Selülit Kolunda Selülit Olan Var Mı? Nasıl Gidecek Bunlar?

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

brcinn

Guru
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
467
0
arkadaşlar bir seneden beri kollarımda selülitlenme var iğrenç bir durum. yapılacak her şeyi yaptım fakat yinede gitmediler:1no2: aranızda kollarındaki selülitlerden kurtulmuş olan varsa veya bana öneride bulunabilecek nolur şimdi konuşsunnn berbat bir durum yardım edin. daha 22 yaşındayım nası gidecek bunlar ya. hem görüntüsü iğrenç hemde kollarımda sürekli bir ağrı!!! çok dertliyim çoook senağlamasenağlamasenağlama

canım agri varsa bi rahatsizlik olmasin CADIARZU doktora gitmeyi dusundun mu...

agrili selülit bir nevi dolasim bozuklugudur cunku... meraklanman icin degil sakın yanlis anlama ama gene de aklinda olsun Şeniz

canım agri varsa bi rahatsizlik olmasin CADIARZU doktora gitmeyi dusundun mu...

agrili selülit bir nevi dolasim bozuklugudur cunku... meraklanman icin degil sakın yanlis anlama ama gene de aklinda olsun Şeniz

ilgilendiğin için teşekür ederimyerimseniben. malesef selülit için doktora gitmeyi hiç düşünmedim. bunun nedeni de pc başında çalıştığım için bütün gün hareketsiz kalmam ve genetik olayına bağlamam. ama dediğinde haklı olabilirsin. bu durum fazlasıyla canımı sıkıyor. umarım en kısa zamanda çözülür!!! umut iştesenağlama

kızlar bakın soole bisi buldum

Kollardaki selülitler için sizce ne yapılmalı?
Yine egzersiz lazım. Dambıl kullanılabilir. Yalnızca kolları çalıştıran aletler var. En azından kolları kasıp gevşetmek, oradaki kan dolaşımını hızlandırmak için yeterlidir. Germek ve serbest bırakmak çok önemlidir.

ayrıca her gun kollarinizi keseleyip soguk su tutmak ve ardindan ardic, susam yagi ikilisini kollara surmek iyi gelebilir nacizane fikrim... süprizzzzz

kızlar bakın soole bisi buldum

Kollardaki selülitler için sizce ne yapılmalı?
Yine egzersiz lazım. Dambıl kullanılabilir. Yalnızca kolları çalıştıran aletler var. En azından kolları kasıp gevşetmek, oradaki kan dolaşımını hızlandırmak için yeterlidir. Germek ve serbest bırakmak çok önemlidir.

ayrıca her gun kollarinizi keseleyip soguk su tutmak ve ardindan ardic, susam yagi ikilisini kollara surmek iyi gelebilir nacizane fikrim... süprizzzzz[/QUO

keşke bu karışım işe yarasa hemen uygulamak lazım ama krem .yağ vs. sürmek o kadar zor geliyorki:bbo: sırf kollarımın görüntüsü biraz daha iyi olsun diye yüzmeye gittim sabah akşam dambıl kullandım yağlar sürüp streç filme sarıp beklettim ama nafile lanet olası şeyler bir türlü gitmiyor yaaaasenağlama nasıl gidecekler aklım almıyortatlicadiarzu

canım o zaman damarsal bi sorun olabilir... kollarda olur mu bilmem ama ic varis de selülit yapabiliyor... selülite benzer cokuklukler oluyo ic variste... :bbo:

Benimde kollarimda son 6-7 aydir selulitler olustu ve oldukcada kotu gorunuyorlar,dun bir fikir geldi aklima ve en kisa zamanda uygulamaya baslayacagim,kollarima selulit kreminini surup strec filmle sarip evislerini oyle yapacagim belki ise yarar,bu arada ben son 6-7 ayda 10 kilo aldim hormon ilaclari falan derken butun vucudum rezalet bir hale geldi,ben bu selulitleri hizla kilo almama bagliyorum ama dedigin gibi benimde kollarimda agrilar oluyor ve eskisine nazaran cok cabuk yoruluyor kollarim,bir doktora danismak lazim belkide.

Benimde kollarimda son 6-7 aydir selulitler olustu ve oldukcada kotu gorunuyorlar,dun bir fikir geldi aklima ve en kisa zamanda uygulamaya baslayacagim,kollarima selulit kreminini surup strec filmle sarip evislerini oyle yapacagim belki ise yarar,bu arada ben son 6-7 ayda 10 kilo aldim hormon ilaclari falan derken butun vucudum rezalet bir hale geldi,ben bu selulitleri hizla kilo almama bagliyorum ama dedigin gibi benimde kollarimda agrilar oluyor ve eskisine nazaran cok cabuk yoruluyor kollarim,bir doktora danismak lazim belkide.

İnşAllah canım düşündüğün yöntem sende işe yarar çünkü bana hiç bir faydası olmadıda gerçi ben ev işi falan yapmadım sadece dambıl çalışmıştımbenneyaptımki

son 1 aydır bende farkettım yaz geldi birde varya kısa kolluda giyemeyeceğim sanırım :KK5: varmı giderici bir tavsiyesi olan ?

Hafatada 2-3 kez titreşimli bir masaj aletiyle masaj yapıyorum 15 dakika. Atrıca her gün duşta bildiğimiz çıkıntılı selülit masaj aletleriyle neredeyse canımı acıtacak kadar baskıyla masaj yapıyorum her kola 5 dakika... Ardından da soğuk su tutuyorum.

Relax tone gibi bir masaj aletiyle keseleme işe yarayacaktır. Aynısını ben de yapıyorum çünkü kilo alımıyla bende de gevşeme meydana geldi hiç yoktu önceden. Ayrıca dambılla çalışmaya da başlamayı düşünüyorum. Kremdi filan birazcık hikaye yoksa ne kremler sürdük olmadı diğer yerler:KK1:

X