Tupperware

ben uzun zamandan beri kullanıyorum tupperware ürünlerini çokta memnunum en son olarak ta salata kurutucusu ve tini mini hanım saklama kabını aldım
çok harika marulları,rokaları,maydonozları kurutucudan ğeçirip saklama kabına koyuyorum ve elimin altında sürekli hazır oluyor yeşilliklerim..almayan ve kullanmayan arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim,gerçi biraz fiyat olarak pahalı ama indirim haftaları takip edilirse uygun fiyata geliyor üstelik 10 sene garantileri var

bende tuppanın hamur mayalama kabı var süper valla kaç senedir kullanıyorum mayalıyosun hamuru kapağını kendi atıyor ayar gerekmiyor hamur için keşke daha alabilsem ama pahalı yaaa:sm_confused::a015:

merhaba bende 6 yıldır kullanıyorum.hiçbirine bişey olmadı çok da sık kullanmama rağmen.en çok şek şekimi seviyorum.yoğurdu tuzu suyu aynı anda koy çalkala çok pratik.peynir kabım yok çok güzel koruyo içindekini onu da alıcam.çok pahalı ama çok şık ve güzel

bende 6 senedır kullanıyorum,
annemde uzun zamandır kullanıyo onun sayesınde almıstım bende:)
en ıslevsel olanı yagdanlıkları ve mını sef,
bende krıstal set vardı ıkıser ıkıser almıstım ora ve kucuk boyunu cok memnunum,
en gereksız olarakta
meyva koymak ıcın ıkı bolmelı bısey almıstım bı geldıkı kapagı megerse vakumlu dıılmıs modelı oymus,suzgec vazıfesı goruyo sadece,
bıde kek ortası camlı mıkserıxs mıydı ne onu almıstım acaıp gereksız bısey oldu

bildiğin plastik kaplara amerikan etiketi yapıştırıp, 1 liralık malı 100 liraya satan marka..sosyete pek bi meraklı..aman şunum tapırver bunum tapırver diye ortaya rengarenk plastik kapları getirip nasıl övünüyorlar bi görseniz..halbuki git pazarda aynısından bulursun..cidden bak..
bu kadınlar çok ilginçler cidden..anneme de geldi bi tane *, güya yiyecekler kabın içinde bozulmuyormuş, yıkanmış yeşillikler falan..sonra kurabiye, kek tarzı şeyler..bikaç kez kullandık bildiğin bayatlıyor, bozuluyor..inanmayın, aldanmayın şu markalara canım..
(hulahoppahop, 13.11.2008 22:37)

kaynak: ekşisözlük

bende de bu ürünlerden epeyce var. mini şef kolay soy salatacı favorim. bütü ürünler birbirinden güzel ve kullanışlı pahalıama hakkınıda veriyor yıllarca kullan hiçbişey olmaz........:enbuyukkk:

bende çeyizime 2 tane tencere tarzı birşey sipariş verdim geçen gün.1,5 saat yemeği sıcak tutma özelliği olanlardan aldım

bütün ürünlerini doğru yerlerde ve doğru şekilde kullanırsanız gerçekten de daha uzun süre taze kaldığını görüceksiniz gıdalarınızın.
bi de buzdolabında fazla yer kaplamamaları ve mutfağınızın düzene girmesi de çok güzel.evet pahalı ama çok kullanışlı ürünler.tavsiye ederim arkadaşlar.en rahat ve sık kullanabilecekleriniz,mucize şekerler,buzluk kapları(özellikle,sarmalar,dolmalar ve hamur işleri için), mini şef ve rondosu,kompaktus,ki bu ürünü herşeyle kullanabilirsiniz.kısacası mükemmeller.biz kadınların hayatının çoğu mutfakta geçerken en azından bir iki şey de bize yardımcı olsun dimi.ben yıllardır kullanıyorum.çok çok memnunum.parasını hak ediyolar çünki deforme olmuyorlar,herhangi bi durumda iadesi var.çok güzel

