çok tuhafınıza gidecek ama yardım edin

snickers79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
149
0
kızlar şimdi benim miyom ameliyatından sonra hamile kalmam gerekiyormuş.buda beni acayip korkutuyo bide şimdi çocuk olması için erkeğin içineboşalması gerekiyor ya benim bu düşünceden acayip miğdem bulanıyor.çokmu tuhafım niye böyle düşünüyorum anlayamıyorum kendimi.birde çocuk olucak diye ödüm kopuyor.sanki hayatım bitcek gibi geliyor.şimdi sizde kızcanız bana ama kızmayın.psikolojik bu durum.ailemde herkes istiyor bebek olsun diye.eşimle benim sakin düzenli bir hayatımız var ancak oda sanki istemiyor.gerçi olmama ihtimalide var ameliyattan sonra ama böyle bir engel olmasınıda hazmedemiyorum,bebek olursada ne yapacağımı bilmiyorum.siz bari anlayın benide bir fikir verin bana.:1no2:

belki bebege hazir degilsiznz onu anladimde neden mideniz bulaniyor onu anlayamdim evlisiniz bu normalde yaptiginiz bisey degl mi,bebek ne icin olmasi gerekli miyomun yeniden tekrarlamamasi icin mi kusra bakmayin pek yardimci olamadim ama hazir degilseniz yapmayin sizde diyebilirim ancak

anlıyorum seni o da çocuk meselesi
ameliyatın acilen olmasımı gerekiyor mesela kendini cocuk sahibi olmaya hazır hissettiğinde olma sansın varmı ameliyatı???eger mühimse ve acil ameliyat gerekiyorsa ol tabiki ve cocuk sartsa oda olsun.annelik hissi bu olumsuz düşüncelerini silebilir...HERSEYDEN ÖNEMLİSİ SAĞLIK SAGLIGIN YERİNDE DEĞİLSE ESİNLE OLAN SAKİN YASANTININDA Bİ ANLAMI KALMAZ umarım dogru adımlar atarsın hayatında hşçkl

belki bebege hazir degilsiznz onu anladimde neden mideniz bulaniyor onu anlayamdim evlisiniz bu normalde yaptiginiz bisey degl mi,bebek ne icin olmasi gerekli miyomun yeniden tekrarlamamasi icin mi kusra bakmayin pek yardimci olamadim ama hazir degilseniz yapmayin sizde diyebilirim ancak

midemin bulanmasının sebebini bende anlıyamıyorum mağlesef.bebekte yaşım 29 olduğu için gerekliymiş ama ben sanırım ömür boyu hazır olmayabilirim zaten bu fikir beni çok korkutuyor.olmamasıda korkutuyor çıkmazlardayım anlıyacağın

anlıyorum seni o da çocuk meselesi
ameliyatın acilen olmasımı gerekiyor mesela kendini cocuk sahibi olmaya hazır hissettiğinde olma sansın varmı ameliyatı???eger mühimse ve acil ameliyat gerekiyorsa ol tabiki ve cocuk sartsa oda olsun.annelik hissi bu olumsuz düşüncelerini silebilir...HERSEYDEN ÖNEMLİSİ SAĞLIK SAGLIGIN YERİNDE DEĞİLSE ESİNLE OLAN SAKİN YASANTININDA Bİ ANLAMI KALMAZ umarım dogru adımlar atarsın hayatında hşçkl

teşekkür ederim iyi dileklerin için ameliyat acil çünkü zaten miyom 6,5 cm olmuş bile sağlığım için olmak zorundayım bunun yanısıra 3 yıllık evliyim yaşta gidiyor.ne yapmalıyım bilmiyorum.yada bu garip hislerden nasıl kurtulacam ben?

cnm bende ameliyat oldum zaten hemen olmuyo ki bak biz tedaviye başladık ameliyattan sonra olmadı ama çocuk istemiyosan bilemem ama yaşında war sen bilirsin
sonradan pişman olucağını da düşün bii bence

cnm ameliyatını hemen yap benimde 6 cm di aşırı ağrı yapıyodu şimdi ameliyattan sonra bişiyim kalmadı bide hamiş olsa :)))

cnm ameliyatını hemen yap benimde 6 cm di aşırı ağrı yapıyodu şimdi ameliyattan sonra bişiyim kalmadı bide hamiş olsa :)))

valla ne ağrı var ebruşcum ne sızı tesadüfen öğrendim ama 3 ay sonra hamile kalırsın dedi.niyet yokki bende iki arada bir deredeyim bilmiyorum yani.inşallah senin olur tatlım.

