amniyosentez yaptıranlar yardım!!!

amniosentezden sakın korkma çünkü hiç bişey hissetmiyosun nerdeyse hiç bi acı olmuyo ama ondan sonraki bekleme süreci çok zor geçiyo ben yaptıralı 1 hafta oldu beklemek çok kötü inşallah iyi bi sonuç alırız hepimiz.bende 1/140 artmış down sendromu riski çıktı o yüzden yaptırdım ve çok endişeliyim allah herkesin yardımcısı olsun ve herkesin bebeğini ona bağışlasın.

sevgili hayalkiz,canim gecmis olsun insallah hayirli sonuclar alirsin,bende benim canavara yaptirmistim anne karninda idrar torbasi buyuktu,benimkini cerrahpasanin profu riza madazli yapti hemde universitede tanidigim ender doktorlardan,korkacajk bisey yok ,merak etme insallah ayirli sonuclar alirsin

bende rıza madazlıya gıttım ama amnıyosentezı bakırkoyde ferhat uysala yaptıracağım cnm

amniosentezden sakın korkma çünkü hiç bişey hissetmiyosun nerdeyse hiç bi acı olmuyo ama ondan sonraki bekleme süreci çok zor geçiyo ben yaptıralı 1 hafta oldu beklemek çok kötü inşallah iyi bi sonuç alırız hepimiz.bende 1/140 artmış down sendromu riski çıktı o yüzden yaptırdım ve çok endişeliyim allah herkesin yardımcısı olsun ve herkesin bebeğini ona bağışlasın.

benımde değerım 98/1 çıktı duacınım ınsallah sorun çıkmaz canım mnutlaka yaz bana sonucu merak ederım tamammı cnm allah yardımcımız olsun bebeklerımızı bıze bağışlasın inşallah:KK43:

canım bende 2 hafta önce yaptırdım bende çok korkuyodum ama diğer arkadaşların dediği gibi kan aldırırken daha çok canın yanıyo ben bebeğime zarar verir die çok korkmuştum bide doktor bize amniosentezden sonra 250/1 ihtimal düşük olabilecegini söyledi eşimden ve benden imza aldılar bu bizi çok korkuttu 1 hafta bişi olur die yattım (ama doktor yat dememişti bizim pimpirikliliğimiz yüzünden) geçen haftada kontrole gittim bebegim iyiydi(aslında ii deilde akciğerinde kist var zaten o yüzden amnio yapıldı genel durumu iyiydi) zaten eksilen suyu 2 günde tamamlıyomuş ilk 2 gün bol su içmemi söylemişlerdi sende öyle yap ama inan korkacak bişi yok inş sonuclarında ii çıkar sizde daha bi rahtlarsınız..(benim 2 test yapldı biri 1 hafta sonra çıktı ve temiz diğer testin çıkması 25 gün sürüyormuş şimdi sabırsızlıkla onun sonucunu bekliyoruz)

a.s. Sevgili Hayalkiz kac gundür giremiyordum cok hastaydim.bende 2 gun önce 3,lü test yaptirdim Insallah iyi cikar.Canim benim Dualarim seninle ve meleginle korkma atlatacaksiniz Allahin izniyle Ve Insallah hicbirsey Cikmayacak.Kendini yipratma neolur.Umarim Bebegini saglikla kucagina alinca bu günleri tebesümle hatierlayacaksin.Kalbimiz seninle

Sevgili HAYAL KIZ mutluluğumu seninlede paylaşmak istedim bugün doktordan telefon geldi ve 3 haftalık stresli bekleyişim mutlu bir şekilde son buldu bebeğimde hiçbir problem yokmuş herşey normal dedi doktor ve o an dünyalar benim oldu.
Canım 2 gün sonra senin için başlıycak o stresli bekleyiş ister istemez kötü şeyler aklına gelicek ama sakın endişelenme kötü şeyler aklına gelince bebeğini düşün sen üzülünce onunda üzüldüğünü düşün ve moralini yüksek tut lütfen sen güçlü ol ki bebeğin daha güçlü olsun ben eminim senin amniosentezindede hiçbir problem çıkmıycak herşey normal çıkıcak emin ol içini ferah tut dualarım seninle.BOL ŞANSLAR ALLAH YARDIMCIN OLSUN İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUM.

Sevgili HAYAL KIZ mutluluğumu seninlede paylaşmak istedim bugün doktordan telefon geldi ve 3 haftalık stresli bekleyişim mutlu bir şekilde son buldu bebeğimde hiçbir problem yokmuş herşey normal dedi doktor ve o an dünyalar benim oldu.
Canım 2 gün sonra senin için başlıycak o stresli bekleyiş ister istemez kötü şeyler aklına gelicek ama sakın endişelenme kötü şeyler aklına gelince bebeğini düşün sen üzülünce onunda üzüldüğünü düşün ve moralini yüksek tut lütfen sen güçlü ol ki bebeğin daha güçlü olsun ben eminim senin amniosentezindede hiçbir problem çıkmıycak herşey normal çıkıcak emin ol içini ferah tut dualarım seninle.BOL ŞANSLAR ALLAH YARDIMCIN OLSUN İYİ HABERLERİNİ BEKLİYORUM.