bende uzun zamandır kullanıyorum ve gayet memnunum yanlız geçende ilk kez şık servis serisinin iç kabını bulaşık makinasına koydum ve çıkarttığımda içinde beyaz lekeler gördüm tekrardan yıkamama rağmen kuruduğunda tekrar o lekeler ortaya çıktı :KK43:

erkekarkdşmın annesi satıyo bunlardan.bende ilk onda duydum. tupperın bazı ürünleri gerekli ama bazılarıda boşa para bence. zaten gereklilerinide kayınvalidem alıp koymuş çeyizimize. kayınpederimde diyoki kanmayın naylonlarla kandırıyolar sizi,okadar para verilirmi diyo. :) mesela kabak,salatalık vs soyacağı var bitane 14buçuk lira annem aynısını 2liraya almış hem eve hem çeyize. 2 senedirde gayet güsel kullanıyorum. ama saklama kabı vs tarzı ürünlere bişi diyemem kullanıp görücem :):):):) kaynanam saolsun :):)

evet fiyatlar biraz tuzlu ama deger diye düşünüyorum bende şlk olarak yakın bi akrabada görmüşdüm mutafıgı bunlarla dolu tabi hemen denedim ve çok memnun kadım

Son düzenleyen: Moderatör:
tüpper ürünleri biraz pahalı ama çok kullanışlı ciddi anlamda saklama kabı yani herşey tazeliğini koruyor. bendede çok fazla ürünü var kahvaltılıklarımın hepsi tupperware ve bunları evlendiğimden beri kullanıyorum 7 yıl oldu çok memnun kalınca diğer ürünlerdende almaya başladım ve şimdi birçok ürünü var evimde herkese tavsiye edrim.
bakliyat saklama kabları
mini şef
mini max kapları
tini mini hn setleri
süzgeç
hünerli ikizler
v.s...

kızlar tupperın ürünleri kalpere takılan bişey var ya onun maddesinden yapılıyomuş yani dünyanın en sağlıklı plastiği bendede var çok memnunum ben bi tanıdıımızdan almıştım web sitesinde belki temsilcilerine nasıl ulaşacağınız yazıodur

Kullanmadım ama çokca duyuyorum..Fiyatları bence pahalı..
Estetik açıdan bence sıfır, sonuçta pazardan alınmış gibi_plastik görünümlü birşeye o kadar para dökmek mantıklı gelmiyor bana..

Örneğin farklı markaların pasta saklama kapları var bende..Sonuçta onda da 1 haftaya kadar saklıyorum, görüntüsü de süper.

Salata malzemelerimi de yine farklı kaplarda saklıyorum, ağzını sıkı sıkı kapayınca 3-5 gün idare ediyor..

Bilemiyorum belki önyargılı davranıyorum ama çok duydum Bu tupperları ama hiiç ilgimi çekmedi nedense..

ayyy kızlar sizden daha neler öğrenicem ya ilk defa duydum tupperware i....sanırım duymaklada kalıcam intte araştırdım çok pahalı....

Kullanmadım ama çokca duyuyorum..Fiyatları bence pahalı..
Estetik açıdan bence sıfır, sonuçta pazardan alınmış gibi_plastik görünümlü birşeye o kadar para dökmek mantıklı gelmiyor bana..

Örneğin farklı markaların pasta saklama kapları var bende..Sonuçta onda da 1 haftaya kadar saklıyorum, görüntüsü de süper.

Salata malzemelerimi de yine farklı kaplarda saklıyorum, ağzını sıkı sıkı kapayınca 3-5 gün idare ediyor..

Bilemiyorum belki önyargılı davranıyorum ama çok duydum Bu tupperları ama hiiç ilgimi çekmedi nedense..

tupperın ürünlerinin pazardakilerle alakası yokki bi kere pazardan alınanlar yıkandıkça mahvoluyo çiziliyo matlaşıyo böle bi tuhaf oluyo ama tupper hep yepyeni kalıyo kapakları falanda yamulmuyo makinadada yıkayabiliyosun hiç birşey olmuyo ayrıca sebze saklama kapları doğru kullanımda çok iyi sebzeleri yıkayıp koyuyosun ve bir kaç hafta ölmeden kalıyo sebzeler bence değer parasına ben çok memnunum

X