Calvin Klein EUPHORİA

ben iki yil once orjinalini aldim hala kullaniyorum cok guzel bi parfum.. ve hala cok kalici..
erkegi daha bile guzel.. esinize sevgilinize alin derim..

euphoria 'yi d&p den ilk aldığım gün yani yaklaşık bi ay önce yorum yazmıştım buraya hiç beğenmediğimi, çok ağır bulduğumu sölemiştim
ama o kadar yanılmışım ki....
içinde bulunduğum her ortamda herkes sordu,ve çok gzl yorumlar aldım parfümüm hakkında,bende sonradan beğenmeye başladım,biraz zman geçtikten sonra o kadar gzl bi hal alıyo ki anlatamam,ve tabi bi o kadar da kalıcı......

bugün de "c.k the one" aldım (yine d&p den) sabah 10 civarında. şuan aradan tam 13 abartmıyorum tam 13 saat geçti ve koku hala bileğimde:dance:sositososito

ikisini de şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar:nazar:

Çok ilginç bu parfüm hakkında başka sitelerde de fikir birliğine varılmamış. Oralarda da kimi çok ağır kimi çok hafif demiş. İlk denediğimde tester kağıdına sıktılar bu ne iğrenç koku demiştim. Bir hafta kağıtta kokusu kaldı. wish rush gibi bir kokuydu.

Sonra bu kadar çok beğenen olunca tekrar denemek istedim. Bu sefer çok hafif hoş bir kokuysu. Daha sonraları da hep hoş hafif çiçeksi bir koku olarak algıladım. Ya bu parfüm her tende farklı kokuyor yada birkaç çeşidi var o yüzden karıştırılıyor.

bu parfümü eşim çok beğenmişti. bende çok rahat kullanamıyacağımı düşünerek almıştım.
Ama yanıldım. Çevremdeki herkesin adını sorduğu bir parfüm. Günlük kullanım için oldukça ideal, çok memnunum. 3-4 çeşit parfümüm olmasına rağmen genellikle bunu kullanıyorum.

Kızlar,Calvin Klein EUPHORİA parfümünü deneyen varmı?Çilekli,tatlı ve azçık baharatlı oryantal bir kokudur.Çok güzel,cezbedici ve kalıcıdır.Günlük kullanım için idealdir.Esas notlar:nar,hurma,lotos çiçeği,zambak,siyah orkide,misk,siyah menekşe.
04478484006.jpg

Tatlı oryantal kokuları seven denesin,kesinlikle tavsiye ederim

eşim bayılıyor bu kokuya. severek kullanıyorum. benden tam not.

Çok severek kullandığım canım parfümüm.:))
Biraz ağır bir kokusu var fazla sıkmamak gerek ama parfüm sıkıldığı an değilde üzerinden birkaç saat geçince kokusu muhteşem oluyor.:))

ben bunu kullanıyorum..
gecen sene yılın kokusu seçildi
herkes sorar adını..güzel bir koku ama nedense ben hala cok ısınamadım..
bitecek yakında

Testerını kullandım ama memnun kalmadığım için gerisi gelmedi. Kadını hoş kokmayıp,erkeği de bu kadar hoş kokan bir parfüm..gerçekten ilginç Hatta erkek arkadaşıma en son hediye ettiğim şey CK-Euphoria 50 ml :-)

Tam kış kokusu. başta bana da ağır geldi. ama biraz zaman geçince asıl süper kokuyu hissedebiliyorsunuz kızlar.

bu parfümü sıktığımda kuzenim hacı yağı mı kullanıyosun demişti:)
bence güzel bi koku aman aman bişli değil ama yine de hoş

mukemmel otesi bi parfum ve dun aksam 6da skmama ragmen hala kokusu gecmedi!
yani kisacasi coook kalici

Çok ilginç bu parfüm hakkında başka sitelerde de fikir birliğine varılmamış. Oralarda da kimi çok ağır kimi çok hafif demiş. İlk denediğimde tester kağıdına sıktılar bu ne iğrenç koku demiştim. Bir hafta kağıtta kokusu kaldı. wish rush gibi bir kokuydu.

Sonra bu kadar çok beğenen olunca tekrar denemek istedim. Bu sefer çok hafif hoş bir kokuysu. Daha sonraları da hep hoş hafif çiçeksi bir koku olarak algıladım. Ya bu parfüm her tende farklı kokuyor yada birkaç çeşidi var o yüzden karıştırılıyor.

kızlar bende bu aralar bu parfumu kullanıyorum yorumlarımı paylasım sızlerle bu kokuyu ılk sıktıımda bu ne yaz dedım satıcı kıza ustumude bır suru koku vardı amamn bunu verme sakın ıgrenc hanısı dedı ck dedı neyse cıktık gezdık derken tekrar kolumu kokladım esımle bırbırımıze bakıp dırek donduk parfumerıye bu hanısı dedık ck dedı yanı kızlar ılk sıktıgında cok agır youn bır koku ama duz notalı bır koku deıl gızemlı bır koku tarz bır koku dıyebılırım neye benzıyor dersenız parfumden anlıyan bırı olarak meyva cıcek dıye ayıramam cunku ben hıc bır tanıdık kokuya benzetemedım ınanın cou cıcek der bu kokuya ama hanı cıcek dıye sorsunlar soyleyemez kımse cok sentetık bır koku yanı ve kullandıkca begenıyorsunuz erkeklere elınce onlar cok begenıyor

ben bunu almadan once hafıf cıcek kokusudur dıye adını cok duymama ramen denememıstım ama cok tezat ya agır gercekten

kızlar cıceksı bır koku ıstıyosanız boyle buram buran burbery the beat alın cok uzel ama tarzım degıl hafıf eldı bana buram buram cıcek hafıfte vanılya var dolumuda var bargello parfumde

yok katılamıycam ya kokusu gıbı degıl addıct desen canel 5 desen tamam ama bu koku tatlı ve tok keskın cıcek kokusu

euphoria bana da çok ağır geldi ama angel, e-kübranın dediği gibi posion vs. sevenlerin hoşlanacağı bi parfüm

Angel ve poison kadar kesinlikle kötü değillll canımm onlar çokk iğrenç kokuyor en azından bu okadarda ağır değil
bende çokk beğendimm kokusunuuuuu

Arkadaşlarr kullandığınız ve beğendiğiniz calvin klein resmini paylaşırmısınızz lütfennnn
hangisi daha güzel yada ağırrr

X