Calvin Klein EUPHORİA

ben dün aldım d&pden set olarak arkadaşlar çok sexi biraz agır gibi ama koku açılınca on numara oluyor kokunun kalıcı olması için size önerilerim war arkadaşlar ben dün dove vücut kreminin içine 5 - 6 kere Calvin Klein EUPHORİA sıktım içine kremi karıştırdım karışım hazır oldu sonra duş aldım vucuduma kremi sürdüm ardından boynuma ve el bileklerime parfümü sıktım kaç gün gündür çıkmadı üstümden bence deneyin.erkek arkadaşım bile bu parfümüme hasta oldu.sırf kokumu almak için her defasında görüşmek istiyuor ehuehuehu :KK1::KK1::KK1:kalıcıklıkta benden ama kendi bulduğum bir formül denerseniz yorumları bana yazın.güzel kokulu günler.:KK64::KK64:

ben dün aldım d&pden set olarak arkadaşlar çok sexi biraz agır gibi ama koku açılınca on numara oluyor kokunun kalıcı olması için size önerilerim war arkadaşlar ben dün dove vücut kreminin içine 5 - 6 kere Calvin Klein EUPHORİA sıktım içine kremi karıştırdım karışım hazır oldu sonra duş aldım vucuduma kremi sürdüm ardından boynuma ve el bileklerime parfümü sıktım kaç gün gündür çıkmadı üstümden bence deneyin.erkek arkadaşım bile bu parfümüme hasta oldu.sırf kokumu almak için her defasında görüşmek istiyuor ehuehuehu :KK1::KK1::KK1:kalıcıklıkta benden ama kendi bulduğum bir formül denerseniz yorumları bana yazın.güzel kokulu günler.:KK64::KK64:

bu önerini deneyecem :) dove haricinde herhangi bi vücut kremi olur mu?

Kullandığım en muhteşem, en kalıcı, en tenimle buluşan en en en parfüm. Sen nasıl güzel bir şeysin öyle..:KK53:
Bayılıyorum resmen ama çok çabuk bitiriyorum ve sık alamıyorum. Malum öğrenci olunca parası pek de normal gelmiyor ve işin kötüsü annem açık parfüm kullanmama karşı. Ben de aldığımda gıdım gıdım sıkıp her akşam öpüp yatıyorum şişeyi. Öyle bir aşk :KK1:

Son düzenleme:
bu parfümü kendim kullanmadım ama arkadaşımda denedim biraz ağır geldi bana az sıkılırsa belki normal olabilir çok şekerli gibi kokusu bence ideal parfüm issey miyake leau dissey veya gucci envy me bu da sulandırıp falan kullanılırsa olabilir kötü değil ama tenden tene fark ediyo tabi parfümler kendi teninizde deneyin kızlar herkesde farklı duruyolar

X