kimyasal gebelik yaşayan var mı?

bende geçen ay yaşamıştım bunu ilk gün 187 cıktı sonucum ve hemn anlamıştım bu gebelikte bi anormallık var diye cünkü daha önce ki gebeliğimde ilk gün geçikmesinde 587 dibi bi rakam oluşmuştu hcg de, sonra 2 sonra tekrar bi kan testi daha bu seferde 40 lara düşmüştü ilk defa böğle bişey yaşamıştım kimsedende duymamıştım bi anormallık zannettim hemen doktara koştum doktorum bana kimyasal bi gebelik geçirdiğini ilettince rahatladım bu ay yine gebe kaldım ama bu sefer tuttu gibi sanki su an 5 haftalığım yani bu tür gebelikler oluyomuşşşş arkadaşlar

inşallah sağlıklı bı sekılde 9 ayına kadar gelırsın bu sefer rabbım hepımıze versın

geçen hafta salı günü çatlatma iğnesi pregnyl kullandım.ve bu hafta salı günü gripten dolayı acile gittim.ilaç yazmadan önce gebelik varmı diye sordu dr. bende bir hafta önce çatlatma iğnesi vuruldum deyince hcg istedi ve 15.30 çıktı dr vurulduğun iğne değerleri yüksek cıkarıyor olabilir dedi ve iki gün sonra tekrar hcg yaptırdım yani bugun:KK61:sonuç 5.40 kimyasal gebelik yaşamışım.:KK61:benim gibi aynı durum da olan varmı

X