Saç Uzatma Yöntemleri Saçları Uzatmak İçin Barcelino

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar aktara gittim 2 buçuk hafta kadar önce saçlarım yanmıştı benim platin sarıydı ve bakılmicak derecedeydi ayrıca kısa ve hala yanıktı uçları önlerdede kahküllerim vardı aktardaki baya BARCELİNO adlı yağı önerdi 2 buçuk haftadır kullanıourm saçlarım yaklşaık 4 cm den fazla uzadı haftada 3 kez yapıorum o yanıklar resmen gitti gecen hafta saçlarımı bakır rengi yaptırdım 2 cm dip boyam şimdiden çıktı şok geçirdim bu kdaar etkili olcağını ummuyordu. bir sürü yağın karışımı var BARCELİNOda pahalıda değil 12 ytl ve kahküllerim gözümün altında resmen süper tavsiye ederim paylaşiim dedimŞeniz

evet arkadaşım nasıl kullanıcaz direkmi sürücez saça teşekkürler

Yaklaşık 1 yıl bu tür yağ karışımları kullandım.
Arkadaşım lütfen sakın beni yanlış anlama muhtemelen aynı yağlar olmayabilir.
Ben yağları tek tek alıp evde kendim bir şişe içinde karıştırıyordum.Bu yağlar
has zeytinyağ,susam yağı,ısırgan otu yağı, hint yağı,sarmısak yağı,çörek otu yağı ve eminim daha da vardır ama şu an aklıma gelmiyor.Ben pek faydasını görmedim .Uzama açısından ama itiraf ederim ki dolgunlaştırdı parladı saçlarım.
Bu saçtan saçada değişebilir.
Şimdi yine bu sitede ( hair+) diye bir şampuan keşfettim.
Ondan temin ettim.İki günde bir sadace o sampuanla yıkıyorum.Hair+ 'nın özelliği sadace saç uzamasını hızlandırmak.Uazadımı evet uzadı.Çünkü 15 nisanda boya yaptırdım ve şampuanı kullanmaya başladım.Yaklaşık 1,5 cm.uzadı saçlarım.Şimdi 25 nisan. yani 10 günde 15 cm. yakın. ben bu şampuandan memnunum.Sadace önermek isterim.
Elbette doğal yağlarda çok faydalı......

su canım bi yazıyı 3 defa yollamışsınn bu arada şampuanın tam markasınıda rica edebilirmiyim

Evet evet 3 kez göndermişim sitede sorun oldu gitmedi diye düşündüm.Mod arkadaşım siler benim silme yetkim yok.
Şampuanın adı ( hair + ) diye geçiyor.Ben bir siteden almıştım

hair plus diye bir marka var ama dediğinden bulamadım internette

su peki fiyatı nasıl bu şampuanın uygun mu bide hangi siteden aldın

Arkadaşlar aktara gittim 2 buçuk hafta kadar önce saçlarım yanmıştı benim platin sarıydı ve bakılmicak derecedeydi ayrıca kısa ve hala yanıktı uçları önlerdede kahküllerim vardı aktardaki baya BARCELİNO adlı yağı önerdi 2 buçuk haftadır kullanıourm saçlarım yaklşaık 4 cm den fazla uzadı haftada 3 kez yapıorum o yanıklar resmen gitti gecen hafta saçlarımı bakır rengi yaptırdım 2 cm dip boyam şimdiden çıktı şok geçirdim bu kdaar etkili olcağını ummuyordu. bir sürü yağın karışımı var BARCELİNOda pahalıda değil 12 ytl ve kahküllerim gözümün altında resmen süper tavsiye ederim paylaşiim dedimŞeniz

merhaba canım bende bu yağı daha önce kullanmıştım çok memnundum bittiğinde tekrar gittim aynı aktarcıya yok dedi şirketle anlaşamadık almicaz artık dedi üzüldüm daha sonra başka markalar denedim onun kadar memnun kalamadım aktar getirtiriz dedi ama ne zaman sen nereden aldığını söylersen çok sevinirim.

sewgi peki senin saçını da usattı mı bu barcelino vbende 1 seneyi aşkın süredir bitkisel karışımlar uyguluyorum saçıma ama bana mısın demio:KK43: şimdi umutlandım snn saçını da usatmış mıydı peki?