Canım zaten birsürü çeşidi war bunların benimki aşırı ağrılıydı zaten ağrım olduğundan gittim doktora kist çıktı banada hemen ameliyat dedi oldum bende niyetinin neden böyle olduğunu bilemem ama allah aratmasın cnm inş.

kızlar şimdi benim miyom ameliyatından sonra hamile kalmam gerekiyormuş.buda beni acayip korkutuyo bide şimdi çocuk olması için erkeğin içineboşalması gerekiyor ya benim bu düşünceden acayip miğdem bulanıyor.çokmu tuhafım niye böyle düşünüyorum anlayamıyorum kendimi.birde çocuk olucak diye ödüm kopuyor.sanki hayatım bitcek gibi geliyor.şimdi sizde kızcanız bana ama kızmayın.psikolojik bu durum.ailemde herkes istiyor bebek olsun diye.eşimle benim sakin düzenli bir hayatımız var ancak oda sanki istemiyor.gerçi olmama ihtimalide var ameliyattan sonra ama böyle bir engel olmasınıda hazmedemiyorum,bebek olursada ne yapacağımı bilmiyorum.siz bari anlayın benide bir fikir verin bana.:1no2:[/QUOT

çocuk olması için erkeğin içe boşalması gerekiyor cümlesi bana bi tuhaf geldi doğrusu gerçektende çok tuhaf geldi.çünkü ewli birisiniz ve çocuk olması gerekio demeniz kafi bencefisfisfis

kızlar şimdi benim miyom ameliyatından sonra hamile kalmam gerekiyormuş.buda beni acayip korkutuyo bide şimdi çocuk olması için erkeğin içineboşalması gerekiyor ya benim bu düşünceden acayip miğdem bulanıyor.çokmu tuhafım niye böyle düşünüyorum anlayamıyorum kendimi.birde çocuk olucak diye ödüm kopuyor.sanki hayatım bitcek gibi geliyor.şimdi sizde kızcanız bana ama kızmayın.psikolojik bu durum.ailemde herkes istiyor bebek olsun diye.eşimle benim sakin düzenli bir hayatımız var ancak oda sanki istemiyor.gerçi olmama ihtimalide var ameliyattan sonra ama böyle bir engel olmasınıda hazmedemiyorum,bebek olursada ne yapacağımı bilmiyorum.siz bari anlayın benide bir fikir verin bana.:1no2:[/QUOT

çocuk olması için erkeğin içe boşalması gerekiyor cümlesi bana bi tuhaf geldi doğrusu gerçektende çok tuhaf geldi.çünkü ewli birisiniz ve çocuk olması gerekio demeniz kafi bencefisfisfis

iyide anlamadığın nokta şu sanırım benim çocuk olmasında miğdem bulanmıyorki yapılan icraattan miğdem bulanıyor.iletişim kopukluğu yaşanıyor sanırım.

Muhtemelen şu ana kadar geriye çekilme yöntemiyle korunudunuz ki eşinin içine boşalması fikri sana tuhaf geliyor...Madem eşininde henüz çocuk istemediğini düşünüyorsun o zaman konuş onunla ve uygun bir yöntemle korunun(prezervatif gibi). Etrafındakilerin çocuk istemesi önemli bir etken ama önemli olan senin istemen ve hazır olman...

