Calvin Klein EUPHORİA

kalipso

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2007
233
1
44
Kızlar,Calvin Klein EUPHORİA parfümünü deneyen varmı?Çilekli,tatlı ve azçık baharatlı oryantal bir kokudur.Çok güzel,cezbedici ve kalıcıdır.Günlük kullanım için idealdir.Esas notlar:nar,hurma,lotos çiçeği,zambak,siyah orkide,misk,siyah menekşe.
04478484006.jpg

Tatlı oryantal kokuları seven denesin,kesinlikle tavsiye ederim

ben kullanıyorum..ama bence çok günlük değil ben genelde gece kullanmayı tercih ediyorum: )

Kızlar,Calvin Klein EUPHORİA parfümünü deneyen varmı?Çilekli,tatlı ve azçık baharatlı oryantal bir kokudur.Çok güzel,cezbedici ve kalıcıdır.Günlük kullanım için idealdir.Esas notlar:nar,hurma,lotos çiçeği,zambak,siyah orkide,misk,siyah menekşe.
04478484006.jpg

Tatlı oryantal kokuları seven denesin,kesinlikle tavsiye ederim[/QU
Avrupa'da 2006 yılının en seksi kokusu seçilmiş,hakkını vermek lazım etkileyici ve çok kaLICI !!!

ben uzun zamandır gucci envy kullanıyorum çok da memnunum,çok kalıcı ve güzel bir parfüm ama iki değişik parfüm kullanmayı düşünüyorum bazen,yani gucciden vazgeçmeyeceğim tabiki ama arada bir kullanacağım değişik bir parfüm olsun istiyorum :kahve:

güzel şeyler söylenmiş bu parfüm için ama her parfüm her tende farklı kokuyor,
keşke bu parfümlerin bir haftalık küçük numuneleri olsa da deneyebilsek tatlicadiarzu

Bana göre bu cok agir, ama bunun bir baska cesiti var ve cok daha haffif ve süper kokuyor,
Euphoria BLOSSOM,
ben onu daha cok tavsiye ederim, yani daha haffif kokuyu sevenlere göre:)))

Ayrica bir kac haffif koku daha tavsiye edeyim,

JIL Sander PURE, cok güzel,
D&G Light BLUE

bence bunlari da deneye bilirsiniz???

valla bende kullanıyorum acayip seksi ve güzel bir koku bunu kullanıp çıktığım zaman muhakkak ne kullandığımı sorarlar şiddetle tavsiye ediyorum

harika bi parfum en sevdigim parfum diyebilirim hatta
yaz kış kullanmak icin ideal

sevgilim hediye etmişti bu parfümü bana. kışın gündüz de kullandım ama yazın ağır oluyo.yaz geceleri için uygun ama:) çok beğeniyoruz biz.

bence güzel ama ağır ben ne gündü ne gece kullanabilrim kuzenimde var onda denedim ama benlik bi koku değil

kalıcı we sexi koku olduguna katılıyorum
10 fıs sıkarsanız tabi ağır olur arkadaşlar :)))

Uuzun süre kullandım kesınlıkle egzotık ve harıka bır aroma içeriyor...
Düğünümde de bunu kullanmıştım hatta...:KK70:
adı üzerinde eUPhorıa yanı bır nevın nirvana:KK70:

X