canım bu yagın fiyat nedir acaba bilmeden almayalım

ben çok memnun kaldım saçımı yıkkıyyorum nemliyken diplerine masaj yaparak yediriyorum 1 saat kalması gerekiyor ama ben bütün gece saçımda bırakıorum kokusuda çok kötü diil. pendikten aldım ben her saç tipi için geçerli arkadaşlar

Arkadaşlar aktara gittim 2 buçuk hafta kadar önce saçlarım yanmıştı benim platin sarıydı ve bakılmicak derecedeydi ayrıca kısa ve hala yanıktı uçları önlerdede kahküllerim vardı aktardaki baya BARCELİNO adlı yağı önerdi 2 buçuk haftadır kullanıourm saçlarım yaklşaık 4 cm den fazla uzadı haftada 3 kez yapıorum o yanıklar resmen gitti gecen hafta saçlarımı bakır rengi yaptırdım 2 cm dip boyam şimdiden çıktı şok geçirdim bu kdaar etkili olcağını ummuyordu. bir sürü yağın karışımı var BARCELİNOda pahalıda değil 12 ytl ve kahküllerim gözümün altında resmen süper tavsiye ederim paylaşiim dedim

canım bu yagın fiyat nedir acaba bilmeden almayalım

canım arkadaş zaten söylemiş 12 ytl ben internette baktım ama 20 ytl yazıyordu

saçımı uzattı mı pek farkedemedim çünkü benim saçlarım normaldede çabuk uzar zaten ama çok iyi gelmişti çevremdende farkedilmişti canlı ve parlak gözüküyordu bulursam mutlaka alacağım ama pendiğe gidemem heralde ben bakırköyde oturuyorum artık benim aktarcımı beklicem ne zaman getirtirse o zaman alırım evet fiyatı 12 13 ytl bişeydi yanlış hatırlamıyorsam nette pahalı biraz.

menekşe su hair+ bende 1 aydır kullanıyorum bende hiç bi etkisi olmadı neden acaba bende 2 günde 1 yıkıyorum 3 4 dk bekletiyorum saçımda ama tık yokkk offfff nasıl uzayacak bu saç bilemedim kafamçokkarıştıtatlicadiarzu

150 ml miş mavi kelebek ama bunu başka kullanan yokmu ben ilk defa duydum bu yağ karışımın kullanan arkadaşlar daha detaylı bilgi verirmisiniz benimkiler acilllllllll uzasın istiyorum şu an saçlarım erkek saçı gibi offfffffffffffffffffffffffffffffff

arakadaşalar barcelino saç bakım yağı 0216 341 65 49 bu numaradan ulaşıp alabilirsiniz fiyatı 10 ytl istanbulda oturanlar için çok iyi ama ben aydındayım bakalım söyledim yollayacaklarmı denemkten ne çıkar gerçi evim aktar gibi oldu :)

sagolasın canım bizimle paylaştığın için cok ihtiyacım vardı saclarımın acilen uzamasını istiyordum

arkadaşlar bende bi yağ hazırladım sizinle paylaşmak istedim.aktarlardan uzaman saç bakım yağı var fiyatıda uygun 4 yada 5 ytl ben bunun içine 1 şişe yılan yağı,1 şişe hint yağı ve suszm yağı koydum ve bunu 2 günde 1 kullanıyorum ve saçlarıma artık boya falen yapmıyorum ve inanılmaz güzel oldu saçlarım.Ve uygun bi saç kremi bulabilirsem bitkisel çok sevinicem önerileriniz varsa söylerseniz çok sevinirim.Ve sanki saçlarım uzadı aaaa bu arada saçlarıma kına yaptım süper valla boya acayip yıpratıyor buna emin olun kızlar saç dökülmem durdu çok mutluyum.saç uzamasıyla ilgili deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.benim yaptığım yağıda yapın memnun kalıcaksınız 1 ayda güzel uzadı uzamayan saçlarım şimdide yumurta ve zeytin yağını yapıcam haftada 1 bakalım nolucak kullanayım size yazarım umarım inş sırma uzun saçlara sahip oluruz barcelino saç bakım yağı aydındaki aktarlarda yok sipariş versem çok paraya mal olucak onuda kullanmak istiyorum ama zor gibi öpüldünüz....Şeniz:1hug:

nedir bu küaförlerden çektiğimiz valla ben gitmiyorum kaşımı saçımı kendim kesiyorum

X