Göğüsler Neden çatlar

tatlxixaxsxxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
78
0
kızlar ya ben bu konuya çok fena kafayı taktım.
gelişim döneminde göğüslerim birden büyüdüğü için çatladılar bikaç şey kullandım yarı yarıya azaldılar ama hala istediim görünüşe kavuşamadım,
bi çaresi varmı???

bendede aynı sorun var. şu salyangoz kremelrine başlamaya karar verdim sonucu bildiririm ama benimde çok canımı sıkıyo onlar:KK43:

ya benim de 3 sene önce çatladılar hemde ne çatlama gelişim çağındanmıydı ya da kilo aldım benimkiler büyümeye başlayınca çatladılar... üstelik mor mor çatlak :KK43: ilk nasıl ağlıyorum annemin kafasının etini yiyordum anne bişey yapp die... annemde çatlaklara pek bişey yapılmaz derdi daha çok ağlardım :)) ama zaman geçtik sonra çatlaklar ten rengime dönüştü o kadar çok belli diiil ama dikkatli bakınca çizikler olduğunu görüyorum..

salyangoz özütlü kremi ben biraz araştırmıştım,bi ara ona taktım kafayı ama biçok kişi olumsuz yorum yapmıştı o krem hakkında
bende almaktan vazgeçtim,
şuan elimde o kadr çook krem varki hangisini kullanacağımı şaşırdım

bide düşünüyomki Allah korusun ama göğüs hassas bölge,acaba aktarlardan aldığım bitkisel yağlar göğüs kanseri yada benzeri hastalıklara neden olurmu acaba????

Kizlar bendede var o sorun rejene diye bir kremin reklami var son günlerde tv lerde kullanan olursa mutlaka sonucu paylassin

Kizlar bendede var o sorun rejene diye bir kremin reklami var son günlerde tv lerde kullanan olursa mutlaka sonucu paylassin

canım ben onu sormuştum,özellikle doğum sonrası çatlaklar için üretilmiş bi krem olduğu için göğüs çatlaklarını geçireceğini düşünmüyom

ama kullanıp da olumlu sonuç alan olursa lütfen paylaşsın ki bizde kullanalımm..

kızlar en iyisi truecover kapatıcı sürün parlak çatlaksız vücudunuz olsun güveniniz gelsin yerine... yoksa çatlakların hiç birrrrrrrrr tedavisi yokkkk...

truecover canım bu nasıl bi kapatıcı fondoten gibi bişeymi nerde kaça bulabilirim sen kullanıyonmu ve tamamen görünmüyolarmı
ye bende etek giymek sitiyom bu varsa eger gercektan kapatıyosa hemen alırım cvp evrirsen sevinirim öptüm

ya bunun kökten çözümü gerek bize ama tamamen olmadığını biliyorum malesef:KK43:
artık en etkili yöntemi öğrenmek lazım,
bu kapatıcı geçici bişey,
ne yapıcaz ya?

ya canım kapatcıda olsa yeter bazı fonmdotenler var suda bile çıkmıyo ama çatlakalrıda kapatan bi fontoden felan varmöı bilmiyorum ayy varsa ben hemen kullanırım

benmde gögsümde kalçamda çatlaklar var karnıma doğru geliyolar çok moralim bozuluyo ben çok yürürdüm iki üç sene önce taş gibi vucudum vardı ama sonra bıraktım yürümeyi şimdi birsürü çatlak oldu selülitde var : (

ya bendede gelişme döneminde oldu napsak bende bi aske var ama denemedim hiç verimmi kızlar isteyene tarifini

arkadaşlar aslında ben bunu berna laçinin programındaki herbalist kadından aldım ama denemedim haberiniz olsun ama inş. işinize yarar yararsa sölersiniz umarım....

1 çay bardağı portakal yağı
1 çay bardağı kekik yağı
1 tatlı kaşığı yasemin yağı
yarım çay bardağı badem yağı
çeyrek limon suyu

bunu günde 1 kez sürün yıkamanıza gerek yok yalnz HAMİLELER uygularsa onlar 1 saat sonra yıkamalıymış...umarım işinize yarar...

X