profıl mesaj nasıl atılır

E

EU3

Ziyaretçi
profıl mesaj nasıl atılır bılemedıgım ıcın bu skılde yazmstım msjımı.yardımcı olursanız sevınırım.ayrıca sahıslara msj yazılmaması gerektıgını de bılmıyordum.msjımı kılıtlemssınz pekı ben sorumun cvbını nasıl alacagım.
ayrıca sorum sahsa yonelık olabılır ama cvbı genel ıcın de faydalı olabılırdı.cunkı tup bebek merkezlerı ıle alakalı bı soruydu.bı rmerkezın negatf yonlerını anlatıyordu ve obur merkezın faydalı olup olmadıgı soruluyordu kı bu da burdakı herkesın ılgı alanına gırıyor sanırım.
keske msjımı kılıtlemek yerıne bılgılendırme msjı atsaydnz daha kıbar olurdu davranısınz.sonucta bılgılendırme yapıldıktan sonra aynı seyı yapmakta ısrar edecek kdr cahıl ınsanlar degılız hıcbırımız.

profıl mesaj nasıl atılır bılemedıgım ıcın bu skılde yazmstım msjımı.yardımcı olursanız sevınırım.ayrıca sahıslara msj yazılmaması gerektıgını de bılmıyordum.msjımı kılıtlemssınz pekı ben sorumun cvbını nasıl alacagım.
ayrıca sorum sahsa yonelık olabılır ama cvbı genel ıcın de faydalı olabılırdı.cunkı tup bebek merkezlerı ıle alakalı bı soruydu.bı rmerkezın negatf yonlerını anlatıyordu ve obur merkezın faydalı olup olmadıgı soruluyordu kı bu da burdakı herkesın ılgı alanına gırıyor sanırım.
keske msjımı kılıtlemek yerıne bılgılendırme msjı atsaydnz daha kıbar olurdu davranısınz.sonucta bılgılendırme yapıldıktan sonra aynı seyı yapmakta ısrar edecek kdr cahıl ınsanlar degılız hıcbırımız.

Merhaba Ayshencim , ne oldu sorun nedir ?

kuzıye bı soru sormustum yenı konu acarak.oyle yapılmaması gerekıyormus ama ben bılmıyordum.profıle msj atmak gerekıyormus.onu da karıstırarak buldum.actıgım konuyu kılıtlemsler de onun yerıne bılgı msjı atsaydıznz keske daha kıbar olurdu dedım.
hazır sormusken sunu da sorayım barı.kendı kontrol panelındem bana gelen profıl msjlarını nasıl gorebılırm,oyle bı yer bulamadım,bır de su an sıtede onlıne olanları gorebılıyormuyum.bı kere karsıma cıktı ama nasıl oldu bılmıyorum bır daha bulamadm

kuzıye bı soru sormustum yenı konu acarak.oyle yapılmaması gerekıyormus ama ben bılmıyordum.profıle msj atmak gerekıyormus.onu da karıstırarak buldum.actıgım konuyu kılıtlemsler de onun yerıne bılgı msjı atsaydıznz keske daha kıbar olurdu dedım.
hazır sormusken sunu da sorayım barı.kendı kontrol panelındem bana gelen profıl msjlarını nasıl gorebılırm,oyle bı yer bulamadım,bır de su an sıtede onlıne olanları gorebılıyormuyum.bı kere karsıma cıktı ama nasıl oldu bılmıyorum bır daha bulamadm

Aysencim,haklisin ama bosver bende yeni oldugumdan pek bilmiyorum ama gordugum kadariyla bu sayfanin en alt sag kosesinde gitmek istediginiz konu diye bir yer var , orada en yukari cik site ile ilgili konular diye bir bolum var su an kimler online vs... orda bulabiliyorsun cnm ... :smiley-cool:

