Bebek Beslenmesi kızlar oğluma rezene çayı verdim ama...

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Canim Benim Oğlum 3.5 Aylik Bende Milupanin Rezenesini Ve Papatya çayini Veriyorum.ama Oğlum Küçük Olduğu Için Doktorumuz 50 Cc Geçme Ve Bunu Birden Verme Gün Içinde Bölerek Ver Demişti Bende öyle Yapiyorum.karni Su Ile Doyar Buda Seni Rahatsiz Edebilir.belki Biraz Daha Azaltsan Iyi Olabilir Derim.rezene çayi Bende Içiyorum Anneninde Gazini Aldiğini Duymuştum

kızlar ben mart annesıyım.bende ogluma mılupanın rezene ve papatya cayını verıyorum.cocuk severek ıcıyor ama ne uyku yapıyor nede gazını alıyor acaba benım oglumdamı bır sorun var.sızın anlattıgınız hıcbır sey bızde olmuyor

günde 120 cc yi yani bi çay bardagını geçirmeyin anneler cayları.hem bebeğin düzenli kilo alımına etki eder hemde sodyum düşüklüğü yapar buda beyin gelişimini olumsuz etkiler.eğer gaz probleminize etki etmiyorsa bide dr nuza danışarak nurse harways.sab simplex,babuline( ben oğluma bundan kullandım cok ii geldi.)bunlar tamamen bitkisel ve yan etkileri yok.

kızım 54 günlük.bende kızıma milupanın rezene çayını kullanıyorum ama ne uyku yapıyor nede gazına fayda etti.dr umuz günde bir çay bardağından fazla verme dedi.benim kızımamı etki etmiyor yoksa benim kızmı anormal:)

canım rezene cayı faydalı bir içecektir.korkma bişey olmaz .benim 2 tane oğlum var aralarında 3 yaş var ikisindede kullandım.çocuklarım gayet normal.bizim dr umuzda önermişti zaten. benim cocuklarımda uyku problemi vardı onuda düzene soktu rezene..sevgi ve dua ile kal

benimde 2 aylık oğlum var milupanın rezene ve papatya cayını beraber veriyorum biberona 20ml hazırlıyorum gün icinde aralıklarla veriyorum severekte iciyor. farkedilir aşırı bi etkisini görmedim ama cok sancılı ve huysuz olduğu zamanlarda icirince rahatladığını farkedebilitorum tavsiye ederim.

selam kızlar ben yeni üyeyim ve yeni anneyim oğlum henüz 60 günlük gaz problemi var tecrübeli anneler bana yardım edermisiniz rezene çayı öneriyolar ama ben ne ölçüde ne sıklıkta vereceğimi bilmiyorum birde muskat verebilirsin diyolar bunları uygulayanınız varsa beni bilgilendirirmisiniz lütfen...

Arkadaslar aktardan alınan rezene mi iyi yok sa milupa nın mı milupanın pek faydasını görmedim sanki

X