Tupperware

ecrenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
205
0
44
kızlar tupperware ürünlerine bayıldım ve sizlerle paylaşmak istedim,muhakkak araştırın ve evinize alın harika ürünler

Bir yıldır kullanıyorum bende..yani evet pahalı ama,yiyeceklerimizi tazecik saklaması,uzun ömürlü olmalarını sağlaması pahalı olmasını unutturuyor..
Küçük kahvaltılık ürünlerinin yanında,marul kurutma,balık saklama kabı,ekmekliği vs.vs..var bende..

Tavsiye ediyorum..

Not: Bu konuda paylaşımlarınızı yazıya dökelim..Satıyorum,özelimden ulaş gibi yönlendirmeler yapmayalım ve site adresi yada mail adresleri vermeyelim..
Biliyorsunuz ki site üzerinden satış ve reklam yapmak yasaktır!

yerimsenibenhele çalışan bayanlar için mükemmel ötesi,marul salatasını yaptım içine bişey koymadan saklama kabına koydum ve 2 gündür içinden alıp tuzlayıp yağlayıp limonlayıp sofraya koyuyorum, eve gelir gelmez dolapta hazır salata,hemde yenş doğramış gibi,,, ben daha önceden duymuştum ürünleri ama çok pahalı diye kaçınmıştım almaktan,pişman oldum bunca zamandır attıklarıma,zaten kapların parasını çıkarıyorsunuz..hiç bir şeyiniz ziyan olmuyor:dance:

bnede kullanıyorum çok memnunum..kahvaltı seti var harika bişey...yalnız çok pahalı...bütün ihtüyaçları alsm benim bütçe çökecek...bi ara kendimi kaptırmıştım..ama aldıklarımla yetiniyorum..tavsiye ederim..

sürahisini aldım dört yıl önce hala ilk günki gibi ve bana da inanılmaz gelmişti ama doğru ...suyu yumuşacık yapıyo rahmetli kayınpederim çok severdi gelince hemen o sürahinin suyunu içerdi yumuşak diye... onada alacaktım ömrü vefa etmedi....geç olmadan sizde alın ....reklam gibi oldu valla...

Kızlar kaplar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor mu? Ben de almıştım da, koku yaptı sanki, ama ben makinede yıkadım. Ondan mıdır?

bende geçen yıl evlenmeden önce baya yüklü şeyler aldım sürekli kullandığım ve ara sıra kullandığım ürünleri var
gerçekten uzun süre saklıyo ama arkadaşlar süper ötesi bişey değil bence
ama hammadde itibari ile kesinlikle sağlıklı
mesela ekmek kutusu ekmeği kurutmuyo ve bayatlatmıyo dendi ama ben sonuç alamadım sadece görüntüsü güzel

arkadaşlar peki nerden aldınız ben de taktım kafayı bu ara özellikle salata kurutucusu gibi bişi varmış heralde ya mağazalarda falan satılıyormu yoksa böyle amway falan gibi elden ve netten mi bulabilecez. Ben kendim gidip bizzat almak istiyorum gerçi ggde uygun fiyata buldum bişiler ama kargoyla pahalıya gelir diye korkuyorum

Ben saklama kabi gibi bise aldim icice bir parca gibi gorunuyo ama iki parca,
bilmiyorum iyi mi kotu mu ama bana diger urunlerden farksiz geldi...

bu arada tekini 18 euroya aldim biraz pahali firsat bulursam resmini eklerim.

bende kullanıyorum .ilk başlarda pahalı diye terdütte düşmüştüm oysa şimdi çok memnunum.peniri bozulmadan ızgaralı kaplarında saklıyabiliyorum.kuru bakliyat için aldıklarımda çok kullanışlı.tavsiye ederim.