Gözünaydin özgecim cok sevindim.Allah bebeklerimizi bize saglikla hayirlisiyla bagislasin Insallah a.s.

Seval sana ulaşamıyorum mail adresine attığım mailler geri gerliyor offffffffff seni çok merak ediyorum arkadaşımmmmmmmmmmmm
Nasılsın acaba yaaa...Didi mi ne onada msj atılmıyor

Dualarım seninle hayalkız.........

bende yaptırdım altı aylık hamileyken hatta çok korktum bağırdım ağladım falan ama bi baktım ki hiç bişey hissetmedim bile gerçekten hiç bişey yok korkulacak bebeğinede bi zarar gelmez rahat ve sakin ol canım

kızlar ya benim en korktuğum şey amniyosentez.acımıyomuş onu biliyorumda.ya sonuç kötü çıkarsa.gerçi daha hamile bile değilim ama yaştan ötürü kesin yapılır bu .bebişimiz okadar büyümüşken ondan nasıl vazgeçilirki?allahım tüm hamilelere sağlıklı bebişler versin(banada)

Hayalkızla şimdi konuşuyorum çok iyiymiş fakat canı çok acımış herşey yolundaymış merak etmeyin.

kızlar pazartesı gunu amnıyosentezı oldum valla acımıyor dıyenlere küsüm canım çok yandı gerçektende belkıde doktorun elıne bağlı bışey bu ama amaaa bugun doktor aradı ve sonucun ıyıye doğru gittiğini soyledı çok sevındım anlataammam sızlere o kadar sıkıntı çekmiştimki ama yınede kesın sonucu beklıyorum allah herkesın bebeğini bağışlasın annecıklerıne.......

kızlar pazartesı gunu amnıyosentezı oldum valla acımıyor dıyenlere küsüm canım çok yandı gerçektende belkıde doktorun elıne bağlı bışey bu ama amaaa bugun doktor aradı ve sonucun ıyıye doğru gittiğini soyledı çok sevındım anlataammam sızlere o kadar sıkıntı çekmiştimki ama yınede kesın sonucu beklıyorum allah herkesın bebeğini bağışlasın annecıklerıne.......

Çok mu acıdı?
Canım nerde yaptırdın hangi hastane?Ne kadar ücret verdin? Ne kadar sürdü?Rapor aldın mı?

Geçmiş olsun inşallah bebeğin çok sağlıklıdır.a.s.

Çok mu acıdı?
Canım nerde yaptırdın hangi hastane?Ne kadar ücret verdin? Ne kadar sürdü?Rapor aldın mı?

Geçmiş olsun inşallah bebeğin çok sağlıklıdır.a.s.

YA ÇOK DERKEN OYLE DAYANILMAYACAK GİBİ DEĞİL TABIKIDE YANI IĞNE GİRDİKÇE SIZLAMAM OLDU BEN BAKIRKOYDE OZEL MUAYENEDE YAPTIRDIM DR FERHAT UYSAL DA ÜCRETI 600 YTL TUTTU. 5 DAKIKA FALAN SURDU OPERASYONU. RAPORUNUDA 3 HADTA SONRA ALACAĞIM

ya bende 14 ocakta yaptırdım dicle üniv.tıp fakültesinde yaptırdım.bebişim öyle kenarda durdu hiç kıpırdamadı canım benim.dr da çok marifetliydi 2 dk sürdü bitti.şimdi 13 şubatı bekliyorum.iyi şeyler düşünmeye çalışıyorum ama aklıma kötüsüde geliyor.ALLAH herkese düşmanıma bile böylesi tedirginlik ve yavrusunun acısını göstermesin.ALLAH herkesi bebişlerine sağlıkla kavuştursun.

dün yaptırdım acı umrumda değil sonuç iyi çıksında ama yurt dışında bütün hamilelere yapıyorlarmış bi sakıncası yokmuş diyolar bebek için önemli olan bebegim onun bütün acılarını çekmeye razıyım sağlıklı doğsunda

mrb arkdşlr önceleride yazmıştım üçlü taramam 165 te 1 riskli çıktı die amniyosentez yaptırmamıştım her şekilde bebeğimi dünyaya getiricem demiştim RABBıME sığınmıştım YÜCE RABBıM mükafatını verdi çok sağlıklı bir bebeğim oldu ...Çok şükür küçük Efe mizi kucağımıza aldık ...:)) çok yoğun geçen günlerimiz başladı 15 gün oldu doğum yapalı bu tarama testlerinin gereksiz olduğuna inanıyorum ... tarama testi yüzünden çok sıkıntılı bir hamilelik geçirdim yaptırmasaydım daha iyiydi tarama testi bozuk çıkan arkadaşlarıma önerim canınızı sıkmayın içinizi ferah tutun inanın bu taramaların geneli normal çıkıyor... inş. herkesin bebeği sağlıklı olur kaydirigubbakcemile3

bende c.tesı amnıosentez yaptırdım bıras karnımd aıgne yeırnde agrı var ama baska sorun yok benım bbegımde talipes dıye bır ayak hastalıgından supe edıldı oyusden ıstedıler 3lu teste yapıldu ama sonucu henuz almadım bakalım c.tesı bellı olckamıs 3lu ama asıl amnıosentez tabı merak edıorm 3hafta nasıl gecıcek bılemıyorum :KK43:

X