Sol üst köşede nickinizin üzerine tıklayın açılan sayfada sizin profilinize yazılan ziyaretçi mesajlarınızı okuyabilirsiniz
ayrıca eğer profilinize yazılmış herhangi bir mesaj varsa nickinizin altında bilgilendirme yazar.
Bu arada bu konuyuda yalnış yere açmışsınız

@yshen'cim profil mesajını gördüm cevapladım okuyabilirsin ama başlamışken sayfa silinmeden buraya da yazayım
şimdi benim doktorumun adı BANU AYGÜN KUMBAK, memorialden gelme Umut Tüp bebek merkezinde çalışıyodu bende tedavimi umutta yaptırmıştım, memorialdeyken kuzenimin tüp bebeğini yaptı ve ilkinde tuttu o çok memnundu, biliyosun benimki başarısız oldu ama doktor iyi bi doktor tutmadı diye kötü diyemem, şuanda umut tüp bebektende ayrıldı, Göztepe E5'de medikal park açılıyo oraya geçecek, benim dondurulmuşları kendisi hospitaliumda yapacak geçici olarak,
memoriale gittim ben önce ama Semra hanım kendisi yapmıyo işlemleri sadece bilgi veriyo, dosyanı inceliyo falan, muayene, transfer hiç bişey yapmıyo, biz özellikle semra hanımı istedik o yapmaz ekibi yapıyo denilince, bende senin gibi, bu da ekibinden bi doktor sonuçta niye oralara kadar gidip okadar para vereyim diye düşünerek gitmedim. inşallah yardımcı olabilmişimdir canım, başka soruların olursa, Kaktüs arkadaşımızın "Tüp bebek yolculuğum başlıyor" sayfasına da yazabilirsin görürürüm ordan ben, öptüm seni

saol cnm cook tsk ederım msjına.bende randevu aldım semra hanımdan telde kendısı muayene edeck dedıler ama bılmıorum.bı gıdıp konusp fıkır alıcam.dedıgın gıbı ekıbıne bırakırsa o zmn kendı dr.uma devam ederım yada banu hn.ı denerım.kısmet bakalım.arkasaın tarıf ettıgı sekılde zıyaretcı msjıma bakmaya calıstım ama olmadı cıkmadı.ama burdan okudum cvbını saol.optm cnm hepımz ıcın hayrlısı olsun.

saol cnm cook tsk ederım msjına.bende randevu aldım semra hanımdan telde kendısı muayene edeck dedıler ama bılmıorum.bı gıdıp konusp fıkır alıcam.dedıgın gıbı ekıbıne bırakırsa o zmn kendı dr.uma devam ederım yada banu hn.ı denerım.kısmet bakalım.arkasaın tarıf ettıgı sekılde zıyaretcı msjıma bakmaya calıstım ama olmadı cıkmadı.ama burdan okudum cvbını saol.optm cnm hepımz ıcın hayrlısı olsun.

Bende Semra hanımdan randevu istemiştim tamam dediler ama bi doktor daha görecek önce dediler, bende oh oh iki doktor birden görüyo diye sevindim, sonra gittim ilk doktor yaptı muayeneyi dosyayı hazırladı falan semra hanım sadece dosyaya baktı aynı şeyleri söyledi, muayeneye falan girmedi ama nedense muayene ücretini Semra hanımın tarifesinden ödedik birşey anlamadım yani ben o işten,
ama inşallah sana o bakar, tabiki ekibide iyi sonuçta o denetliyodur herhalde ama öyle olduktan sonra en azından ücretten kar etmek daha mantıklı, bir git dene bakalım, bana da haber ver bende merak ettim.

Mesaj göndereceğiniz üyenin nickinin üstüne tıklayın,üeyeler açık profil bilgileri seçeneğini seçin..Oraya yazın mesajınızı..
Kişisel başlık açmak yasaktır,lütfen ziyaretçi mesajlarını kullanalım..

Konuyu silinmek üzere kilitliyorum..

X