ilişkide uzaklık sizce ne kadar önemli?

ilişkide uzaklık sizce nekadar önemli?

• Ankete Katılan
    37
  • Anket Kapalı .
E

edali368

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi edali368
bence çok önemli sizcede önemlimi bakalım:emir_bebek::emir_bebek::eek::eek:

• Konu Sahibi edali368
bence çok önemli sizcede önemlimi bakalım:emir_bebek::emir_bebek::eek::eek:

Tam olarak anlamadım ben sorunuzu?
Mesafeli durmak olarak mı uzaklık yoksa mekan olarak mı uzaklıktan bahsediyorsunuz?
Önemli derken iyi mi kötü mü?
Biraz açıklayıcı yazarsanız,fikirlerimizi belirtiriz elimizden geldiğince..

• Konu Sahibi edali368
iki birey ilişki esnasında uzaklık yaşıyorsa sizce önemli bir sorun degilmidir mesafe olarak

• Konu Sahibi edali368
ben yine tam olarak anlayamadım soruyu ama sanırım mesafe olarak uzaklıktan söz ediyoruz..
yani başka şehirlerde yaşayan sevgililer...

uzaklık aslında aşkı büyütebilir gibi geliyor bana..tutku özlem vb...

ama benim 6saat uzaklıktaki erkek arkadaşımla ilişkim çok zordu.
hem özlüyorduk,hem her an yanımızda olamamanın zorluğu,telefona yapışmak..
bilmiyorum ama artık çok fazla düşüneceğim bir şey değil uzak mesafedeki ilişki..

• Konu Sahibi edali368
kızlar şehir olarak diyorum yaaaaaaa )))))))))))))))))

• Konu Sahibi edali368
güven varsa sorun yoktur bence...................................

• Konu Sahibi edali368
yok bacım sorun olmaz o beni, ben onu sevdikten ve emin olduktan sonra sorun olmaz ciciç.....

• Konu Sahibi edali368
bence sorun olmaz sevgi saygı güven varsa helede kalpler birse sorun olmaz tabikde

ne olursa olsun uzaklık iyi gelmiyor ilişkiye....:1closedeyes:

güven varsa sorun yoktur..Bİz 3 yıldır ayrıyız sözlümle allaha şükür her şey yolunda.Ben ona güveniyorum o bana güveniyor.Uzaklık asla bizim sevgimizi ve ilişkimizi yıpratamazzzz....Sevgi büyükse hiç bir şey önemli değil..

herşey güvene dayalı birşey uzaktadırlar ama birbirlerini seviyorlardır.. Senede 1 kere bile görüşseler yetmesi lazım onlara, eğer yetmiyorsa zaten aşık değilllerdir.

önemli yaa eşim askere gittiğinde deli olmuştum dizimin dibinde olacak:)))))

uzak olmanın zor tarafları elbette var 5 yıldır yaşıyorum çünkü.. ama sevdikten güvendikten sonra o görüşüceğin anları özlemle hasretle beklemek çok güzel bi duygu.. bazne özlemden ağladığım zamanlar olmuştur ama yinede herşeye rağmen gerçekten seviyorsan uzaklık aşka sevgiye engel değilmiş..

fiziksel uzaklık; güçlü bi aşkı daha da alevlendirir, zayıf bi bağ varsa da ilişkiyi bitirir. özlemden şişersiniz, nefesinizi tutmaya benzer, ancak "onu" görünce nefes alırsınız. zor zanaattır, ama bir de yanyana olup da araya giren mesafeler var ki o daha kötü kanımca.

ben esimle tanıstıgım ilk günden beri ayrı sehirlerdeydim.
aramızda 1.5 saatlik bir mesafe vardı.o ist.daydı ben 15 günde 1 teyzemlere giderdim 2 günü doya doya birlikte gecirirdik.birbirimizi o kdr özlüyodukki doyamadan da ayrılıoduk.
ama eger ortada gercek bi ask sevgi varsa mesafe bu askı daha da güclendirio.

Uzak olmanın bi ilişkiye kattığı hem artıları hem eksileri vardır diye düşünüyorum.
Ama güven olduktan sonra bence sorun değil... a.s

guven varsa sorun olmaz...
bu arada ben denızcı esiyim.. eşime guvenmesem sımdye çoktan kafayı yemıstım ...

hiç önemli değil...yeterki o kişinin kısmeti olsun.....

X