Yumurta sayısını ve kalitesini arttırmak için DHEA

arkadaşım doktorum dhea yazmıştı yumurtaların dinlenmesi için başka doktora sordugumda faydasının olmuycanı kullanmamamı istedi aldıgım gibi duruyor ilaç

glsn canım vitamin içinmiş dhea ben kullanmıyorum sen dörttaneyi birden içecegine sabah 1tn öglen 1tn akşam 1tn birde yatarken alırsın dörttene almış olursun canım

Arkadaşlar bende doktorumun isteği ile dhea yı kullanmaya başlıycam gece 4 tane. Okuduğum bazı kötü sonuçlar beni korkutuyor aslında. Ayrıca 4 tane birden de alınacağı. Sizce ne yapmalıyım.
4 tane çok çok fazla. Bu kadar yüksek dozu kesinlikle önermiyorum. Ben 2,5 ay süresince günde 2 tane(toplam 150 mg) içtim ve ikisini de aynı anda içtim. Ayrı öğünlerde içmen etkisini azaltıyor. Aslında kesin sonuç için 16 hafta süresince içmek gerekiyor. Hiç yumurtası olmadığı halde DHEA kullanıp 1-2 tane de olsa yumurtası oluşan hastalar var demişti Adana'da bir doktor. Ancak DHEA çok uzun süre yüksek dozlarda kullanılmamalı.

Son düzenleme:
DHEA'nın yumurta sayısını ve kalitesini arttırmak için kullanıldığını okumuştum. Günlerdir eczanelere ve internet sitelerinde arıyordum ki bugün nihayet buldum. Acaba kullanıp faydasını gören arkadaşımız var mı?

merhaba bonadea,,,,38 yaş ve üzeri.......topikinden defne5 arkadaşım geçtiğimiz aylarda tüp e girdi ama sonuç malesef negatifti ve hemen ardından DHEA kullanmaya başladı ve şuan mucizevi bir şekilde HAMİLE,,hatta dün keseleri de gördü,,,,,,,sormak istediklerini ona sorabilirsin en azından ilaç hakkında bilgi sahibidir,,,,,,,,sevgiler

4 tane çok çok fazla. Bu kadar yüksek dozu kesinlikle önermiyorum. Ben 2,5 ay süresince günde 2 tane(toplam 150 mg) içtim ve ikisini de aynı anda içtim. Ayrı öğünlerde içmen etkisini azaltıyor. Aslında kesin sonuç için 16 hafta süresince içmek gerekiyor. Hiç yumurtası olmadığı halde DHEA kullanıp 1-2 tane de olsa yumurtası oluşan hastalar var demişti Adana'da bir doktor. Ancak DHEA çok uzun süre yüksek dozlarda kullanılmamalı.

cnm doktora mail attım ama henüz cvp gelmedi çünkü kendisi baştan reçeteye 3 adet yazmış sonra kağıda 4 adet die yazmıştı bende kaç adet kullanıcam die sordum tekrar.
3 adet kullanmam da bi sakınca varmıdır acaba. tanesi 25 mg lık
çok uzun bi süre de kullanacağımı sanmıyorum ama bakalım.az da olsa yumurtam oluyor belki dhea ile daha da artacaktır. fsh e2 normal olunca tedaviye başlıycaz inş.

kavakyelleri cnm vitamin değil ben yumurta sayısını hatta kalitesini arttırıcı diye biliyorum.
moneta defne5 arkadaşımız günde kaç adet kullanmış acaba dhea yı

Son düzenleme:
cnm doktora mail attım ama henüz cvp gelmedi çünkü kendisi baştan reçeteye 3 adet yazmış sonra kağıda 4 adet die yazmıştı bende kaç adet kullanıcam die sordum tekrar.
3 adet kullanmam da bi sakınca varmıdır acaba. tanesi 25 mg lık
çok uzun bi süre de kullanacağımı sanmıyorum ama bakalım.az da olsa yumurtam oluyor belki dhea ile daha da artacaktır. fsh e2 normal olunca tedaviye başlıycaz inş.

kavakyelleri cnm vitamin değil ben yumurta sayısını hatta kalitesini arttırıcı diye biliyorum.
moneta defne5 arkadaşımız günde kaç adet kullanmış acaba dhea yı

canım ben 2 diye hatırlıyorum,,,,,,,''38 yaş ve üzeri genç bayanlar''topikine girin bakın isterseniz,,,,tedavi sürecini bizlerle paylaşmıştı,,hatta kendisinede sorular sorunyerimseniben cici bir arkadaştır kesinlikle cevap verir,,,sevgiler

Canım günde en çok 3 tane kullanılması gerekir diye okumuştum. Allah'ın izniyle bu DHEA'nın kesinlikle faydası olacaktır. Buna inanarak kullan.

kizlar ben sabah 25 mg aksam 25 mg aliyorum. gecen ay basladim o zaman 1 tane aliyordum ama bu ay 2`ye cikardim. bakalim faydasi olursa size soylerim ama 4 tb yani 100 mg cok fazla diye dusunuyorum.

MOneta tşkler cnm kendisine de msj attım görünce yanıtlar umarım.

Bonadea cnm, doktorumdan mail geldi 4 adet kullan lütfen die yazmış. Bakalım o şekilde başlıycam artık umarım bi sorun olmaz aksine çok çok faydalı olur die duacıyım.

merhaba kızlar ben 8 aylık evliyim bu sekiz ayda ne denediysem hamile kalamadım dr a gittim hormon değerlerimin çok yüksek olduğunu söyledi bir ay prımalut diye bir ialç kullandım ama hala düşmemiş tekrar hormon testi yaptırdım yine düşmemiş bu arada en ufak bir şeyi kafama takar oldum herşeye sinirleniyorum sakin olamıyorum acaba vücudumdaki bu sinirdenmi hormonlarım yüksek ne yapmam lazımfolik asit aldım bu aralar onu kullanıyorum birde bitki çayı içiyorum günde 3 defa kadın hastalıkları için iyi geliyormuş

slm kızlar ben incir kürüne cok güveniyorum ilk ve ikinci tedavimde 3 ile 5 arasında degişen yumurtalarım olmuşdu 3, tedavimde 2 ay incir kürü denedim 24 yumurtam oldu ben inci kürüne bagladım lütfen sizde yapın hamile kalamadım ama yumurtamı cogaltdı sormakistediginiz bişey varsa cevapları arkdaslar sevgiler

merhabalar bende tüp bebek tadavisindeydim ancak yumurta gelişimi olmadı o yüzden dok bana dhea verdi sabah akşam 25 mg lık birertane içiyorum.içipte faydası olan varmı.

benim ilç dün geldi akşam tok içtim ama sabah aç. demek yanımda taşıyacağım. işte içeceğim. inşallah işe yarar a.s

bende dhea ya başladım kızlar.3. tüp denemsi için.dr. günde 3 önerdi.l-argine le birlikte.

bende dhea ya başladım kızlar.3. tüp denemsi için.dr. günde 3 önerdi.l-argine le birlikte.

kızlar bu ılac hakkında detaylı bılgı versenız hepımız kullanrız dhea ne oluyor benım doktorum onermedı boyle bı ılac yumurta rezervı az fakat yapılacak bısey yok dedı

X