işe başlıyorum bebeğim 4 aylık biberon tutmuyor

agapi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
72
1
simdiye kadar sadece emzırdım aslında doktorumuz kılo alımının ıyı oldugunu bu sekılde devam edebılecegınmızı soyledı ama ıse baslama durumundan soz edınce ek besınlere gecmeye karar verdık sımıdıye kadar sadece emzırdıgım ıcın bıberonla beslenmemıstı sadece bır ıkı defa cay vermıstım bıberonla daha oncelerı ıcmıstı o zamanlar sımdı ıstemıyor emzık hıc tutmadı boyle bır durum yasayanlar varsa lutfen yardımcı olurmusunuz

canım o zaman sende kaşıkla besliyeceksin..sütünü sağıp eve bırakırsın sana yardımcı olacak kişi onu kaşıkla verir..biberon maması yerine kaşık maması alırsın sende o şekilde verirsin..hem böylece yutkunma duyuları daha çabuk gelişir..biberon tutmuyorsa yapacak başka bi şey yok..

Canım ben bebeğim 2 aylıkken işe başladım. Biberon ve emzik almadı, naapıcam diye kara kara düşündüm bi süre, çünkü kaşıkla da denedim ama döküldü hep. Biberonu aldığında öğürüyordu. Ama yavaş yavaş, her gün azar azar verince alıştı. 1 hafta denedim, alıştı.

canım benimki kaşıkla içiyor sütünü bende yeni işe başladım böylece gelincede gögsümü rahatlıkla alıyor

arkadaşlar bende aynı dertten müzdaribim.2,5 aylık bebeğim var anne memesınden baska hıcbır seyı kabul etmıyor.çok denedım azar azarda olsa vermeyı ama hemen öğürmeye kusma pozısyonuna gırıyor..bu ay sadece 700 gr aldıgı ıcın doktoru ısrarka vermemi söyluyor ne yapıcam :KK43::2::2:

X