hamile kalmak isteyenler neler yememeli

sana katılıyorum canım benim bendede adetime bir hafta kala gögüslerim şişer adetim başlayınca sızılarım geçerdi. ama bu ay döllenmeden hemen sonra şişti ve hatta adetim bitti daha gögüs ağrım geçmedi bende ada çayına yeni başlamıştım heralde ondan diyorum bu ay bende içmiyorum bide öyle deniyeceğim bakalım hakkımızda hayırlısı........

EVET YAA.. BENDE BU AY HAMİŞLİK İÇİN HİÇ EKSTRA BİŞEY YPMICAMM.. YAPMIYOMDA.. İLİŞKİDE AZ YAPCAM.. YUMURTLAMAYA YAKIN VE YUMURTLAMA GÜNÜMDE .. ISI TAKİBİ YAPIYORUMM.. BAKALIM.. NASİP NEYSE O.. STRES YAPTIM .. YETER ARTIK.. SAKİN OLUCAMM.. BİRDE BUNU DENİYİM.. NE ZAMAN OLURSA OLUR. KISMET ..AMA ADAÇAYI DAHA İÇMİCEMM.. ASLAAAA..

Merhaba sevgili bayanlar aranıza yeni katıldın 12 yıllık evliyim bir kızım var 11 yaşına girdi ama 4-5 aydır bir kardeş krizine girdi çok istiyor bende dr. gittim tahliller testler yaptırdım 39 yaşındayım görünüşe göre bir sorun yok am nedense hala olmuyor.kızım çabucak olmuştu.şimdi bu durum beni çok üzüyor her ay olmadığını görünce kızım çok ağlıyor.ne yapacağımı şaşırdım bu gün tekrar dr. gidicem yaşımdan dolyı dr. kontrolünde olmasını istiyorum işte böyle sizlerle paylaşmak istedim yoksa çokmu geç kaldım bir kardeş için:

maydonoz,sarımsak,badem,ceviz,nane,patates... allahım en sevdiğim şeyler:KK43: ben 3 ay sonra hamile kalmayı planlıyorum allah izin verirse. demek sevdiğim şeylerden uzak kalacağım.. ne kötü..

ya bu adaçayı ve maydanoz suyuyla hamile kaldığını söyleyenler bile var hangisine inananıcaz şaşrıdık valla bende aldım adaçayı ve bir yudum içtikten sonra bıraktım bu kadar iğren bi tat olamaz ya neyse allah hayırlısıyla sağlıklı bbişler nasip etsin bütün isteyenlere

kızlar bana adaçayı yaradıkafamçokkarıştı
demekki insandan insana farklılık gösteriyo.beni adetim kürtajdan sonra fena halde düzensizleşti.40 gün olmadığımı bilirim dr bi sorun yok diyip yolluyodu:sm_confused:
bende adaçayına başladım.civanperçemide atıyordum içine içiyodum.yalan olmasın 3-4 ay sonra hamile kaldım.çünkü adetim çok düzenli hale gelmişti.artık ilgisi varmı bilemiycemCADIARZU

kızlar bana adaçayı yaradıkafamçokkarıştı
demekki insandan insana farklılık gösteriyo.beni adetim kürtajdan sonra fena halde düzensizleşti.40 gün olmadığımı bilirim dr bi sorun yok diyip yolluyodu:sm_confused:
bende adaçayına başladım.civanperçemide atıyordum içine içiyodum.yalan olmasın 3-4 ay sonra hamile kaldım.çünkü adetim çok düzenli hale gelmişti.artık ilgisi varmı bilemiycemCADIARZU
tadı çok iğren ama iyi gelir dediler diye valla içine civan perçemi ve limon sıkıp ılıkken bi dikişte her gün içtim.adetime 1 hafta kala bırakıyodum.hamileler için sakıncalı olduğunu biliyordum..her ihtimale karşı adete yakın bırakıyodum...

sağol.bak denegeni bozmuş biri bişey dio yazpıoruz işte

ben adaçayını çok içiyorum çünkü farnjite süper etkili ama o haber duyduğumdan beri sadec adet olduğumda eğer boğazımda ağrı varsa içiyorum valla deneme tahtasına döndükkafamçokkarıştı

X