Muhtemelen şu ana kadar geriye çekilme yöntemiyle korunudunuz ki eşinin içine boşalması fikri sana tuhaf geliyor...Madem eşininde henüz çocuk istemediğini düşünüyorsun o zaman konuş onunla ve uygun bir yöntemle korunun(prezervatif gibi). Etrafındakilerin çocuk istemesi önemli bir etken ama önemli olan senin istemen ve hazır olman...
zaten eşim korunuyor belkide o sıvının benim bugüne kadar biryerime deymemesinden kaynaklıdır bu miğde bulantısı.çocuk konusunda hazır olmasamda zorunlu kalabilirmişim doktorum dedi.:bbo:

bana ilginç geldi desem ayıp etmiş olurmuyum 3 yıllık evliyim demişsin yanılmıyorsam eşinin menisini hiçmi görmedin yada ay yazamayacağım

bana ilginç geldi desem ayıp etmiş olurmuyum 3 yıllık evliyim demişsin yanılmıyorsam eşinin menisini hiçmi görmedin yada ay yazamayacağım

ya arkadaşlar nasıl görmiycem ya hani eleştirmek yerine yardımcı olsanız diyorum 3 yıllık evli bir nasıl görmez meniyi prezervatif denen şeyi kullanıyorum ben dolayısyla meninin bana bulaşması söz konusu olmuyor anladınızmı?kokusundan miğdem bulanıyor yahu daha ne yazayım anlamadımki ya benim sadece onun içime bulaşmasını miğdem kaldırmıyor.hani çokmu zordur bunu anlamak.ben bunun içinmi yardım istedim.:kızgın::kızgın::kızgın:durumu anlayamıyorsanızki anlamıyorsunuz gibi gözüküyor eleştiri için yazmayın lütfen benim sadece yardıma ihtiyacım var bu durumu bende eleştiriyorum kendi içimde zaten.:bbo:

bencede o böyle yazınca benımde mıdem bulandı öyle mı yazmıs ki?

ya bence yapın gıtsın bebek nıye ıstemıyorsunuz kı kötü anlamda demıyorum ama bence cok guzel bırsey 23 yasındayım 3yasında bır kızım var suan ben bunu yazıyorum o yanımda anne dıyor ya herseyı bırakın ANNE demesı bambaska bır duygu ilk hamıle kaldıgım da bende kararsız kaldım ama ıstemedıgım ıcın degıl bakabılır mıyım korkusu sarmıstı cunku 20yasındaydım ama hıc pısman degılım CANIM KIZIM BENIM ..

ancak hastalığının çözümü neden bebek anlamadım ( o benim cahilliğim:) yine de istemediğin birşey yapmak zorunda kalmazsın inşallah!

yok tatlım ya hastalığın çözümü bebek değil ameliyat miyom için yapılıyor.ama ameliyattan sonra çocuk tuttu tuttu tutmadı belki ömür boyu olmayacak demesi.gerçi ameliyat olupta bebeği olanda var ma en kötü senaryo bu.henüz çocuğa hazır olamamakta çok kötü.benim korkum ömür boyu olmaması belki bugün yapılışındaki sıvıdan miğdem bulanıyor yada istemiyor olabilirim ama ya ilerde fikirlerim yada ruh halim değişirse ne olacak.ömür boyu aramakta var.birde beni anlayan birinin olması çok güzel teşekkür ederim.a.s. çiçeklerde sana

ya bence yapın gıtsın bebek nıye ıstemıyorsunuz kı kötü anlamda demıyorum ama bence cok guzel bırsey 23 yasındayım 3yasında bır kızım var suan ben bunu yazıyorum o yanımda anne dıyor ya herseyı bırakın ANNE demesı bambaska bır duygu ilk hamıle kaldıgım da bende kararsız kaldım ama ıstemedıgım ıcın degıl bakabılır mıyım korkusu sarmıstı cunku 20yasındaydım ama hıc pısman degılım CANIM KIZIM BENIM ..

haklısında ben hep okul bitiren ders çalışan idealleri tepede olan bir kadın oldum şimdi bebek fikri çok korkutuyor öyleki ödüm kopuyor hamile kalıcam diye.çokta kıskanıyorum olanları yada kucağında çocukları olan babaları.ben zaten şimdi yapamam ama sonrasındada meni fikri beni acayip itiyor.birde hep psikolojik olarak korkmuşuz ya aman hamile kalmayalım aman daha erken diye şimdi bunuda aşamıyorum.anlıyormusun?benneyaptımki

X