Ben neredeyse tüm ürünlerine sahibim diyebilirim.Hemen herşeyinden çok memnunum.Amacına uygun kullanılırsa gerçekten mükemmeller.Mesela; pişmiş yemek saklama kapları var mucize şekerler adında.Bu kapları normal buzdolabında saklamalısınız,uzun süre pişmiş yemekleri ilk günkü tazeliğinde koruyor.Ama bu kabı kalkıpta buzlukta et saklamak için kullanırsanız hem sağlıklı saklama sağlayamazsınız,hem de kabınız deforme olur,mesela kapağı kırılabilir.Peynir kabı muhteşem.Bir de en memnun olduğum ürün mikrodalga kapları.mesela artan yemeğinizi koyuyorsunuz.,tencere gibi şekilleri kapağını kapatıp buzdolabında saklayabiliyorsunuz.Sonra da aynı şekilde kapağını açmadan mikrodalgaya.Eşit bir biçimde öyle güzel ısınıyor ki taze gibi,üstelik özwel ürün olduğu için mikrodalgadan da herhangi bir zarar gelmiyor.Düşünün ben önce bu kapları sonra mikrodalga fırınımı almıştım:))

bende kullanıyorum özellikle sebzeleri uzun süre taze saklıyor hemde sağlıklı pahalı ama verdiğim paraya değiyor
çok memnunum hemen hemen herşeyim tupperware
yerimseniben

ben tupperware pahalı diye almadım.ama carrefourda plastik reyonunda hava sızdırmaz ürünler buldum.moonstar diye.özelliği tupperla aynı yerli üretim fiyatıda tupperın yarısı.bakliyat kaplarını aldım 10 tane yeşillik saklamak icin olan kaplarındanda aldım memnunum. dolapta yerkaplamıyo.XXXXXXXX.üreticiside alp plastik.tansaştata gördüm bu ürünü.bir inceleyin tupper pahalı diye alamayanlara duyrulur.hem yerli ürün belki başka büyük marketlerdede vardır.:dance:

Son düzenleyen: Moderatör:
bende kullanıyorum. yurtdışından eltim getirmişti.... çokta memnunum....

merhaba kızlar yaklaşık üç yıldır bende tupperware kullanıcısıyım ve yerini hiç bir şeyin tutmayacağını düşünüyorum.bende çeşitli saklama kapları ,şek şek, mayalandırma kabı, sğan vb. doğramaya mini şef diye bir doğrayıcısı sürahisi peynir dünyası ,zeytinyağlıkları ve adını bilmediğim bi dolu saklama kapları var.3 sene önce çok para verdim aldım ama hiç pişman değilim hepsini o kadar sık kullanmama rağmen yeni gibiler.daha öncesinde aldığım normal saklama kapları çok kısa sürede yıprandı hele bulaşık makinesinde bi tuhaf oldular hiç birini tupperware e değişmem.almak isteyenler çok pahalı olduğuna bakmayın çünkü bir kaç yıl kullanmaya değil ömürlük kullanmaya alıyosunuz.

Bende salata saklama kabını aldım gerçektende müthiş dolapta mesela kokuyu ne içine alıyor nede dışarıya koku veriyor memnunum ama gerçektende pahalı takıp etmek gereklı bazen güzel indirimler oluyor ozaman almak daha avantajlı birde büyük bir marketden aldım bu kaplardan özellikli olanlardan 1 kere bulaşık makınasına attım kullandım kapatma yerlei koptu bunları makınaya atıyorum hiç banamısın demıyor

Bende yemek termosunu kullanıyorum. İşyerime gelmeden evde yemeğimi ısıtıp termosa koyuyorum öğlen yemek vakti geldiğinde sıcacık duruyor. Hele kışın bulunmaz nimet.. Ablam peynir saklama kabını kullandı ondanda çok memnun kaldı bende bir tane aldım ama henüz kullanmaya başlayamadım.

arkadaşlar ben daha pahalı olduğu için alamadım ama halam kullanıyor ve plastik olmasına rağmen kansorejen madde içermiyormuş. ben de zaten bu nedenle istiyorum. bilmeyenlere duyurulur. halam yıllardır kullanıyor bu güne kadar hiç bir şikayetini duymadım.

Bende peynir kapı ve krema pompası almıştım. Krema pompasından memnun değilim. Kremanın yarısı içinde kalıyor. Sağlıklı diye aldım ama hep kullanırken nedense plastik görünümü olduğu için içime sinmiyor.

X