özellikle kahvaltı saklama kapları süper...

Türkiye´de stoklarin sinirli olmasi siparislerin gecikmesine sebiyet veriyor ve bu beni acikcasi uyussssss ediyor...alsanaalsanasmile

bende çeyizime biçok ürününü aldım bakalım memnun kalıcak mıyım kaydirigubbakcemile5

şimdide mini şef istiyorum

teşekkürler şuara değilde ilerleyen zamanlarda almak istiyorum bidahaki indirime artık

ben tappurwere peynir dünyası aldım nasıl kullnıldığı hakkında bilgim yok peyniri açıkmı koyuyoruz içine
yanına salam da koyabbilirmiyiz birde kapağı hiç sıkı değil bu normalmi vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim....

Ürünü tavsiye edebilir,olumlu olumsuz düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Ürünün satışı,reklamı,mail adresi,telefon numarası,özelden satış vs. için yazışmak,gel seni de üye yapalım gibi yorum ve bilgiler kesinlikle yasak ve uyarı alma sebebidir.
Kendisine yapılan uyarıyı dikkate almayan üyelerin üyelikleri silinir...

ben tappurwere peynir dünyası aldım nasıl kullnıldığı hakkında bilgim yok peyniri açıkmı koyuyoruz içine
yanına salam da koyabbilirmiyiz birde kapağı hiç sıkı değil bu normalmi vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim....

bir çok ürününü alıpta en gereksiz bulduğum ürünüdür bu peynir dünyası

Kızlar çok özür dilerim ama fikrimi belirtmeden geçemedim .

1 tane tasa 50 -60 - 70 verilirmi yaa vallahi israf kazanılan paralara yazık .

ben tupperver olmayan bi çok üründede yeşilliklerimi 3 4 gün saklaya biliyorum.kek kalıpları deseniz aynıları pisayasada 3/1 fiyatına .
sanmayınki ben hiç almadım .elimde 10 dan fazla tupperwer ürünü var bi ara dadanmıştım ama baktımki diğer kaplarlada işimi görebiliyorum neden yaa neden paramı boşa vereyimki o gün bugündür daha almıyorum .
sadece paylaşmak istedim . keyifli paylaşımlar ...

tupperware ürünü bir kapta yeşilliğini annem 3 haftaya kadar saklıyor.yemyeşil mis gibi kalıyor.evde sirkülasyon sık oluyor hemen bitiyorsa ozaman gerekli olmayablir tabi

peynir dunyasi tupperwarein en guzel, en faydali urunu bence. kahvaltilik saklama kaplari bile boyle guzel saklamiyor. peyniri acik olarak koyuyorsun, evet kapagi siki degil, oyle kullaniliyor. ve o delikli parcayi sakin makinede yikama. peyniri haftalarca tadinda ve kokusunda degisiklik olmadan koruyabiliyor.

Tupperware'nin en çok tek parmak kaplarından memnunum. Büyük tek parmaklar hava almaması açısından çayı kahveyi çok iyi muhafaza ediyor.
Küçüklerde ise özellikle lor peyniri haftalarca taptaze kalıyor. Normalde lor peynirinin ertesi günden kokusu değişmeye başlar.
Eko kaplarda çok kullanışlı, 4lü takımı da indirimde bu arada.
Sektör sonuçta, almak isteyen alır, fuzuli gören almaz. Tercih.

peynir saklama kabını tini mini hanımları ve şeker kaplarını kullanıyoruz geçen indirimlerde maksi miks aldım çok kullanışlı olduğunu düşünüyorum

bende üye oldum bu şekilde alıyorum ama henüz çok fazla bilgim yok
uzun zamandır danışmanlığını yapan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Damla ve kristalin serisinin kullanımı nasıl bu ürünlerde kırılmaya karşı garantili mi

bende üye oldum bu şekilde alıyorum ama henüz çok fazla bilgim yok
uzun zamandır danışmanlığını yapan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.
Damla ve kristalin serisinin kullanımı nasıl bu ürünlerde kırılmaya karşı garantili mi

ben kullandım bu ürünleri cok kullanışlı ve garntili

Arkadaşlar bende de birkaç tane tupperware ürünü var. Özellikle yağdanlığından çok memnunum.
Ancak şu son aldığım saklama kabının kapağı gevşek bir şekilde kapanıyor. Acaba ürünün kendi özelliği mi? Yoksa kapağı büyük mü geliyor saklama kabına?
Resmini de ekliyorum,fikir vermeniz açısından. Bulunduğum şehirdeki tupperware sorumlusuna götürdüm saklama kabını. İtiraz etti, normal bu dedi ve beni bir dövmediği kaldı. İşittiğim lafları anlatamam bile.
Tamam belki bu kabın kapağı biraz gevşektir,ben bilmiyorumdur ama tavırları pek hoşuma gitmedi.Bu nedenle size danışmak istedim.
Ürünü alalı 1 yıl oluyor, bir kere filan kullandım sırf bu yüzden.Kenarda köşede bekliyor :KK43:

Nolurr cevap veriiin

Eklentiler

• $images.jpg
    $images.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 65
Kullandığım bir saklama kabı daha var tupperın, ondan çok memnunum. Kapağı sımsıkı kapanıyor. Aynı serinin bir ürünü.Biri sıkı biri gevşek olunca kafam karıştı. bilmiyorumkismile
Onun da resmini ekliyorum

Eklentiler

• $images1.jpg
    $images1.jpg
    2,2 KB · Görüntüleme: 56
hayır canım kesınlıkle bunun kendı ozellıgı degıl kapagının gevsek olmaması lazım bu tınımılerın ozellıgı zaten tam kapanması hava almamasıdır aldıgın yere ıade et 10 yıl garantılı bu urunler...

X