Calvin Klein EUPHORİA

Türkiyede 217 küsür fiyati ben 160 ytl ye getirtiyorum istermisiniz %100 orjinal...gerçi sadece bu değil hermarka makyaj krem parfüm

ilk sıktığımda ölüyorum sandım evden çıkmadan önce sıktığımdan yemek boyunca o kokuya katlanmak zorunda kaldım . daha sonraki gün üstümü kokladığımda hoştu ama bir daha sıkmam o kokuyu çok daha güzek kokular var sırnaşık şey çok kalıcı bir koku olduğunun garantisini verebilirim.
benim sevmememe rağmen kuzenim ( ki kendisi çok seçici bir erkektir ) bayıldı :uhm:

Son düzenleme:
süper bi koku ama akşam bi yere giderken kullanmak daha yerinde heralde, biraz yoğun çünkü.. ama çok çekici, erkekler bayılıyoooooooooo :)

blossom olanını kullanıyorum ben, hiç kalıcı değil ama çok çok çok çok güzel. ben ve eşim bayılıyoruz:)
ben de diğerini hiç beğenmemiştim, herkesin zevki farklı tabi. ayrıca blossom ödüllü bir kokuymuş arkadaşlar. netten ararsanız bulursunuz:)) ama keşke bu kadar pahalıyken bari kalıcı da olsaydı

bu kokuyu kokladıgımda aklıma ilk krem kokusu gelmişti kötü degil ama pekde farklı bir koku degil bence

o kadar çok seviyorum ki bu kokuyu emınononden açık parfüm imalatçıdan 1litre aldım 1şisede orijinalım var emitasyonu kıyafetlerime orijinalıni tenime sıkıyorum gittigim yerde kokumla imza atmanın keyfini yaşıyorum 2005yılının Avrupada en sexi kokusu boşa seçılmemiş daha parfümümü sormayan olmadı

annemde bende kullanıyoruz.onda kalıcı bende anında kayboluyor.
tene göre değişiyor kokusu ve kalıcılığı.
mükemmel kokuyor o ayrı.
ben vücut kremiyle beraber kullandığım zaman biraz daha kalıcı oluyor.gerçi tüm parfümlerde geçerli bu, kalıcılık adına.

arkadaşlar sizin dediğiniz bumu :uhm:

şipariş verdim gelmesini bekliyorum umarım kalıcıdır, kokuyu çok begenmiştim ama yorumları okuyunca üzüldüm doğrususenağlama

super bi parfum yaaaa cok etkileyici kokusu var,ben cok kullandim simdiki bitti bitecek kiyamiyom:KK43:gittigim yerlere az imza atmadim bu parfumlesırnaşık şey.parasida azicik ucuz olsa:nazar:

ben dün D&P den aldım
pek beğenmedim açıkçası, 2 yıl önce hypnotic poison kullanmıştım ona çok benziyo
ağır geldi bana

euphoria bana da çok ağır geldi ama angel, e-kübranın dediği gibi posion vs. sevenlerin hoşlanacağı bi parfüm

açık parfümlerden hiçbirisinin orjinaliyle alakası bile yok

bence ilk başta benziyo gibi duruyo ama sonradan kokuları değişiyo üstelik kıyafete deyince leke bırakıyo açık parfüm
en azından benim geçen sene aldığım açık miracle öyle oldu ve beyaz montumun yaka kısmını sarı sarı yaptı ben de bi daha kullanmadım

Kullandığım onca ünlü parfüm arasında eşim tarafından en çok sevilen parfümüm.Dünyanın en iyi ilk 3 parfümü arasında diye okumuştum.

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım. bende bu parfümden pek memnun kalmadım sıkıyorum sıkıyorum kokmuyor belkide tenime uygun değildir

valla bende orjinali var.hem de iki sene oldu alali.. baska parfumler de kullnadim arada.. hala sıktıgımda cok guzel kokuyor. az sıkmak lazim biraz agir cunku.. ve saatlerce de kokuyor. bana kokmuyor gibi geliyor ama sabah surdugumde aksam hala ne guzel kokuyorsun ne kullniyorsun diyenler oluyor..
erkegi daha da guzel. sevgilinize esinize alin derim..

X