Bölgesel İncelme Nivea My Silhouette kullanan var m?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

dids

f & d
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
6.481
23
43

pr012308maxnv1.jpg

Nivea My Silhouette 200 ml.

*Yeni NIVEA My Silhouette Jel - Krem içeriğindeki çok etkili doğal Bio - Slim kompleks ile siluetinizi inceltiyor ve şekillendiriyor.
*Nivea araştırmaları yüksek performanslı aktif içerikler olan BEYAZ ÇAY ve ANASON ÖZÜ'nü birleştirerek çift etkili doğal Bio - Slim kompleksi geliştirdi.
*Beyaz Çay doğal yağ azaltma özelliği ile bilinmektedir.
*Anason Özü' nün kolajen üretiminde artışa yol açtığı bulunmuştur.

kanıtlanmış sonuçlar

*Basen, kalça, bel ve karın bölgesi gibi sonuç alınmak istenen bölgelerde 3 cm.' ye varan incelme,
*4 haftadan sonra ilk ölçülebilir sonuçlar,
*Gözle görülür derecede daha esnek cilt .

NIVEA My Silhouette!’in yüksek etkisi vücudu lazer ışınlarıyla tarayan ve vücudun özel kıvrımlarını belirleyen yeni öncü bir lazer teknolojisi kullanılarak kanıtlanmıştır. 'Bu teknoloji ile, NIVEA My Silhouette!'in uygulanmasından önce ve sonra tüm vücudun üç boyutlu bilgisayar görüntüleri oluşturulmuştur. 4 hafta sonunda problemli bölgelerde ilk sonuçlar ölçülmüştür.

NIVEA body My Silhouette!’in kullanımı çok kolay!

-Basen, kalça, bel, karın ve incelip yeniden şekle girmesini istediğiniz diğer bölgelere uygulayın.

-Sabahları ve/veya geceleri yatmadan önce uygulayın.

-Vücudunuz 3 cm’ye kadar incelir.

NIVEA My Silhouette!’teki Bio-Slim Kompleksi’nin içeriğinde Anason bitkisinin aromalı meyvesi bulunmaktadır. Anason özü hücre metabolizmasını aktive ederek cildin sıkılığını ve esnekliğini sağlayan bağ dokusu için gerekli olan kolajen üretimini arttırır. Bunun sonucunda, vücudu yeniden şekillendirir.

Çin’de bin yıl önce beyaz çay içmek için sadece imparatorlar ve diğer yüksek rütbe sahiplerine izin verildiğinden beyaz çay imparatorluk çayı olarak da bilinir. Beyaz çay’ın iki etkisi vardır: Deri altındaki dokularda bulunan yağ hücrelerinin çoğalmasını engellerken, var olan yağ hücrelerinin boyutunu küçültür.Böylece vücudunuz incelir.Ayrıca, yağ hücrelerinin tekrar oluşmasını engelleyerek uzun vadeli sonuç sağlar.

NIVEA araştırma merkezi yüksek lazer teknolojisi kullanarak NIVEA My Silhouette! uygulandıktan sonra problemli bölgelerinin çevresinde 3 cm’ye kadar incelme olduğunu kanıtlamıştır. Sadece 4 hafta sonunda ilk sonuçlar görülebilir.

(alıntıdır)

Kızlar yeni çıktı bu ürün biliyorum ama kullanan yada kullanmayı düşünen var mı?

ben kullanıyorum çok harika ben çok memnunum tam bir aydır kullanıyom bana çok iyi geldi yaza kadar kullanıcam incecik belli olurum artık krem harika çünkü

ben kullanıyorum çok harika ben çok memnunum tam bir aydır kullanıyom bana çok iyi geldi yaza kadar kullanıcam incecik belli olurum artık krem harika çünkü

Bende almak istiyorum , nasıl kullandığını bana tarif edebilirmisin lütfen , mesela okuduklarımda sabah akşam sürün diyor , sen nasıl kullanlıyorsun , bide sürünce masaj yapsak yada spor yapsak etkisini ikiye katlarmıyızki :eek:

kremi banyodan sonra iice keseden sonra sürün ve arkasından eritmek istediğiniz yeri streçle sarın bi saat
kalsın üstünüzüde iice örtün terletin o bölgeyi daha kısa sürede etkili sonuç alırsınız

bıde bunun yanında nıvea'nın sıkılastırıcı dus jelını kullanın bakın nasıl işe yarıyor nıvea nın vucut urunlerı gercekten cok basarılı

kremi sürüyorum iyice yediriyom şöyle sabah akşam sabahları sürdükten sonra yürüyüşe çıkıyom akşamlarıda titreşim kemerini takıyom benim belim 74 tü şimdi ise 71,5 yani daha 1 aylık yaza kadar 65 filan olurum ben memnun kaldım inşallah sizde faydasını görürsünüz hanımlar

yaaa bu krem kalca erıtmek ıcın olurmu bıraz kuculsun ıstıorum popommm :))))

bu kremi bende kullanıyorum 3gündür 3hafta sonra bir değişiklik olursa yazarım

reklamını görmüştüm ama pek inandırıcı gelmedi bana.ama madem siz kullandınız yararını gördünüz denemek lazım.

niveanın diğer inceltici ürünleri ile karşılaştırsak hangisini kullanmak lazım acaba?

kızlar çok teşekkürler almayı düşünüyorum çünkü benim bel incecik omuz yok kalça var 3 - 4 cm inceltiyorsa kötü ben en az 10 cm inceltsin instiyorum oda heralde hayalimde kalır

arkadaslar bu krem hakkında bıraz arastırma yaptım cok guzel ınceltıyomus toparlıomus falan ama sonradan o yaglar fazlasıyla gerı gelıyomus dıolar kararsız kaldım

Kızlar ; aldım ben kremimi , yarım cm incelsem bile yazarım size a.s.

Ama bana bir fikir lazım , kremin kullanılış tarifinde sabah akşam masaj yaparak uygulayın diyor , bende kremimi sürdükten sonra ufak bir titreşimli masaj aletim var onunla masaj yaptım yarım saat , sonra denemek için elimle masaj yaptım fakat kollarım çok ağrıdı , sizce masaj aletiyle devam etsem olurmu fisfisfis

X